Tajomstvá

Tajomstvá https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122956/tajomstva-122956.jpg 4 304 26

Fell's Church sa čím ďalej viac začína podobať na mesto duchov. Meredith odhalí hrozné tajomstvá vo svojej minulosti a Damon sa vyberie do Temného rozmeru, aby sa stal opäť upírom. Nešťastnou náhodou so sebou vezme aj Bonnie, ktorej sa pomocou hviezdnej gule podarí odhaliť veľké tajomstvo kitsune...

Vendulik
16.12.2012 3 z 5

Velmi nudná kniha. Některé momenty knihy byly zajímavé ale spíše zde převládá více těch nudných a některé důležité věci zde nebyly ani vysvětleny.

Kaka.cs
27.11.2012 4 z 5

Tento díl mě trochu zklamal. Nelíbila se mi část, kdy byla Bonnie v Temné dimenzi.Ale docela se mi líbil příběh okolo Meredith.

sachista
15.10.2012 3 z 5

Úroveň upířích deníků s každým dalším dílem upadá, je to zbytečně natahované a rozvleklé. Doufám, že utrpení bude ukončeno snad už definitivně posledním desátým dílem a fanoušci upíří tematiky se budou moci věnovat jiným, povedenějším sériím.

Dandulka
16.07.2012 5 z 5

Super knížka, jen doufám, že příští díl nebude definitivně poslední! To by byla škoda :-)

Selekcaje
30.04.2012 4 z 5

Fascinuje mě to, jak autorka dokáže psát jemný, vcelku nenásilný příběh plný boje dobra ned zlem a naproti tomu vám předloží obraz malého dítěte požírajícího morče za živa.

Adulina12
22.02.2012 4 z 5

včera sem dočetla.. a není to už jako dřív,kdy sem byla napjatá, jak to bude dál.. (což nejspíš bylo rozseknutím knih našimi milými nakladateli..) ale i tak je poznat, že je to asi zas rozseklý.. no a už se dá docela dobře odhadnout co se stane v dalším díle.. nejsem si jistá, jeslti odhat bude stejnej, ale mam takovej pocit že naše malá Bonnie začne okouzlovat Damona a naše věrná Elena, která začala trochu hřešit už dřív (nepočítám před poznáním Stefana) začne milovat krásného Damona.. ale Stefana nepřestane milovat a tak začne ted už opravdový milostný.. no nezapomeňmě na Bonnie, takže trojuhelník asi ne.. tak se necháme překvapit.. ;)