Twisted Games: Hry na ostří nože

Twisted Games: Hry na ostří nože https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506775/bmid_twisted-games-hry-na-ostri-noze-LHb-506775.png 4 444 78

Twisted série

Ta dívka mu nikdy nemůže patřit... to ho však nedokáže zastavit. Stoický, zádumčivý a arogantní elitní bodyguard Rhys Larsen má dvě pravidla: 1) Chránit své klienty za každou cenu. 2) Nezaplést se s nimi citově. Nikdy. A ještě nikdy nebyl v pokušení tato pravidla porušit... až doposud. Bridget von Ascheberg. Princezna, která je přinejmenším stejně tak tvrdohlavá jako on sám, se skrytým ohněm, který má tu moc proměnit jeho pravidla na popel. Není ničím, co očekával, a vším, o čem nikdy nevěděl, že potřebuje. Den po dni, centimetr po centimetru, boří ta žena jeho obranu, dokud není konfrontován s pravdou, kterou už nemůže popřít: přísahal, že ji bude chránit, ale jediné, co chce, je zničit ji. Vzít si ji. Protože ona musí být jeho. Jeho princezna. Jeho zakázané ovoce. Jeho zvrhlá fantazie.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Twisted Games , 2021

lena.o.knihach
19.07.2023 4 z 5

Princezna a bodyguard. Zakázaná láska. Co k tomu dodat

Už v první knize jsme se seznámili s hlavními postavami Twisted Games a já si je hned oblíbila, takže jsem se na jejich příběh moc těšila.
Bridget je inteligentní žena. Vypomáhá v útulku a i jako princezna si v rámci možností užívá život v USA. Aspoň do chvíle, než na místo jejího osobního strážce nastoupí Rhys Larsen. S ním není moc lehké vyjít, když rozhoduje o tom, kam můžete jít a kam ne.

Kniha se mi líbila ještě o trochu víc než první díl. Tuto romantickou linku prostě můžu a tady je hodně povedená. Věřím, že pokud čtenáře Rhys neokouzlil v Twisted Love, teď mu zaručeně neodolají.

mischa5364
13.07.2023 5 z 5

Kdo si nezamiloval Rhyse už v prvním díle, ten si ho zamiluje teď. O Bridget ani nemluvím tu musí mít rad snad každý. Moc se mi líbilo, že se příběh odehrává v průběhu čtyř let. Že to není takové, že na sebe během týdne skočí. Jejich vztah se krásně vyvíjel. Ikdyž je to malinko klišé bodyguard a princezna, tady to sedlo jako prdel na hrnec. Jejich příběh se krásně čte. Ať už z pohledu Rhyse a nebo Bridget. Lásce hold neodoláš.
A já za sebe opět mužu jen doporučit. Autorka si opět získala mé srdce a já už se strašně těším na 3 díl.

Anniee
11.07.2023 4 z 5

Bomba. Nebylo to tak toxic jako Twisted Love, a o to to bylo lepší. Moc jsem si to užila, pomalej rozvoj vztahu a vykreslení osobnosti Bridget i Rhyse. Taková poměrně sladká záležitost, která nepřekvapí, ale slibuju, že si ji užijete.

Dellphi
09.07.2023 3 z 5

Tentokrát jsem se tolik nebavila, ani vlastně nevím čím to. Kniha jako taková byla velice dobře napsaná, ale myslím, že prostředí královské rodiny není nic pro mě. Byla to taková pohádka naopak a místo krásného prince jsme tu měli krásnou princeznu. Některé věci byly jen těžko uvěřitelné, ale to mi ani nevadilo. Spíš mě nudila ta erotická linka, nějak mi tam chyběla větší jiskra. Asi bych trochu ubrala na obsahu a trochu všechno zkrátila, pak by mi to přišlo asi čtivější.

Nicméně dám šanci i ostatním dílům, i když víc mě láká příběh Christiana a Stely, ale to si teda budu muset počkat.

tereza9522
23.06.2023 3 z 5

Veliké plus autorce - kniha je opravdu čtivá, píše skvělě a nenašla jsem část kde bych se nějak nudila nebo mě to vyloženě nebavilo.

