Místo na slunci

Místo na slunci https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80556/bmid_travis-misto-na-slunci-91u-80556.jpg 4 324 59

Travis série

Ze současnosti. Liberty Jonesová má jako každá dívka na prahu ženství své sny a přání. Její výchozí pozice ovšem velkým životním plánům moc nepřeje: v sedmnácti letech žije v kempu pro obytné přívěsy, vychovává malou nevlastní sestru a jedinou oporou je jí kluk jménem Hardy. Ten však míří hodně vysoko a Liberty pro jeho ambice představuje nevítanou komplikaci. Když Hardy odjede z města, aby dobyl svět, Liberty se také odhodlá dobýt si své místo na slunci. Přestěhuje se a začne pracovat v luxusním kosmetickém salonu, který se má stát odrazovým můstkem její kariéry slavné vizážistky. Když jí kolegyně sdělí, že některé atraktivní mladé dívky se nechávají diskrétně vydržovat postaršími bohatými pány, Liberty tento způsob existence nejprve zavrhne - ale pak jí do cesty vstoupí nesmírně bohatý a vlivný vdovec jménem Churchill Travis. Stanou se z nich dobří přátelé, překvapivě bez jakýchkoli intimností. Churchill se stává pevným bodem jejího života a Liberty zároveň nachází štěstí po boku syna svého zaměstnavatele. Pak ale navštíví osudný večírek a všechno je zpátky - romantické sny, neukojená láska i atraktivní Hardy, z něhož se vlastním úsilím stal bohatý muž.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Sugar Daddy , 2007

evelýny
25.09.2015 4 z 5

Opravdu hezký příběh. Navzdory datailním popisům všeho - což mě dost nudilo - jsem měla knihu přečtenou rychle. Zápletka s minulostí matky a pak s návratem lásky z dětsví mě nutila číst a číst a číst. Pro mě dobré.

niknikita
02.09.2015 4 z 5

Tak nevím...asi byla lepší první polovina příběhu, ale nakonec jsem si připadala, jako bych četla něco z padesáti odstínů šedi. Ovšem ta dvojí volba, kterou Liberty prošla, vlastně nebyla vůbec špatná. A tak proč si nedopřát trochu nereálné romantiky, když o tom Lisa Kleypas píše docela hezky :-)

PomněnkaPrvní
01.07.2015

Historické romance jdou podle mě paní Kleypas líp. Ale i přesto to bylo příjemné čtení. Děj je bohatší než u jiných autorek romancí. V nějaké fázi si budete lámat hlavu, který z mužů bude pro Liberty ten pravý, ale autorka poměrně záhy udělá z jednoho bídáka, takže rozhodne za Vás ;)

bzdenca
27.04.2015 5 z 5

Příběh se mi sice v jistých částech zdál začne zdlouhavý, ale byl jedinečný. Knihu jsem přečetla během jednoho dne.

Turquoise
13.04.2015 5 z 5

Lisu K. mám moc ráda, vždycky mě bavily historické romance a jinak tomu nebylo ani u příběhu ze současnosti. Popravdě mě hodně mile překvapila. Knihu jsem přečetla jedním dechem, úplně jsem se zažrala do příběhu "malé, dospívající i velké" Liberty. Její vztah s malou sestřičkou jsem jí celou knihu záviděla, práci vizážistky i asistentky taky no a o Gageovi bych si klidně nechala zdát. :) Hardyho rozhodnutí bych taky dokázala pochopit, jak ta dobré, tak i to "špatné" na konci. Na závěr, jsem ráda, že to skončilo tak, jak to skončilo.

havrmoni
05.04.2015 5 z 5

Kniha se mi četla dobře i první polovina. Tím jak je napsaná jsem se do ní vžila a později jsem spolu s Liberty postupně docházela ke stejným závěrům a dokonce pocitům. Kdyby autorka přeskočila pár let o dětství k dospělosti,myslím,že by to knihu ochudilo o pocity a sílu hl.hrdinky a o všechno to, v co příběh vyústil. A možná by si mnohé čtenářky přáli jiný konec s jiným mužem. O čemž jsem se nejednou přesvědčila při přečtení jiných autorů tohoto žánru.:-)

SimcaK
28.10.2014 4 z 5

První polovina taková zdlouhavější a čtenář sleduje příběh hlavní hrdinky už od jejího dětství. Ale později vám dojde, že to má své opodstatnění a vliv i na další díl série, kde už se nemusí tolik vysvětlovat. Knížka se mi moc líbila, je krásně napsaná a já osobně jsem ji zhltla jedním dechem :).

PriMula
08.03.2014 3 z 5

Kniha se mi zdála taková zdlouhavá. Někdy mi i dost vadilo že spisovatelka nenapsala věk hlavní hrdinky. Jinak vcelku dobrá kniha. :)

lucmat
20.02.2014 4 z 5

Opět jedna z knih, kdy na začátku přemýšlím, zda odložit nebo číst dál, nemůžu se začíst, ale nakonec přeci jen ano a děj se rozjíždí :-) Četla jsem průběžně cestou do IT na hory (zase zácpy, klasika...), takže půlka knihy během cesty, příběh se konečně pořádně rozjel a večer druhého dne bylo dočteno! :-) Tudíž hodnotím pozitivně, moc hezká kniha.

liletka_a
12.02.2014 4 z 5

Musím říci, že první polovina knihy pro mě byla neskutečnou nudou, horko těžko jsem se prokousávala stránkami, všechno bylo takové nemastné, neslané a kdyby to nebyla Lisa, tak bych knížku odložila, ale jen co jsem se dostala za půlku a vlastně to bylo v okamžiku kdy se objevil Gage. :) Konečně jsem se pořádně začetla a užívala si jiskření mezi ním a Liberty. I když mi trošku bylo líto Hardyho(i když i ten podle dalšího dílu taky nalezne štěstí)na sympaťáka Gage prostě neměl. ;) Takže určitě stojí za to, prokousat se začátek a objevit ten ukrytý poklad. :) Doporučiji! :))

zoja
17.01.2014 5 z 5

Prostě Popelka. Sice moc nemusím psaní v první osobě, ale myslím, že se to Lise povedlo. Gage je rozhodně sympaťák, i když jsem zprvu fandila Hardymu :-)

lanusinka
11.05.2013 4 z 5

Rozhodně to není špatná kniha, jen mi přišlo, že je trochu moc roztahaná a děj se tak nějak nakupil do poslední třetiny a to předtím byl takový hodně rozvláčný prolog...

jluky
30.04.2013 5 z 5

Zatiaľ /lebo očakávam stále ďalšie nové knihy/ od tejto autorky moja najobľúbenejšia kniha. ....Takže Lisa ani v príbehu zo súčasnosti nesklamala.

barborelka
11.04.2013 4 z 5

Z této knihy jsem měla velké obavy- romány ze současnosti nemusím, zato Kleypas je moje nejoblíbenější spisovatelka a nechtěla jsem o ni přijít. Naštěstí se moje chmury nepotvrdily ;-). Dobré počtení, jsem zvědavá na osud Hardyho ;-)

gabca007
04.04.2013 5 z 5

Moc krásný příběh, přečetla jsem jedním dechem.

pohodaaklid
01.04.2013 5 z 5

Poutavý příběh se šťastným koncem :-)

Lexie321
06.02.2013 4 z 5

Občas sa stane, že spisovatelia, ktorý píšu v jednom žánri sa nevedia poriadne prejaviť ak skúsia nejaký iný... to ale určite nie je prípad Lisi Kleypas zase raz sa pekonala nádherný príbehom dievčatka z malého mesta, ktoré sa zmenilo na vášnivú ženu. Liberty som si zamilovala a ešte aj to prostredie Texasu, nádhera :)

jasmína
28.08.2012 5 z 5

Moc hezká romantika, a život neměla moc lehký, tak jsem jí ten šťastný konec moc přála..

Ellesime
07.07.2012 5 z 5

Kleypaska nezklamala ani v příběhu ze současnosti...