Tajomstvá

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Fell's Church sa čím ďalej viac začína podobať na mesto duchov. Meredith odhalí hrozné tajomstvá vo svojej minulosti a Damon sa vyberie do Temného rozmeru, aby sa stal opäť upírom. Nešťastnou náhodou so sebou vezme aj Bonnie, ktorej sa pomocou hviezdnej gule podarí odhaliť veľké tajomstvo kitsune...

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/122956/tajomstva-122956.jpg 3.6247
Série

Upíří deníky / Upírske denníky 9.

Žánr
Romány, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno, Fragment (SK)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (22)

Kniha Tajomstvá

Přidat komentář
Hoshi
06.03.2018

Mám rozporuplné pocity. Na jednu stranu jsem byla nadšená, že se opět něco děje, něco málo bylo vyřešeno - snad, Damon je už konečně tím, kým býval... Na druhou stranu jsem zklamaná, protože se mi zdálo, že se autorka chytá stébel - lovec upírů? Kdyby tam alespoň byly nějaké náznaky, ale takhle ...

petra3242
09.08.2017

!! OBSAHUJE SPOILER !!
V příběhu už mě asi nic nepřekvapí. Škoda, že je Damon zase upír, docela by mě zajímalo, jak by se po delší době choval jako člověk. Tajemství Meredith tomu dalo trochu šťávu. Uvidíme, jak to bude pokračovat dál.

Mruskulka
24.05.2016

Tento díl byl přijatelný. Na konci dokonce napínavý.

Always a reader
09.07.2015

Všechny díly Upířích deníků se mi líbí. A tento není vyjímkou ;)

Nagadir
07.01.2015

SPOILER!!
Opět mi tu dost věcí nesedělo, zbytečné dramatizování vztahu ElenaxDamon, to že se vůbec Damon stal takovým hloupým způsobem člověkem a hlavně to, že se zničehonic z Meredith stala Lovkyně upírů. Kdyby byly v nějakých předešlých dílech menší náznaky, jenže má být vytrénovaná a já nevím kdoví co, a přesto svůj um zatím ani jednou nepoužila, nemluvě o její hysteričnosti v šestém a sedmém díle, což vůbec nedává smysl.
3/10

Betnka81
18.08.2014

Opět slabší díl , ale číst se to dalo :)

SelenaDemi428
13.08.2014

Kdyby tam nebyl ten začátek s Elenou a Damonem, tak dám pět hvězdiček. Díl se mi jinak moc líbil, byl napínavý a plný objevů a tajemství. Naštěstí tam nebyly žvásty typu "Elena miluje Stefana i Damona" nějak zdlouhavé. Nejvíce se mi líbila část s Alarickem a pak to tajemství Meredith. To mě vážně překvapilo. Těším se na další díl!

ivzu77
30.07.2014

Mám tyto knihy docela ráda, zároveň sleduji i seriál s výborným hereckým obsazením, ale nemohu tyto dvě věci porovnávat, jelikož jsou knihy brané jako předlohy, ale každá verze ( kniha / serál ) si jdou svou cestou. A proto mne baví oba směry.
Přečetla jsem všechny její knihy a u žádné jsem se nenudila.

1