Trestní právo procesní

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Oblíbená vysokoškolská učebnice systematicky vykládá pojmy a instituty trestního řádu a zákona o soudnictví ve věcech mládeže.

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234547/big_trestni-pravo-procesni-234547.jpg 4.19
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Trestní právo procesní

Miliarda
13. března

Asi nejlepší učebnice trestního práva procesního dostupná na českém trhu. Největší její devízou je přehlednost a vzájemná propojenost, kdy jednotlivé instituty trestního práva na sebe logicky navazují a pomocí odkazů na jednotlivé kapitoly, kde jsou upraveny přehledněji se čtenář v materii lépe zorientuje. Současně je třeba ocenit, že řada institutů je popsána na jednotlivých typizovaných případech z praxe, což orientaci v látce téže nesmírně prospívá. Závěrem musím ocenit i grafickou úpravu, neboť kniha je i po vizuální stránce příjemná ke čtení, což u řady učebnic s právní tématikou nebývá pravidlem. Celkově za mě absolutní spokojenost a všem, kdo se chtějí v problematice trestního práva procesního lépe zorientovat, vřele doporučuji.

MagdalénaD
12.10.2019

Nevím, zda je to tím, že jsem do sebe tuhle učebnici nasoukala cca za týden, ale modré dvojče zaměřené na hmotu mi přišlo o trochu lepší.
.
Některé věci by stály za to popsat méně do detailů, ale udělat větší jasno v obecné rovině a zasadit to do kontextu.


Annicka
30.12.2018

Skvělá učebnice trestního práva procesního. Bohužel jak je neustále předělávaná a přepisovaná, najde se tu a tam nějaká neaktuální informace. To je ale jen malá vada na kráse jinak dobrého díla.