Úkryt

Úkryt https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470748/bmid_ukryt-HGT-470748.jpg 4 86 32

Caitlyn, dítě holywoodských hvězd, se stane obětí únosu, ale jako zázrakem se jí podaří uniknout. Vyděšenou a zraněnou ji objeví na svém ranči Dillon, který ji opět spojí s rodinou. Návrat domů ovšem znamená velmi znepokojivé zjištění a temné následky na sebe nenechají dlouho čekat.

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Hideaway , 2020

Jana65
11.08.2021 5 z 5

Moc hezky napsaná kniha s pěkným příběhem. Nechybělo ani trocha napětí. Nora Roberts opět nezklamala. Mohu jen doporučit.

boeink
05.08.2021 3 z 5

Nenadchne, neurazí.
Moje mamka je věrnou čtenářkou Nory Roberts, tak jsem dala na její doporučení. Číst se to dalo, ale že bych byla nějak nadšená, to ne. Průměrná kniha.

Alena1957
01.08.2021

Oddechové čtení s mírným napětím a samozřejmě i láska nechybí, doporučuji přečíst.

katst
18.07.2021 4 z 5

Konečně zase klasická Robertsová. Žádné nadpřirozeno, sci-fi apod.
Čtivá, pohodová kniha, kde nechybí mírné napětí, pospolu držící rodina ani milostný příběh.
O hvězdičku méně jen proto, že za mě, mohlo být více času věnováno právě romantické části knihy.

tami1
12.07.2021 5 z 5

Skvělé odpočinkové čtení!
Nora Roberts v nejlepší formě. Dokáže člověka zaujmout a vtáhnout do děje hned od začátku. Moc se mi líbily vztahy v rodině Sullivanů, tyhle její rozvětvené klany mě vždy hodně baví. A samozřejmě nechybí zajímavé prostředí, láska a zločin. Bavila jsem se.

kolacky
28.06.2021 5 z 5

Klasická Nořina semknutá rodina - to miluju!

Zdenas5
27.06.2021 3 z 5

Takový průměr, kratší napínavější pasáže se střídaly s delšími lehce předvídatelnými, v kterých se nic zvláštního nedělo. Tentokrát víc sladké než napínavé. Určitě jsem od paní Nory četla lepší.

Ivetaa
19.06.2021 5 z 5

Na novou knihu od N.R. jsem se těšila a netrpělivě čekala na její vydání. Několik večerů mi byla dobrým společníkem.

georginaa
03.06.2021 5 z 5

Přidávám do svých oblíbených v knihovničce. Příběh byl pěkný a čtivý, nedokázala jsem se odtrhnout ani ve tři ráno....no kdybych nemusela do práce, tak ji dočtu jedním dechem. V každém případě příběh má několik věkových úrovní. Caty v deseti letech, v sedmnácti a v dospělosti. Její životní strasti, ale i radosti, nenávist, ale i první lásku, prostě moc pěkné čtení.

amcb
02.06.2021 4 z 5

Po delší době jsem se vrátila k N.Robertsové a musím říct, že jsem si knížku užila. Po všech "těžkých krvácích" je to příjemné oddychové čtení s napětím, láskou, krásnou přírodou a bohatstvím, které obyčejný smrtelník nemá na dosah. Tak jsem myšlenky odpoutala od reality a užila si příjemný příběh.

biki
23.05.2021 3 z 5

Přesouvám komentář z diskuse:

Je pravda, že N. R. umí psát velmi čtivě. Úvodní část knihy byla velmi slušná, chvílemi i napínavá, i když iniciátora akce bylo možné vytušit. Další části však už plynuly vcelku nevzrušeně a poklidně, nějakých krizových momentů bylo minimálně. Trošku napínavý byl ještě závěr, ale jinak je většina knihy pohodová, místy přeslazená selanka. Jak už jsem ale podotkla, četlo se to dobře. Jenže víc než 3* tentokrát dát nemohu.

hana1039
21.05.2021 5 z 5

Nora Roberts opět nezklamala a u mě zabodovala stejně jako pokaždé.. Pokud chcete oddechové čtení s mírným napětím a samozřejmě i láska nechybí, tak ji doporučuji. Takovým,, znakem,, této autorky jsou většinou příběhy, kde rodina,, drží,, pohromadě ať se děje co se děje, takové mají silné zázemí.. Ne jinak, to probíhá i tady.. Caitlyn v 10 letech byla unesená a tento den vlastně odstartoval celý příběh a držel ji až do dospělosti, kdy se musela potýkat s vlastními démony které se jí pomalu ale jistě dařily zvládat, více už nebudu zmiňovat, je to krásný příběh (aspoň pro mě byl) a já si to naplno užila!!!