Ken Follett

britská, 1949, statistiky, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Ohnivý sloup

Ohnivý sloup - Ken Follett

Po Pilířích země a Na věky věků, celosvětově oblíbených historických ságách od bestselleristy Kena Folletta, přichází Ohnivý sloup, třetí rozvětvený příběh zasazený do an... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy

Komentáře (12)

Ken Follett

Přidat komentář
Jap
01. února

Ken Follett připravuje další román z Kingsbridge, který se bude odehrávat kolem roku 1000 n.l.

helenkan
08.11.2018

Dočetla jsem poslední díl trilogie Století a byla jsem nadšena. Smekám před tímhle spisovatelem a jsem ráda,že jeho knížky zdobí mojí knihovnu.

Iveta22
07.03.2018

Ohnivý sloup by měl vyjít snad v říjnu letošního roku, slovensky Ohnivý stlp již vyšel v nakladatelství Tatran.

Paulika
03.11.2017

@Rozmarýna Rozm: prava na Kena Folletta ma u nas na trhu podvazany Knizni klub. Prozatim (11/2017) zadna zminka. Do letosnich Vanoc "Colum of fire" asi ani nestihnou vydat. Chtel jsem koupit mamce, ktera Folletta zboznuje. Mam to stesti, ze ovladam Nemcinu a tak mohu poslouchat nezkracenou verzi teto knihy jako audioknihu od Audible.de. (v NJ se to jmenuje Das Fundament der Ewigkeit, kdovi, jaky bude CZ nazev). Jsem teprve na zacatku z cca. 37 hodin poslechoveho casu. Trochu mi to spise pripomina Romeo a Julii, ale uvidme, jak se to vyvrbi. Pribeh se odehrava na pozadi udalosti nastupu Alzbety I na anglicky trun, tzn. druha polovina 16.stol. a to v Kingsbridge, Londyne, Parizi, Calais a Seville. Pokud si chcete zkratit cekani na noveho Folletta, tak bych Vam doporucil knihy C.J.Sansoma a to prednostne Shardlake radu ze stejneho historickeho obdobi (zatim 6 svazku). Myslim, ze ten Folletta hrave prekonal a jeho knihy se libi mi mnohem vice. Follettovy knihy jsou hodne predvidatelne, prilis cernobile, nalajnovane az skoro sterilni.

Rozmarýna Rozm
08.10.2017

Kdy už konečně v Česku vyjde A Collumn of Fire? Všude jinde ho už vydali.

Alizon
08.07.2016

Můj oblíbený autor právě pracuje na volném pokračování Pilířů země. Třetí díl nazvaný Column of fire, odehrávající se v 16 století za vlády královny Alžběty a podle slov autora - špionážní, má vyjít na podzim 2017. Už se nemůžu dočkat! EDIT Kniha uz vysla, v cestine ma vyjit v rijnu 2018.

sherinka
03.08.2015

Vlastním Zimu světa a Pád titánů a musím říct, že mě série naprosto nadchla! Miluji tohoto autora.

tornádotů
17.05.2015

Vlastním jen Pilíře země a Na věky věků,nádherné čtení!!!Hltala jsem v autobuse cestou do práce.Moje zápěstí dostávaly zabrat.I zfilmování se podařilo.