Ulička hanby

Ulička hanby https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423387/bmid_ulicka-hanby-VvY-423387.JPG 4 401 83

Jiří Adam z Dobronína v době mládí poznal Sabinu, ženu, která se později stala majitelkou jednoho z nejluxusnějších nevěstinců na Starém Městě pražském a i nechvalně proslulé uličky hanby...

tlllk
24.05.2020 3 z 5

Ani Ryba ani Rak .
Na oddychovku to malo moc ponurý záver a narozdiel od historických sérií o Husitoch alebo Premyslovcoch , zas postrádal kvalitu. Zápletka možno nebola najhoršia, ale hlavná postava má ďaleko od charizmy pána z Chlumu a ani pomocníci neboli extra zábavný.

p.pavlina
17.05.2020 5 z 5

Pan Vondruška patří mezi mé oblíbené autory a jeho příbějy nikdy nezklamou. Toto byla opět dobra a zamotaná dektivka, která byla zároveň i oddechovým čtením.

kamila5406
17.05.2020 4 z 5

Kniha čtivá, napínavá příběh o pisaři Jiřím Adamovi z Dobronína. Kdo má rád lehké detektivky tak tato kniha sedne.

Chesterton
23.03.2020 1 z 5

Ani na asi deset pokusů se mi nepovedlo v audiopodobě překonat víc než čtyři kapitoly. Překombinované a krutě nudné.

Pavelpi
04.12.2019 5 z 5

Pěkná detektivka,kdy autor zabíhá i do minulosti Jiřího Adama.Kniha je čtivá a napínavá.Děj má napínavý závěr a rozluštění.

zdenaR
04.11.2019 3 z 5

Opět klasický Vondruška - čtivé, napínavé, zajímavý příběh.
Příjemná oddechovka.

pami
16.09.2019 4 z 5

Snad se Martin objeví i v dalších dílech.

mats379
12.03.2019 4 z 5

Velice dobře napsaná historická detektivka, přesně tak dlouhá, jak si přeju; nesnáším 600 stránkové bichle, které nemůžu přečíst na jeden zátah. Líbí se mi tato série víc, než druhá s Oldřichem, děj je tady napínavý a zajímavý, ale není překombinovaný a zahlcený množstvím zbytečných postav. Jen ten konec by mohl být jiný; navíc nemá ani moc logiku…

Carmen13
14.02.2019 4 z 5

za vším hledej ženu:-)

karimatka1
09.02.2019 5 z 5

Knížka, kterou, mít, čas, přečtu jedním dechem. Moc dobře se čte.

jindrich7442
07.01.2019 4 z 5

Svižné, čtivé, napínavé, humorné. Co jiného dodávat k Vondruškovým sériím? :)

Marcik7
21.09.2018 5 z 5

Klasický pan Vondruška, opět nezklamal, napínavé a milé čtení .

Anna69
06.08.2018 5 z 5

To je prostě pan Vondruška, napínavé a pěkné

SSTknihy
24.02.2018 4 z 5

Ulička hanby bylo mé první setkání se sérií Letopisy Královské komory. Byla jsem zvědavá, jestli mě chytne stejně jako mí oblíbení Hříšní lidé Království českého. A s radostí přiznávám, že Jiří Adam z Dobronína mě bavil. Příběh byl dostatečně zajímavý a správně napínavý, nechyběly intriky, láska ani souboje. Pan Vondruška ví, jak napsat příběh tak, aby se čtenář začetl hned od první stránky a odtrhl se až u té poslední. Oldřichovi, Otovi a Divišovi sice zůstanu i nadále věrná, ale už se těším na další případy Jiřího Adama.

PavlínaAlžběta
04.02.2018 5 z 5

Výborně napsaný historický detektivní román, který si najde své čtenáře. Styl autora, který zbožňuji se čte v knize jako po másle, ale hlavní je děj, který není táhlý, nudný, příliš zkombinovaný a propletený. Vysoká vrstva společnosti a zločin. Čtivý příběh se slušnou zápletkou s vyšetřováním. Nechybí hlavní hrdina, který je dobře vykreslen díky skvělým popisům pana Vondrušky. Novější knihy od tohoto autora se čtou dobře, přesto mívám občas pocit Déjà vu. I tak nedám na autora dopustit

Vojslava
01.01.2018 4 z 5

Hodnotím spíš na 3,75 za příjemný příběh, ale zas tak originální nebyl a poslední tituly se lišily jen výběrem pomocníků při řešení kauz. Uvidíme, jaké bude pokračování...

Jaruš7
19.10.2017 5 z 5

Další poutavý příběh od mistra, a ten nás nešetří, hustý propletenec dá zabrat.
Jak je záludné hledat původní smysl ke slovu šlechta, šlechetnosti je v ní nemnoho, za to v boji o místo na slunci, jsou úmysly přímo zločinně zušlechtěné.
Načtené, fajnové.

Karborund
13.10.2017 3 z 5

Jedna z mála knih p.Vondrušky, která mě tolik nenadchla

švícko
29.08.2017 3 z 5

Zkusil jsem to. Nebylo to špatné, jenom trochu dětinské, ale to vlastně k té době patří.

alabra
26.07.2017 4 z 5

Příjemná kniha na letní dovolenou, odpočinková