Váhala jsem mezi 3 a 4 hvezdama, nakonec jsem dala jen tři.
Už první kniha mi moc nesedla. Druhou jsem číst neplánovala, když jsem zjistila že jsou jiné postavy řekla jsem si že to zkusím.
Rozhodně chemie mezi postavami byla uvěřitelnější a celkově mi to sedlo lépe než první díl. Každopádně pro mě asi až moc "přitažení za vlasy" a nereálné (možná jsem prostě jen neměla chut na tenhle styl)
Další díl už číct neplánuji

Ewe291
17.06.2023 4 z 5

Chcela som dat 5* ale nedala som. Nemozem povedat, ze kniha nebola krasna, bola ale ..... Ale chybalo mi tam viac, viac napätia, akcie a hlavne ISKRENIA..... sem tam mi to prislo az neuveritelne ale aj o tom su knihy. Ale neviem sa dockat dalsej knihy a potom celej serii, ktoru si potom znova precitam

0197
16.06.2023 5 z 5

I přes to, že je tu desetiletý věkový rozdíl, zakázaná láska a nucená blízkost, což jsou jedny z mých oblíbených témat, obávala jsem se královského prostředí, které nemám v oblibě. Ale panebože, sama jsem překvapená, jak mě to od začátku do konce bavilo.

V první části se skáče v čase a jedině dobře. Obrovské plus, že se po sobě hned nevrhli. Jejich vztah se vyvíjel pomalu. Vzájemná přitažlivost byla senzační. Myslela jsem si, že tato část bude nuda, ale ani omylem.

Bridget na mě už v prvním díle působila jako rozumná a inteligentní žena. A jen se to potvrdilo. Stála nohama na zemi a nebyla rozmazlená. Její vžívání se do budoucí role na mě udělalo dojem.

Rhys a jeho pravidla :-). Nešlo mu nevměšovat se do osobního života klientky. Jeho žárlivost je kapitola sama o sobě :-). Nabručený, ochranitelský, majetnický, neustále se mračící a na úsměvy skoupý chlap. Uměl se ale vytasit s romantickými gesty. Několikrát.

Sexuální scény byly stejně jako u prvního dílu žhavé a ne zrovna jemné. Opět nechyběli zvraty. Sice ne tak šokující, ale přesto překvapily. Čtivost je ohromná. Mihly se tu kámošky Bridget a seznámíme se s Christianem ze 4. dílu. Přesně jsem odhadla, kdy bude třeba kontaktovat Alexe :-).

Viděla jsem na instagramu nespočet příspěvků k celé sérii a hltala jsem ji ještě než vyšla v překladu a mám radost, že mě nezklamala. Asi to bylo v určité části až moc pohádkové, ale co :-).

Bryel
13.06.2023 4 z 5

Co čekat od knihy s věnováním:
Všem holkám, které řekly: Se.ru na prince Krasoně, dejte mi zjizveného rytíře.

Byla to učiněná bomba! Nasmála jsem se i dojmula. Kniha je hotový uragán vtipu, romantiky a peprných scén. Je to skvělý až pohádkový příběh. Princezna a osobní strážce. Bridget a Rhys (Přiznejme si, že už za to jméno jsou plusove body, že? :))
Ubrala bych pár stran a některé dokola opakující se fráze, ale jinak mě kniha moc bavila.

"Nejdřív si chci vyjasnit jednu věc. Od této chvíle jsi moje. Žádný jiný muž se tě ani nedotkne. A pokud ano.. Znám sedmdesát devět způsobů, jak zabít člověka, a sedmdesát z toho dokážu udělat tak, aby to vypadalo jako nehoda. Rozumíš?"

MishRarach
11.06.2023 4 z 5

Upřímně řečeno se mi asi druhý díl líbil o trochu víc. Minimálně mi Rhys v některých aspektech přišel trochu sympatičtější. Asi. :D Příběhová zápletka byla něco, co mě u toho udrželo, ale pořád si nejsem jistá tím ostatním. Autorka jasně poukázala, že budou další knihy s dalšími postavami, ale nejsem si jistá, jestli je za tu cenu budu vůbec kupovat.

Books_by_Dee
08.06.2023 5 z 5

IG: books_by_dee

První díl Twisted série jsem si zamilovala , ale měl své chybičky. Hodnotila jsem 4 , protože jsem prostě tušila, že přijde něco lepšíhoa taky že přišlo. Twisted Games mě osobně úžasně sedlo a bavilo mě to od začátku do konce. Přesto, že má knížka 480 stran, měla jsem za 3 dny přečteno. Lepší knížku na začátek výzvy #sexyduben jsem si vybrat nemohla.

Druhý díl vypráví příběh princezny Bridget a jejího bodyguarda Rhyse, který se zařekl, že ji bude chránit a rozhodně se s ní nezaplete. Bylo to celé takové kouzelné, pohádkové, romantické, ale plné žhavých scén. Nechci spoilerovat, ale scéna v královském křesle v korunovačním sále...ehmpardon (BOŽÍ).

Bridget jsem si jako postavu oblíbila byla to typická tvrdohlavá holka, které se nelíbí, když ji okolí určuje, jak má žít a co má dělat, a tak se s tím rozhodne něco dělat. Rhys, to je další božský book boyfriend. Slíbil si, že se s Bridget nezaplete, ale už od prvního setkání věděl, že to nebude snadné. Jejich společné scény jsem milovala obzvlášť jejich hádky.

Líbilo se mi, že nám autorka taky trošičku nastínila 3 díl a taky, že jsme mohli vidět, jak pokračuje vztah Avy a Alexe z prvního dílu. Tohle vždycky ráda vidím, když autor svoje díly umí vkusně proplést.

Trošku jsem tam občas viděla inspiraci z filmů Deník princezny, ale to mě vlastně vůbec nevadilo, vždyť já ten film miluju. Takže kdo Deníky miluje, tohle je to pravé pro něj, jen je to více spicy.

Ale autorka mě nedostala romantikou nebo žhavými scénami. Mě, stejně jako v prvním díle, dostala tím zvratem, tou akcí, který jsem nečekala nebo alespoň ne v takové podobě, ale byla příjemně překvapená.

astra3
28.05.2023 4 z 5

Zbytečně zdlouhavé. Mohlo to být o 100 stran kratší. Asi na princezny moc nevěřím.

Miska9884
21.05.2023 2 z 5

Za mě první díl lepší. Tohle se táhlo a v podstatě pořád dokola.

happy19
16.05.2023 4 z 5

Mě se prostě první díl líbil víc!
Celkově silnější chemie mezi hlavní dvojicí,kniha měla větší spád...
Tady mi to přišlo moc zdlouhavé...často se opakující výrazy...takové klišé.
Asi jsem měla veliká očekávání.
Rozhodně ale stojí za přečtení,-) a doufám do překladu další díly!

''Nikdy není láska silnější, než když cítí, že se pouští do něčeho, co jí přinese utrpení."

Mentolka78
10.05.2023 5 z 5

Četla jsem oba díly a řekla bych, že druhý předčil první. Milé, vtipné, napínavé, oddychové čtení. Údajně jsou v originále 4 díly, tak se lze ještě na co těšit :-) Určitě doporučuji jako oddychovou romantickou jednohubku.

musivila
08.05.2023 5 z 5

* Všem holkám, které řekly: Seru na prince Krasoně, dejte mi zjizveného rytíře. *

Přestože téma princezna a bodyguard zní jako jedno velké klišé, příběh Bridget a Rhyse se mi líbil. Kniha se četla sama ... taková pohádka pro "velký holky" ;-) Opět jsem uvítala vyprávění z pohledu obou hrdinů. Další díly si určitě nenechám ujít.
MMCH Rhys si mě rozhodně získal víc než Alex Volkov a celkově mě tento díl bavil více.

"I když měla rozcuchané vlasy a šaty ušpiněné od hlíny od toho, jak jsem ji povalil na zem, stále vypadala jako anděl v podělaným pekle mýho života."

"Bridget von Aschenberg bude moje smrt. Věděl jsem to už v tom okamžiku, kdy jsem ji poprvé uviděl..."

Lexie321
29.04.2023 4 z 5

Kniha bola skvelá. Rhys a Bridget sa čítali veľmi intenzívne a príjemne a mnohé časti vo mne rozhodne vyvolali úsmev alebo súhlasné prikývnutie, pretože boli dobre premyslené a napísané. Osobne som však cítila, že pri preskakovaní v čase sa stratilo veľa buildupu a ich dynamika a vzťah neboli také hmatateľne ako u Avy a Alexa z prvej knihy. Napriek tomu bola ich láska intenzívna a krásna síce im chýbal istý nenútený humor a história, čim by sa pre mňa tento par stal nezabudnuteľný. Nepomohlo mi ani to, že cela tá vec, že Bridget bola princeznou, mi pripadala trocha trápna ako niečo, čo by som si viac užívala, keby som bola o desať rokov mladšia a na strednej škole. Napriek tomu by som túto dobrotu odporučila každému, kto má rád romantiku a pikantné knihy.

Anna195
26.04.2023 5 z 5

Princezná a bodyguard - rozhodne áno. Možno si poviete klišé, ale toto klišé bol napísané úžasné. Áno, knihu môžeme nazvať aj novodobá rozprávka pre dospelých, ale môžete sa tešiť na zakázanú lásku či veľkú dávku pikantnosti.

Páčilo sa mi, že je kniha rozdelená na 2 časti. Prvá časť je taký slow-burn štýl, kde som mohla lepšie spoznať Bridget a Rhysa, ich hašterenie a doberanie som si naplno užívala. V druhej časti je viac akcie, napätia a zvratov, no najmä Bridget sa musí vyrovnať s novou funkciou, ktorá ju čaká. Ona bola na túto úlohu ako stvorená, v príbehu ma o tom niekoľkokrát presvedčila.

Niektoré zvraty a odhalenia sa dajú predpokladať, ale to mi vôbec nevadilo, skôr som chcela vedieť, ako toto všetko ovplyvní naše postavy. Pri tejto sérii som si začala všímať, že sa autorka orientuje na majetníckych mužských hrdinov a aj Rhys, taký bol. Viem, že niekomu sa takéto správanie nemusí páčiť, ale v tomto príbehu to skvelo fungovalo. Takže koho zaujíma zádumčivý, majetnícky bodyguard s temnou minulosťou, hor sa do čítania. Mňa Rhys očaril a nedivím sa, že mu Bridget podľahla. Pod tým drsným povrchom sa predsa len skrývalo krásne srdce.

Čo musím na tomto príbehu vyzdvihnúť je chémia medzi postavami, ktorá bola neskutočná. Možno sa niekomu bude zdať, že nejaká tá intímna scéna je príliš, ale pri takomto majetníckom hrdinovi som to očakávala. Z tohto príbehu vám bude rozhodne horúco. Najlepšia časť príbehu bola pre mňa Kostarika, to bolo niečo...

Už teraz netrpezlivo čakám na preklad ďalších častí. Ale pre mňa je už teraz Twisted Games jednou z TOP 10 kníh tohto roka.

AnnaNes
26.04.2023 5 z 5

Příběh Bridget a Rhyse mi sedl podstatně víc jak Avy a Alexe. Kam se hrabe Alex, když je tu Rhys.
Čtení jsem si užila.

Damonka18
21.04.2023 4 z 5

Měla jsem velké očekávání a trochu mě to zklamalo. Jinak to bylo fajn čtení, které rychle ubíhalo.

havrmoni
20.04.2023 3 z 5

(SPOILER) Tak tohle bylo na můj vkus moc dlouhé. Nevadí mi pomalé sbližování, ale musí se něco dít. Tady se krom 1.časti, která se prolíná s prvním dílem a poslední třetinou snad ani nic neděje. Když nepočítám sex, který byl... no zkrátka není to můj šálek , ani ne pro akt samotný, ale ty řeči při něm atd. Za mě byl první díl lepší.

zakázaná láska

Ana Huang