Kruh věrných

Kruh věrných https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309927/bmid_kruh-vernych-T7F-309927.jpg 4 86 23

Zlo má jméno Lilith – v její náruči našlo věčné zatracení příliš mnoho mužů, a to včetně Hoytova bratra. Hoyt sám se nemůže s temnou sirénou rovnat, ale společně s pěticí mocných zakusí, jak nezlomné jsou jeho duch i srdce.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Morrigan's Cross , 2006

jindra-svita
16.01.2017 3 z 5

Je pravda, že autorka opět "přitvrdila". Poslední série, kterou jsem četla o kameni pohanů, byla skvělá, a trochu "strašidelnější", než ty předtím. Nicméně její styl a trochu kouzel a čar se mi líbí, a zvláště příběh, který cestuje časem - je to v podstatě klasika o následcích činů a událostí, které se staly před tisíci lety - a lidi se s tím musí vyrovnat. Nicméně - dřív ti partneři trojice, kterou si vybrala jako hlavní protagonisty, alespoň přicházeli do děje postupně, v každé knize jeden, ale teď už je rovnou všechny představila v první knize, takže už mám od začátku jasno, kdo s kým zřejmě skončí. Ale je fakt, že dokáže v každém díle překvapit, tak si počkám na další.

mariva
09.12.2016 3 z 5

Moje oblíbená autorka, ale už ne můj oblíbený žánr. Autorčiným knihám nedokážu odolat, proto jsem sáhla i po této, přestože knihy o upírech a démonech nemusím. Napsáno sice čtivě, takže jsem knihu přečetla celou, i když jsem ji chtěla po pár stránkách odložit, ale zklamal mě i závěr, který naznačuje, že jde jen o první díl série. Další díly si už ale asi odpustím.

kika 13
03.03.2013 2 z 5

Moc mě to nebavilo,ale když začnu něco číst snažím se dočíst do konce.