Druhá šance ekniha

Elena a její přátelé zachránili své město Fells Church před zlými silami. Zaplatili za to ale vysokou cenu: Damon je mrtvý. Jeho smrt všechno změnila, Elena a Stefan mohou být totiž konečně spolu. Bude však Elena schopná na Damona zapomenout? V jejích snech k ní Damon promlouvá a varuje ji, že se blíží další nebezpečí. Temné síly, které napadají přímo lidská srdce. Dokáže se jim Elena a její blízcí ubránit? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/148939/upiri-deniky-druha-sance-148939.jpg 3.6208

Upíří deníky / Upírske denníky 11.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno (ekniha), Fragment (ČR)

Kniha Druhá šance

Hoshi
09.03.2018

Tohle je prostě jen vycpávkový díl. Nic nového jsme se nedozvěděli, nic zajímavého se nedělo a dát nakonec to, co je na konci... Tahle kniha vůbec nemusela být.

petra3242
23.08.2017

Tenhle díl se mi moc líbil. Podle komentářů, co jsem si tu přečetla jsem moc neočekávala, ale nakonec mě kniha mile překvapila. Je to takový díl u kterého si říkáte Co? Proč? Jak? a to mě na tom baví.

Mruskulka
22.02.2017

Po knize z téhle série stále sahám, jelikož nemám ráda nedokončené věci. Celkem nudný díl.

Martina_R
02.07.2016

Už to není, co to bývalo :)

Always a reader
09.07.2015

Všechny díly Upířích deníků se mi líbí. A tento není vyjímkou ;)

Nagadir
23.01.2015

Po dlouhé době staré dobré Upíří deníky, i přes nějaké ty chybky mě to rozhodně bavilo víc než předcházející knihy...

Scarycrowie
06.12.2014

Sama už ani nevím proč si vždycky v knihovně půjčím díl další a další, když mě ve skutečnosti to neustálé natahování děje vůbec nebaví... Jak už tady bylo psáno, autorkou není ani L.J.Smith, podobnost se seriálem je minimální a je na první pohled zřejmé, že další díly jsou vydávány jen aby z lidí tahaly peníze za tenhle dávný světový bestseller.
Zjevně už nevěděli kudy kam se zápletkou, a tak dali celému Fell's Church druhou šanci. Asi 3/4 knihy je absolutně o ničem. Kapitoly jsou stavěné na bezvýznamném tlachání a ještě k tomu má každá postava, z mého pohledu, alespoň jednu nesnesitelnou vlastnost, nejčastěji žárlivost, dalo by se říct, že snad každý na někoho žárlí- Bonnie na Elenu, Matt na Stefana, Stefan na svého mrtvého (!) bratra, atd. atd...
Přijde mi, že vztahy mezi postavami se neustále opakují a celé je to takový jeden velký zamotaný kruh. Jediné co se opravdu mění je podoba onoho zla a prostředí, kde se děj odehrává.

SelenaDemi428
25.08.2014

Kniha se mi líbila, ale podle mě to mělo skončit desítkou, akorát je to zbytečně protahovaný. Ale děj se mi líbil, výjimečně tam nebyla ani jedna část, u které bych vrtěla hlavou nebo chtěla vytrhnout stránky. Zápletka se mi líbila, jsem zvědavá, jaké bude rozuzlení zrovna tohoto.