Návrat

Elena se vrací zpět do světa lidí. Za pomoci svých přátel
a milovaného Stefana si užívá znovu nabyté radosti
ze života.

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/416157/navrat-RGE-416157.JPG 3.2551

Upíří deníky / Upírske denníky 5.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fragment (ČR)

The Return: Nightfall - Part I, 2009

Kniha Návrat

RendysStrange

Tento díl začal být strašná nuda. Přečetla jsem ho pouze z donucení. Představa že tato série má další díly mě vážně děsí. Nemohu doporučit, spíše je to zklamání. Nebudu číst zbytek knih ze serie.

postrach

Někomu díl připadá horší někomu lepší.Promě jsou zatím všechny knihy díly stejné-ani nuda ani senzace.Prostě čtivý deník.

zuzana1995
22.06.2018

velmi slabí díl, přišlo mi to moc roztahané a nezáživné...doufám, že další díl bude opět čtivý a napínavý

Hoshi
02.03.2018

(Může obsahovat spoiler)
Jsem zmatená. Když se Elena znovu probudila poznala všechny, mluvila, plakala.... A teď? Duchovní dítě? Neumí nic? Jako cože? Elena jako duchovní dítě ví, kdo zaútočil na její kamarády, ale nepošle to dál, protože to Damon nechce říct? Ne, tenhle díl se mi nějak nelíbil. Ale jsem rozhodnuta celou sérii dočíst. Třeba ještě překvapí.

petra3242
09.07.2017

Tohle je snad ten nejhorší díl z celé série. Nemůžu si stěžovat, že by se tam nic nedělo, právě naopak. Tenhle díl je překombinovaný vším možným. Nebavil mě začátek, kdy byla Elena mimo. Přišlo mi, že to snad psal někdo jiný a ne L.J. Smith. Tak pitomé dialogy a nezáživné popisy děje zvládne i děcko ze základní školy. Trochu se to změnilo, když se Elena zase stala sama sebou, nebo mi to tak alespoň přišlo. Nechce se mi pouštět do dalších dílů, ale když už je mám doma, tak tomu dám ještě šanci.

Věrulička
11.05.2017

Vááááážně nechápu všechny ty negativní komentáře. Tenhle díl byl zatím jeden z nejlepších. Bylo to napínávé a pořád se něco dělo.

ivca001
13.02.2017odpad!

Vážně nevím co na to říct, jestli předchozí díly za moc nestáli, tak tohle je jako nějaký vtip. Andělská Elena je jen malá třešinka. Je to sbor naprostých absurdit a nesmyslů. Například když máte kamarádku posedlou démony, tak první co vás napadne je prostě ji odvézt domů... Na tohle musí mít člověk hodně vymletou hlavu.

Mruskulka
18.03.2016

Pořád jsem čekala, že se něco začne dít a ono nic....