Tři přání

Tři přání https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401060/bmid_tri-prani-1uR-401060.jpeg 4 1292 334

DEJ SI POZOR NA TO, CO SI PŘEJEŠ, MOHLO BY SE TO VYPLNIT… Říká se „do třetice všeho dobrého a zlého“ a pro Kettlovy sestry to platí trojnásob – jsou totiž trojčata. Rozumná Lyn se pokouší ustát roli vzorné matky, starostlivé manželky a úspěšné podnikatelky, aniž by přitom přišla o rozum. Její zdánlivě méně úspěšná sestra Cat, pracující v oddělení marketingu, se snaží nepřijít o vysněné dítě a o manžela, jakého jí každá závidí, a „chudák“ Gemma ani nemá co ztratit, střídá příležitostné práce, bydlení i muže. Ale je tomu opravdu tak, jak se na pohled zdá? Co když je ve skutečnosti všechno trochu, anebo možná dokonce úplně jinak?... celý text

Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Three Wishes , 2003

andrea7191
05.10.2020 2 z 5

Knihu hodnotím ne jako zážitkovou, ale odpočinkovou. Ke knize jsem se dostala náhodou a protože to není vůbec žánr, který bych normálně četla, dalo mi docela zabrat u ní zůstat. Dlouho jsem se motala v tom, kdo je kdo a jestli jde zrovna o současnost nebo o střih do minulosti. Nicméně jako oddychovka to ujde, ale není to nic, k čemu bych se chtěla ještě někdy vrátit.

Šárka345
20.08.2020 5 z 5

Pěkný příběh, ale musím přiznat, že jsem knihu asi tak před třemi jinými knihami odložila. Teď jsem se k ní vrátila a dočetla. A jo, bylo to fajn :0))))

Nevr
18.08.2020 4 z 5

Tři přání nebyla tak dobrá jako Na co Alice zapomněla, ale i tak byla fajn. Líbí se mi, jak si autorka hraje s psychikou postav - jak vykresluje změnu chování na základě prožitého - jak postavy ovlivňuje co prožily, koho potkaly. A to i u této knihy i u "Alice". Jako žádná velká literatura to asi není, ale už se těším na Sedmilhářky a Manželovo tajemství :)

Mirin1349
17.07.2020 3 z 5

Byla to až tak velká oddechovka, že jsem na konci neměla pocit, že by už měl být konec. Pořád jsem čekala nějaké větší zvraty a tajemství, anotace mě nalákala, ale příběh pak vyzněl trochu nemastně neslaně. Četlo se to hezky, ale nebylo na příběhu nic, co by mi utkvělo v paměti mimo sester trojčat. Za poslední výtku nemůže autorka, takže je to mimo hru, ale kdo v normální mluvě používá slovo "opáčil"? Překladatelka si na něm ale evidentně ujíždí, protože frekvence byla neskutečná.

zimolka
17.07.2020 5 z 5

Podle mě moc hezky napsáno.

Bebe434
29.05.2020 1 z 5

Asi od první třetiny knihy jsem čekala na to, kdy se začne něco dít, ale nedočkala jsem se. Příběhy tří sester a zakončení děje mi přišlo o ničem a tak absurdní, že knihu z mého pohledu hodnotím jako nudnou a ničím poutavou.

Marcik7
25.05.2020 4 z 5

Kniha se mi četla skoro sama, životní peripetie tří mladých žen - trojčat mě vážně hodně bavily. A happy-endy dělají člověku dobře...alespoň mně ano.

pip11
15.05.2020 3 z 5

Příběh tří sester - trojčat a jejich vzájemného vztahu. Jsou to komplikované povahy, mají neustálé neshody. Je to spíše vážnější příběh, až na pár vtipných okamžiků. 3,6*

gaaabi
28.04.2020 5 z 5

Pěkné, příjemné počteníčko...

Sabča817
28.04.2020 3 z 5

Knihu jsem si pujčila v knihovně, ale pak se mi do ní nějak nechtělo. Pak jsem si říkala, je z knihovny, můžu jí rozečtenou vrátit. Nakonec mě tato kniha docela mile překvapila! Děj sice není takový zázrak a trojčata mi připadala ujetá, ale četlo se to pěkně. Takové oddechové nenáročné čtení, u kterého nemusíte tolik přemýšlet. Myslím, že určitě pujdu i do dalších knih této autorky.

PaniWiga
17.04.2020 4 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek. Tušila jsem, že na Sedmilhářky mít nebude. Ale i přesto nejsem zklamaná. Nabídla mi přesně to, co jsem čekala. Lehčí čtení s trochou zamyšlení. Do učebnic literatury se neprobojuje, ale pár příjemných chvilek zajistí.

Mikanadeta
07.04.2020 5 z 5

Super. Tato autorka je z mých nejoblíbenějších a opět mě nezklamala. Přečteno za 3 dny.

Zuzaana
04.04.2020 1 z 5

Za mne autorčina poslední přečtená a jednoznačně nejslabší kniha. Děj se neskutečně vlekl.

renca106
28.03.2020 4 z 5

Za mě pěkný příběh jen ten závěr nebyl úplně wou.

Sasha001
21.03.2020 3 z 5

Po přečtení Sedmilhářek jsem do knížky vkládala velké naděje. Ale nebylo to ono, i v průběhu děje jsem si musela dávat velký pozor na to kdo je kdo, postavy i děj chaotické a ve finále mě to nebavilo tak, jak jsem očekávala.

Zuzana207
16.03.2020

Na knihu som sa veľmi tešila, ale už po úvodných stránkach som bola sklamaná. Začiatok sa mi zdal taký chaotický, neprehľadný. Ani po prečítaní ďalších stránok ma dej nevtiahol, tak som to vzdala. Možno v budúcnosti sa ku knihe vrátim.

avalonek
25.02.2020 3 z 5

Příběh celkem ucházející,ale nic extrémního.Myslela jsem,že na konci bude nějaký větší zvrat,ale nic moc se tam nedělo,takže takový průměr

LéňaV.007
22.02.2020 4 z 5

Kniha se mi hodně líbila, všechny tři postavy jsou dobře popsané a líbí se mi i vhledy do minulosti. Velmi čtivé.

AnnaPok
19.02.2020 2 z 5

Pro milovniky serialu typu Ulice ci Ordinace. Cast knihy jsem preskocila a o nic jsem neprisla.....

Verrrunka
20.01.2020 4 z 5

Do téhle knihy jsem nevkládala vůbec žádné naděje, v knihovně jsem po ní sáhla prostě jen tak, že jsem si říkala, že si dám něco lehkého, u čeho se nebudu muset soustředit. A nakonec jsem byla velmi příjemně překvapená a nadšená, příběh trojčat mě bavil, vlastně všechny tři jsem si docela oblíbila, líbil se mi ten vývoj postav. Čekala jsem ještě trochu promítnutí minulosti Gemmy, ale bylo to fakt dobré.