Sladký šepot

Sladký šepot https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89675/sladky-sepot-89675.jpg 4 332 54

Travis série

Žiadnej žene sa zatiaľ nepodarilo chytiť za srdce Jacka Travisa, syna miliardára Churchilla Travisa... Kým sa jedného dňa nezjaví v Jackovej firme nazlostená Ella Varnerová s novorodencom na rukách. Matkou dieťaťa je jej mladšia sestra, ktorá sa o dieťa nevie postarať, a Ella si myslí, že jeho otcom je Jack Travis, známy texaský plejboj. Ella žiada Jacka, aby po prvý raz v živote prevzal zodpovednosť za svoje činy. Jack sa tomu nebráni, no zoberie si omnoho viac...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Smooth-talking Stranger , 2009

aria12300
18.06.2018 5 z 5

Nádherná knížka. Miluji když se hrdinka stará o dítě a přitom ji vždy pomůže pohledný muž.

venacava
05.01.2018 3 z 5

Skoro to samé jako 1 díl ...pekně strávené odpoledne u kávy při poklidné knize.

moudivlacek
11.12.2017 5 z 5

Příběh o dívce, která díky své "matce" nese následky celý život, bojí se někomu zcela věřit, bojí se někoho si zcela připustit k tělu, naučila se zvládat všechny životní situace, aby jí někdo nemohl zlomit srdce, naučila se mladší sestře nahrazovat matku. Obě jsou dospělé, jenže sestra a matka ji zas zneužily, hodily jí na krk malé týdenní miminko. A i když to neměla v úmyslu, její synovec pro ni znamená celý život a bere ho za synka, pak najednou je pryč, sestra si pro něj přijela, ale ona má najednou prázdnou duši, i když se skutečně zamilovala a on do ní. Ale štěstí se k ní vrátilo, sestra syna nechce a tak si jej s mužem mohou adoptovat.
Skvělá romantika, Travisova rodina je skvělá.

cukrovka
26.11.2017 4 z 5

Příjemná a čtivá oddechovka. I když je děj předvídatelný, přesto je zajímavý a hlavní postavy jsou sympatické. Jsem ráda, že se zde setkáváme i s postavami z předešlých dílů.

denča1000
08.11.2017 3 z 5

Velmi hezká oddychová kniha. Příjemné postavy, zajímavý děj knihy, klasický konec románu. Kniha se velmi dobře četla a vyhoval mi styl psaní.

amanda99
25.06.2017 4 z 5

Mám za sebou tři díly ze čtyř a je to docela hezká oddychovka,všechny jsou prima,vhodná na dovču.

Adelin239
02.05.2017 5 z 5

Nejprve mě zaujal název knihy, a tak jsem se odhodlala a knihu si koupila. Rozhodně nelituji.
Ze začátku jsem si myslela, že kniha bude nudná, ale jak se ukázalo, tak vůbec. Děj byl velmi krásný, v některých oblastech sice i trochu smutný, ale i tak pořád báječný. Začetla jsem se bez problému.
Knihu můžu jen doporučit!

V.e.r.u.
04.04.2017 4 z 5

Kniha mě zaujala již svým obalem a musím říct, že ani text mě nezklamal. Velmi rychle mi ubíhaly přečtené stránky a místy jsem se upřímně zasmála. Kdo hledá duchaplnou a vážnou knihu, tak toto není šťastná volba. Ale kdo chce vypnout a odpočinout si od každodenních starostí a nechat se vtáhnout do světa bohatství, kde není nic problém, je toto krok správným směrem. Děj byl sice předvídatelný, ale postavy pro mě byly sympatické a fandila jsem jim. Knihu jsem četla jako první z této série, až posléze jsem si všimla předcházejících dílů. Neznalost předešlých příběhů mi však nevadila.

KydlochMoris
04.04.2017 3 z 5

Mám ráda romantické knihy, ale tahle byla velmi slabá...

handulli
07.02.2017 4 z 5

Začátek mě moc nezaujal a přišel mi dost nereálný. Postupně mě ale autorčin vypravěčský um vtáhnul do děje a ke konci jsem se skoro nemohla odtrhnout.
Je dobře, že jsem si dala od autorky pauzu - nevadil mi tolik popis okázalého bohatství Travisových.
Pěkná série, pro mě zatím nejlepší 2. díl.

ritz
02.01.2017 4 z 5

Romantika veliká, ale přečíst se to dá krásně

dasa4663
08.12.2016 5 z 5

No a 3. díl je opravdu velká romantika :) Podle mě už to nemělo takovou jiskru jak předešlé díly, ale i tak hodnotím velice pozitivně a doporučuji k přečtení :)
Chtěla jsem se zeptat jaké ještě knížky od Kleypas nebo podobné by mi byly doporučeny? :)

marli58
22.09.2016 5 z 5

Příjemná romantická oddechovka.

Meridea
04.09.2016 5 z 5

Opět povedená kniha, velmi hezky se to četlo :-)

Irsaf
19.07.2016 5 z 5

Četlo se to i docela hezky.

janesy
05.04.2016 4 z 5

Jak se často uvádí v komentářích-příběh nereálný, ale proč? Je mi úplně jedno, zda je příběh reálný či nikoliv. Přece kluci Travisové jsou klaďasové od prvopočátku. Žádné náročné čtení, konec předvídatelný, na relax a odpočinek kniha přímo stvořená.

Samira
02.04.2016 4 z 5

Příjemná, povedená, oddechová romantika na jeden večer. Pravda černo-bílá a nereálná, ale splnila účel a mně se moc líbila. Určitě ještě někdy sáhnu po dalším autorčině kousku.

LilianaFalcon
15.03.2016 3 z 5

Musím říct, že potřetí ta samá zápletka mě už opravdu nebavila. Toho ohromení přepychem a přitažlivostí synů Travisových už prostě bylo nějak moc. Další člověk ze špatného rodinného zázemí... Kdybych četla ty díly s ročním odstupem a ne po sobě, tak mě to možná bude i bavit, ale takhle? Ne.

I když zase platí, že v rámci žánru je to z těch lepších děl. Takže pro někoho, kdo si chce oddychnout a užít si sladký happy end, je to to pravé ořechové. I proto dávám tři hvězdičky, i když je to pocitově tak na dvě.

alnahu
14.03.2016 4 z 5

Kniha se dobře četla ,ale jsem též názoru,že historické knihy od této spisovatelky jsou lepší.Ale i tak je to příjemné romantické počtení i když s trošku drsným začátkem.

petra4080
24.02.2016 3 z 5

Kniha mě nebavila tolik, jako předchozí dva díly, zdá se mi tak nějak nemastná, neslaná...