Tiene minulosti

Prešlo dvadsať rokov a Stefan sa presťahoval do Anglicka, kde sa usadil na vidieckom statku rodiny, ktorú si veľmi obľúbil. Pri návšteve Londýna sa dočítal o vraždách, ktoré podľa novinárov spáchal Jack Rozparovač. Stefan pochopí, že vrahom nie je človek, ale upír. Podarí sa mu vypátrať vraha a zabrániť ďalšiemu krviprelievaniu? Dokáže odvrátiť nebezpečenstvo, ktoré mu hrozí? Jeho minulosť ho znova dostihla......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144221/tiene-minulosti-144221.jpg 4155

Kniha Tiene minulosti

petrzel
01.10.2020

Perfektní díl.

Hoshi
24.02.2018

Čtvrtý díl Stefanových deníků byl oddechovým čtením, nechci opakovat to, co je tu již napsáno, ale Violet je mi sympatická již od začátku, doufám, že se dozvím něco víc o Coře a Damon .. je prostě Damon.

marta14
03.02.2018

,,Člověk by neměl být na světě sám." Tento díl mi přišel trošku slabší, ale i tak mě to vtáhlo do děje. Nevěděla jsem, co čekat od Damona. Kdoví... tváří se jako hajzlík, ale v jádru je určitě dobrý. Zajímalo by mě, jestli najdou Violet.

trynitrix
15.07.2015

Nápad s Jackem Rozparovačem byl super trochu tajemna kdo co :-D Opět jsem si oblíbila další postavu Violet tak jsem na ni zvědava :-D a Stefan a Damon prostě bratři ;-)

barbora5507
01.04.2015

Stejně jako předešlý díl mě i tento docela zklamal. Většinou jsem se nudila, ale občas tam byly zábavné momenty.

SelenaDemi428
08.12.2014

Kniha mě zase úplně pohltila. Violet mi byla sympatická, ale hned jsem věděla, že to nebude jen tak. Zajímalo by mě také více o Coře, moc jsme se toho o ní nedozvěděli. Těším se, až si znovu přečtu pátý díl, který jsem četla tak před rokem a už si to moc nepamatuji, co se tam stalo.

ivzu77
30.07.2014

Kdo miluje upíří deníky, musí si přečíst i Stefanovi deníky, zde je vyobrazená minulost bratrů Salvatorů... vždy se těším na další díl
Četla jsem všechny její knihy, mám je moc ráda.

Eleanor-ka
20.03.2014

Podle mě nejlepší díl Stefanových deníků. Jop, taky mě zaujalo téma s Jackem Rozparovačem a ten detektivní nádech :D Damon neustále překvapoval, Stefan těšil, ale občas jste nevěděli na čem jste, což asi tak mělo být. U mě účel splněn, konec dobře napínavý, už se těším, až si přečtu poslední díl.