Třetí dvojče

Třetí dvojče https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/7090/bmid_treti-dvojce-MWT-7090.jpg 4 184 40

Jeannie Ferramiová, krásná, mladá a ctižádostivá genetička, se snaží odhalit, nakolik jsou dědičné zločinecké sklony a agresivita. Při výzkumu narazí na překvapivé skutečnosti. Pomocí speciálního vyhledávacího programu najde v databankách jedné zdravotní pojišťovny a FBI dva mladé muže, kteří mají všechny znaky jednovaječných dvojčat, ale narodili se v různé době, nikdy se neviděli, žijí stovky kilometrů od sebe a každý má jinou matku. Jeannie se rozhodne, že záhadě přijde na kloub, a najednou zjistí, že se kolem ní začínají dít zvláštní věci.…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Third Twin , 1996

Jane100
16.04.2017 5 z 5

Kniha plná napětí od začátku do konce. Rozhodně doporučuji k přečtení.

JPBelmondo
12.04.2017 4 z 5

Velmi napínavé čtení, které s přibývajícími léty nabírá na stále větší aktuálnosti. Téma "lékařská věda versus etika" vyvolává stále spoustu otázek.

Gábina231
08.03.2017 4 z 5

Zajímavá oddechovka...doporučuji na dovolenou...

Meri47
10.02.2017 5 z 5

Ken Follett mě opět nezklamal. Velmi čtivá a napínavá kniha.

Endy17
19.06.2016 4 z 5

Děj je místy trošku, ale vážně jen trošku, přitažený za vlasy, větší výhrady bych měl k překladu. Ale protože Ken Follett psát opravdu umí a vybral si zajímavý a neotřelý námět, výsledkem je výborně čtivá, zajímavá a napínavá kniha.

DejnaDee
24.05.2016 5 z 5

Za mně jasných 5 hvězdiček. Mělo to grády, mělo to napětí i lásku. Mělo to správnou dávku adrenalinu.

Evišťátko
21.05.2016 2 z 5

Pro mě zklamání,což mě mrzí,protože je první kniha od tohoto autora . Námět zajímavý,ale celý příběh a jeho popis mi připadá hodně laciný.

dominikB951
07.04.2016 5 z 5

Velmi dobrá kniha, bavila mě od začátku do konce.

Mark
01.09.2015 5 z 5

Naprosto skvělá kniha. Mohu jen doporučit.

pif69
03.03.2015 3 z 5

Vcelku uvěřitelná zápletka , i když vše je předvídatelné .Na dovolenou dobré.

fina3210
25.03.2014 5 z 5

Vynikající kniha. Ken Follett dokáže o každém tématu psát velice věrohodně a současně se stále jedná o smyšlený román. Spletitý příběh s ještě spletitějším závěrem.

verunkanet66
09.11.2013

Ráda bych tuto knihu sehnala, ale bohužel ji nikde nemají. Poradíte?

Vojslava
07.09.2013 5 z 5

Výborné, čtivé, strhující - zajímavý nápad a jak "dvojčata" přibývají, nedá se od knížky odtrhnout. Ještě že jsem ji měla na dovolené a mohla jsem se jí dostatečně věnovat... :-)

simonabr
06.08.2013 5 z 5

Strhující a napínavé od první do poslední stránky, zároveň mrazivé při představě, jak snadno se dá zneužít lékařská věda ve jménu "dobra". Výborně vystižené charaktery jednotlivých postav, člověk je úplně viděl před sebou.

Disease
04.07.2013 1 z 5

Tak tohle bylo snad ještě přihlouplejší než dílka Robina Cooka a jako třešnička na dortu velmi špatný překlad. Nějak mě sice masochisticky zajímalo, jak to skončí, ale nebyl problém přerušit čtení a věnovat se něčemu smysluplnějšímu. Ale do dopravního prostředku v pohodě.

Shardlake
17.02.2013 5 z 5

Velmi čtivá kniha, děj je napínavý a strhující. Autor mě opět nezklamal a knihu mohu jen a jen doporučit.

Rou
12.02.2013 5 z 5

Super knížka, moc se mi líbila. Připomíná mi knihy od A. Haileyho - lékařské prostředí, výzkum, tajemství, které se jedna strana snaží odhalit, druhá skrýt pomocí úplatků, kontaktů na vlivné lidi, výhružkami smrtí... Včera večer jsem sedla k poslední třetině knihy a četla až do konce.

mysterygirl
03.03.2012 5 z 5

tato knížka se čte jedním deche.Skvělá.

MoMa
06.09.2011 5 z 5

Vynikající knížka, rozhodně doporučuju k přečtení!

Joges
10.05.2011 5 z 5

Další výborná kniha Kena Folletta. Děj pozvolna nabírá tempo, vrcholí a graduje. Závěr thrilleru je opět excelentní. Posledních sto stran musíte zkrátka dočíst na jeden zátah. Postavy jsou věrně popsané, plastické, takže si je po nějaký čas uchováte v paměti.