Útok titánů 5

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán. Eren sice zachránil zbytek lidstva, ale jeho důvěru si stále nezískal. Zasedá vojenský soud, který má rozhodnout o jeho dalším osudu...

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/268762/big_utok-titanu-5-268762.jpg 4.799
Série:

Útok titánů 5.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Sci-fi

Vydáno: , Crew
Originální název:

Shingeki No Kyojin 5, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Útok titánů 5

B-artX
28.01.2020

Isajama nepolevuje v tempu a posouvá úroveň napětí na další level. Příběh, co otevírá pátý díl Útoků titánů, o Ilse dává čtenáři další informace o světě, které jej ale spíše ještě více zmatou, než aby mu ujasnili to, co čte. Proto je toto universum tak skvělé. Část v soudní síni byla skvělá a výprava za zeď byla ještě lepší. Konec s titánkou byl super cliffhanger. Hned jdu na další díl.

Aivinka
28.12.2016

Užasné, troufám si říct že lepší než minulé díly a ten konec... !


Diabel
25.07.2016

Tento svazek pokračuje přesně tam, kde předchozí skončil a to v base. Jako každý správný hrdina i Eren Yeager, díky jehož titání transformaci se lidstvu podařilo poprvé v historii vyhrát nad titány, nakonec skončil u hlavního soudu. Bohužel jak už se tak stává, každý dobrý skutek bývá po zásluze potrestán. Příběh krásně pokračuje dále, atmosféra je krapet jiná a řekl bych, že i pro Erena taková seznamovací, bylo to hodně zajímavé :-) Další a předposlední kapitola je o vstupu ke frakci, tak se nechte hezky překvapit. Moc se mi to líbilo. Hlavně famozní proslov hlavního velitele. Poslední kapitola nás vyvede ven mimo město a tím se určitě rozjíždí něco velkýho, jak je poznat podle konečného čtené. Myslím si, že se autor se zlepšuje s každou kapitolou, co mu ale pořád dělá problém je trochu ten vzdušný balanc postav. V pátém svazku nejsou moc bojové scény, v porovnaní s předchozími booky jsou postavy převážně statické, takže ze 60% jen sedí a stojí. Poslední dvě kapitoly Útoku titánů se motají hlavně kolem nastavování nových pořádků a téměř postrádájí akci. Určitě se to v nejbližší době změní. Další díly budou masakr, takže si je rozhodně nenechám ujít. Protože Isajama posouvá děj výrazně dopředu a rozšiřuje čtenářovo povědomí o svém fungujícím světě. Přesně tak má vypadat rozjetá manga série. Krezba byla víc plochá, ale přesto se mi líbila, je to tím, že se postavy tolik nehýbou. Veřejně dostupné informace jsou taky o něco slabší. Celkově mě tento díl mangy bavil :-)

jarek9507
04.01.2016

Pátý svazek se velmi slušně rozjel a myslím, že jeho obsah připravil tu nejlepší možnou půdu pro nadcházející šestý díl, který nám Crew poskytne v Lednu. Tuhle mangu si rozhodně nenechejte ujít protože tady se schyluje k obrovským věcem, které budou mít kolosální dopad na svět jaký nám Hadžime Isajama představuje.

martinstefko
24.11.2015

Hadžime Isajama ukazuje, že i když chce být kritický ke společnosti, i když se chce zabývat vztahy, uvědomuje si, že by to mohlo čtenáře nudit, a tak se snaží o to, aby nenudil, aby zde byl důvod, proč číst dál. A ten zde skutečně je. Je to v tom, že čtenář prostě neví, proč se děje to, co se děje, co jsou titáni zač, kde se vzali a jaká je vlastně úloha Erena Yaegera. Tohle jsou prvky, které vás vedou dál. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/11/1044-utok-titanu-5-75.html

Doporučujeme

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova