Twisted Games: Hry na ostří nože

Twisted Games: Hry na ostří nože https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506775/bmid_twisted-games-hry-na-ostri-noze-LHb-506775.png 4 444 78

Twisted série

Ta dívka mu nikdy nemůže patřit... to ho však nedokáže zastavit. Stoický, zádumčivý a arogantní elitní bodyguard Rhys Larsen má dvě pravidla: 1) Chránit své klienty za každou cenu. 2) Nezaplést se s nimi citově. Nikdy. A ještě nikdy nebyl v pokušení tato pravidla porušit... až doposud. Bridget von Ascheberg. Princezna, která je přinejmenším stejně tak tvrdohlavá jako on sám, se skrytým ohněm, který má tu moc proměnit jeho pravidla na popel. Není ničím, co očekával, a vším, o čem nikdy nevěděl, že potřebuje. Den po dni, centimetr po centimetru, boří ta žena jeho obranu, dokud není konfrontován s pravdou, kterou už nemůže popřít: přísahal, že ji bude chránit, ale jediné, co chce, je zničit ji. Vzít si ji. Protože ona musí být jeho. Jeho princezna. Jeho zakázané ovoce. Jeho zvrhlá fantazie.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Twisted Games , 2021

Jaklová.katka
19.04.2023 5 z 5

Skvělý druhý díl. Hlavní postavy jsou mnohem lepší a taky sympatičtější.
Krásná moderní pohádka o popelce, jen trochu naruby.
Do poslední stránky jsem jim fandila.

Lucie.285
18.04.2023 5 z 5

První díl byl perfektní, ale tenhle je za mě mnohem lepší a co jsem koukala na hodnocení dalších dílů, tak se máme ještě na co těšit. Neuvěřitelně čtivé, knihu nešlo odložit a hlavní hrdina Rhys? Kdo by ho nemiloval. Líbilo se mi, jak se jejich vztah postupně vyvíjel a jejich slovní přestřelky byly skvělé. Těším se na další díl.

Literarytwins
17.04.2023 5 z 5

Upozornění pro všechny...tahle kniha klame tělem! Taková nevinná rozkošná obálka a takové spicy čtení! Ana Huang byla pro mě donedávna neznámou autorkou, zasvěcení do jejích příběhů v podobě Avy a Alexe bylo velmi dobré a říkala jsem si: "Ano...tahle autorka je super, těším se na další knihu." Ale toto? Tak to jsem nečekala. Pro mě byl tento díl ještě tak o dalších 100% lepší. Princezna a bodyguard, pro někoho možná klišé, pro mě to byla opravdu zábava a příběh jsem si užila od první stránky až po tu poslední. Princezna Bridget, druhá následnice trůnu Eldory v pořadí, dokonalá tvářička pro okolní svět a osina v zadku svého nového bodyguarda Rhyse Larsena. On je arogantní elitní ochránce s poměrně temnou minulostí a současným životem vystaveným na přísných pravidlech. Jenže jeho pravidla Bridget nejen že poruší, ona je spálí na uhel a dostane se mu pod kůži. Jejich vzájemná chemie je jako časovaná bomba, která chtě nechtě bouchne. Jenže si nejsou souzeni. V očích okolního světa je jejich láska zakázaná a nemohou spolu být. Boj proti zastaralým zákonům se sice zdá být předem prohraný, jenže co je takováto překážka pro muže, který se rozhodl, že je Bridget jeho a sprovodí ze světa všechny, kteří se jim postaví do cesty? V tomto ohledu a speciálně po této knize a své lásce ke Dvorům si začínám myslet, že když se v knize objeví hlavní hrdina Rhys, je to jistota kvality a žhavého čtení. Milovala jsem to, jak byl Rhys vůči Bridget poměrně od samého začátku majetnický a odstrašoval všechny potenciální nápadníky. Bavilo mě jejich vzájemné poznávání a prolomení ledů. Byť byl příběh i včetně zápletky velmi předvídatelný a brzy odhalíte padoucha, v tomto případě mi to ani nevadilo. Naopak už asi nikdy stejnýma očima neuvidím knihovny a rukavičky. Za mě tato kniha rozhodně jedno velké ANO.

ElizPetrova
16.04.2023 4 z 5

Tato kniha mě překvapila, mnohem lepší než Twisted Love. Líbila se mi od začátku až do konce. Je jasné, že je to opět taková pohádková záležitost, kde nakonec všechno dobře dopadne. Ale bylo to skvělé. Užívala jsem si interakce mezi hlavními hrdiny, jejich konverzace mi přišly přirozené, jejich postupné sbližování a chemie uvěřitelné. Zamlouvalo se mi, s jakým respektem a úctou se Rhys k Bridget choval a Bridget je skvělá a sympatická hlavní hrdinka. Kniha neměla žádná slepá a nudná místa. Těším se na příběh s Jules :)

Njangu
15.04.2023 5 z 5

Tak druhý díl se mně líbil o poznání víc. Tady nebyl takový kontrast v tom konci, kdy se děj překlápí na romantickou slaďárnu. Bylo to pěkné a svižné. Moc se mně líbil ten začátek, tam jsem se mockrát zasmála.
Prostě krásně napsaná pohádka.
A těším se na další díly, speciálně na Jules a Joshe - myslím že to bude mít jiskru.... Teda doufám.

JaAnička
14.04.2023 3 z 5

"Byla příliš krásná na to, abych se jí já se svou ošklivou minulostí mohl vůbec dotknout, a přesto mě něco nutilo pokračovat."

Druhý díl mainstreamem oblíbené série twisted, tentokrát z královského prostředí a evropské imaginární země-nezemě. Děj se částečně prolíná s prvním, na což jsme také náležitě upozorněni, a tudíž se opět alespoň na chvíli setkáváme s hrdiny minulého dílu. Od romantické knihy takového rázu nemůžeme okečávat, že se budou charaktery či sexuální scény nějak moc odlišovat. Ale přece jen - Rhys není až takový sociopat jako Alex, a jsem ráda, že na to upozornili i v knize - sice je takový trochu násilnický a majetnický, ale to nám v knihách přece nevadí ne? + opět tu máme temnou minulost, proč mám pocit, že pokud hrdina nemá temnou minulost, tak je vykreslen hrozně ploše?...Briget je asi bezproblémová hlavní hrdinka, jejíž nejdominantnější charakterový rys je, že to má ráda tvrdě a že se opět sžívá s královským prostředím po abdikaci Nikolaje.
Jinak bych řekla, že asi takový průměr. Čte se to hezky, ale pro mě to není ničím zapamatovatelné.

Ketfl
13.04.2023 5 z 5

V druhém díle série si autorka připravila pro čtenáře doslova pohádkové prostředí. Téma knihy a vztah mezi princeznou a bodyguardem se může jevit otřepaně, ale musím uznat, že se toho autorka chopila skvěle a za mě se jedná v tomto tématu o jednu z nejlépe napsaných knih. Příběh mě chytl od první stránky a nepustil mě do té poslední.
Vývoj vztahu hlavní dvojice trval 4 roky, takže je to taková slow-burn romance v kombinaci s enemies-to-lovers. Ale bože, ta chemie mezi Rhysem a Bridget? Neskutečně jsem si to užívala - ty jejich rozhovory, hádky, ale i postupný vývoj vztahu. Myslím, že nejedna čtenářka si Rhyse totálně zamilovala. Když tenhle mrzoutský a zádumčivý bodyguard někdy projevil svou měkkou stránku, hned jsem měla úsměv na tváři. Až jsem si říkala, že snad taky potřebuju takového bodyguarda.
Bridget mi jako princezna byla neskutečně sympatická a celý ten příběh jsem si díky těmto dvěma postavám opravdu užila. Autorka si sice libuje v trochu vulgárnějším oslovování a trochu ponižujícím jednání u některých sexuálních scén, až jsem občas koukala, ale tady mi to přišlo rozhodně lepší než u předchozího dílu.
Celkově mi přišel příběh neskutečně dobře propracovaný, všechny postavy měly v příběhu svou roli i místo, a dokonce i některé vyústění zápletek pro mě bylo překvapující. Něco jsem úplně nečekala, nebo mě překvapilo, které osoby v tom byly zainteresované, takže jsem moc spokojená, že kniha nebyla úplně předvídatelná.
Za mě skvělé počtení, které jsem si moc užila a rozhodně tedy mohu doporučit!

AliceTief
12.04.2023 5 z 5

Musím přiznat, že druhý díl se mi líbil daleko víc než první. Možná to bude tím, že hlavní 2 postavy mi byly daleko sympatičtější, než v prvním díle. Už se těším na další příběhy Stelly a Jules.

LenaWirus
09.04.2023 3 z 5

Byla jsem přesvědčená, že příběh Rhyse a Bridget se mi bude líbit více než první díl, překvapivě to tak ale nebylo. Ačkoliv mám ráda obsáhlé zdlouhavé slowburn romance, tohle bylo zdlouhavé i na mě. A oba hrdinové byli vlastně úplně stejní jako Alex s Avou z předchozí knihy. Dokonce i erotické hlášky byly na chlup stejné. Škoda. Uvidíme, zda další kniha bude obsahovat příběh Jules a Joshe nebo Christiana se Stellou (tyto dvojice předpokládám dle epilogu).

Ešína
06.04.2023 5 z 5

Wow. Tak tohle se mi líbilo. A moc! Tohoto tématu jsem se trochu bála ale předčilo to mé očekávání. Dokonce mi příběh připadal o něco reálnější než ten, co se odehrál v prvním díle. Princezna a pan Larsen se k sobě perfektně hodili. A u Rhyse to byl hezký vývoj. To že bojoval až do konce bylo milé. Těším se na další díli a doufám, že se v nich s tímto párem ještě potkáme.

Turquoise
05.04.2023 5 z 5

OMG! Doufám, že co nejdřív budeme mít překlady i 3. a 4. dílu, jinak skončím s infarktem. Miluju tuto sérii...

Doby, kdy jsem sledovala Deník princezny a Princ a já jsou dávno za mnou. Dnes už bych si to nepustila ani omylem. Nemám totiž ráda tyhle "královské" témata z moderní doby. Všechno mi to přijde stejné, nezajímavé. Urození se prostě nežení/nevdávají s neurozenými. Chápu, že to bylo normální v xy. století, ale v 21. už mi to přijde docela otravné. Přesto musím uznat, že se mi velmi líbilo, jak to bylo zpracované tady.

Děj mi připadal plynulý a vůbec mi nevadilo, že se to odehrálo během pár let, naopak, působilo to na mě příjemně. Nebylo to tak "drsné" jako první díl, ale přesto tam byly i smutné momenty.
Ta osoba v Rhysově životě mě nepřekvapila, ale přesto tam bylo něco, co jsem nečekala.
Souznění mezi panem Larsenem a princeznou bylo pro mě dokonalé.

Jo a zbožňuju, když je v knihách playlist.

Maya211
04.04.2023 5 z 5

Za mě byli oba díly na podobné úrovni ale velice by mě zajímalo kam se poděla bonusová scéna na stránkách autorky se píše o bonusové scéně takže mě to docela fakt zklamalo ale i tak je kniha naprostý fenomén. (:

Paja1709
03.04.2023

Opět pěkná romantika na víkend. Možná mohla mít o pár stránek min. Ale přiznám se ,že první díl se mi libil asi o trochu víc.

alzbeta2843
02.04.2023 5 z 5

Ako veľmi som sa na túto knihu tešila, to hádam ani nie je možné vysvetliť. Veľmi som sa bála, že ma kniha neučaruje a sklame ma. Prvý diel ma zase tak veľmi neuchvátil, ale tento diel bol o niečom inom. Za mňa bol už viac vyspelý, viac zaujimavý, viac šokujúci a viac smutný. Je to snáď prvá kniha, kde je hlavná zápletka princezna vs. bodyguard a práve to ma na tom veľmi lákalo. Kniha je veľmi pekne rozdelená na dve časti. Prvá časť sa čiastočne prelína s prvým dielou a je tam veľa spoilerov, takže ak sa rozhodnete začať touto knihou, tak to rozhodne prehodnote. Druhá časť sa odohráva až po epilógu prvej knihy. Za mňa bola najlepšia určite prvá časť.

Veľmi s ami páčilo ako sa pozvolna menil vzťah Rhysa a Bridget, preto ja som naopak oceila, že príbeh sa odohráva v priebehu nieľkých rokov, pretože je to viac uveriteľné. Rhysa si človek nemôže nezamilovať (ak holdujete na silných a ochraniteľských alfa samcov, ktoré svoje slová vymenia za činy). Bridget mi tiež sadla, i keď u nej som sa veľmi bála, že bude taká nevinná, naivná a otravná princezná, ale nakoniec osm si ju obľúbila oveľa viac ako Avu.

Kniha ma veľmi pekvapila svojím koncom a celkovým rozuzlením. Veľmi dlho som odhadovala ako to teda dopadne a veľmi som si priala pre nich šťastný až rozprávkový koniec. Nepoviem ako to dopadlo, to si rozhodne musíte zažiť sami ;)

P.S.: I v tejto knihe opäť ma najviac bavila postava Jules, hoci sa tam ukázala sporadicky, jej vety vždy stáli zato :D

evineckY
31.03.2023 5 z 5

Kniha je klasika - osobní strážce a tentokrát princezna.
Fajn čtení pro romantiky :-)

Věřil jsem, že uplynulé dva týdny prožívala peklo, stejně jako já.
Jedna část mého já doufala, že tomu tak nebylo. Při pouhém pomyšlení na to, že by prožívala jakoukoli bolest, jsem měl chuť podpálit palác. Ale jiná, sobecká část mého já doufala, že na mě nemůže zapomenout, stejně jako jsem nedokázal zapomenout já na ni. Že každý její nádech byl bojem o nasátí dostatečného množství kyslíku do plic a každé vyslovení mého jména způsobilo, že se jí zabodly ostré jehličky bolesti do hrudi.
Protože bolest znamenala, že jí na mně stále záleží.

betule3
25.03.2023 4 z 5

Na rozdíl od prvního dílu nebyl tento příběh tak přitažený za vlasy. Zní to nepravděpodobně vzhledem k tomu, v jakém se pohybujeme prostředí, ale i přesto, že autorka popisuje životní styl pro většinu lidí silně nepředstavitelný, působí zde velmi přirozeně a snadno uvěřitelně. Zakázaná láska je jedna z mých oblíbených romantických linek, tudíž mi tahle kniha vyloženě padla do noty.
Myslím si, že kniha je v zahraničí lehce přechválená? Ano! Zhltla jsem jí i tak prakticky za jedno odpoledne? Také ano!

Ivka14
25.03.2023 3 z 5

Nelíbily se mi všechny časové skoky. Zvláště na začátku, protože když pak existují jen malé záblesky jejich vývoje během měsíců jejich interakce, je těžké cítit jejich spojení. Pokaždé, když se to stalo, mě to vytrhlo z příběhu víc a víc. Nepřipadalo mi to jako čtení příběhu, ale jeho opravdu dlouhého shrnutí jednoho.

První polovina byla trochu nudná a neměla téměř žádnou zápletku, mám pocit, že to bylo jen proto, aby vybudovalo očekávání. Ale když jsme se dostali k zápletce ve druhé polovině, tak jsem si čtení celkem užívala.

Ale i tak jsem zatím z celé série spíše zklamaná, i když se mi tenhle díl líbil o něco víc. Nerozumím tomu, proč je tahle série tak v zahraničí populární.

Karin94
24.03.2023 5 z 5

Neboli sme rozprávka. Boli sme zakázaný milostný list, zastrčený vzadu v zásuvke, ktorý sa mohol vytiahnuť len v temnote noci. Boli sme kapitolou blaženosti pred tým, ako všetko prasklo a rozpadlo sa na popol. Boli sme príbeh, ktorý sa mal navždy skončiť.

Rhys Larsen, bývalý námorník a terajší arogantný bodyguard princeznej z Eldorry.
Má len dve pravidla:
1. Chrániť svojich klientov za každú cenu.
2. Nikdy sa citovo neviazať.
Doteraz nemal nikdy problém ich dodržať. Až kým nespoznal Bridget von Ascheberg.
Princezná Bridget z Eldorry sníva o slobodnom živote a najmä o slobode smieť sa zamilovať ako každá iná žena. Keď jej brat abadikuje, musí sa vzdať všetkého, po čom tak veľmi túži a zasadnúť na trón. Aby toho nebolo málo, kráľovské pravidlá hovoria, že sa musí vydať iba za niekoho, kto je vyššieho postavenia. Avšak aj princezné majú právo na lásku. Keď ich srdce zatúži po niekom bez šľachtického titulu, znamenalo by to pohromu nielen pre samotné kráľovstvo, ale aj pre nich dvoch.

Bridget a Rhysa, ktorí sú nám známi už z prvej časti som si veľmi obľúbila. No pri nej mi bolo ľúto, že kvôli svojej dobrote zostávali jej sny a túžby na poslednom mieste, lebo sa v prvom rade snažila, aby bol spokojný každý okolo nej.
Rhys bol jedno veľké och!! Nevzdával sa a bojoval až do samého konca aj keby sa mal stretnúť so samotným diablom! Zo začiatku mi nebol až tak sympatický, ale totálne si ma získal a teraz by som si nevedela vybrať medzi ním a Alexom (postava z prvej časti)

Zakázaná láska
Princezná & Bodyguard

Kniha bola rozdelená na prvú časť, kde sme mohli vidieť slow burn linku a druhú časť, kde to začalo naberať na napätosti, nechýbali ani vzrušujúce a hot scénky a samozrejme neočakávané prekvapenia a zvraty, s ktorými som vôbec nerátala.

Je však pravdou, že túto časť mohla autorka napísať trochu kratšiu a tých sexuálnych scénok dať menej, ale aj napriek tomu jej odpúšťam a páčilo sa mi to

Už teraz sa neviem dočkať tretej časti.

Ďakujem vydavateľstvu Pandora, že som mohla byť s vami v spolupráci a že som si ju mohla prečítať v predstihu.

zakázaná láska

Ana Huang