Toxin

Toxin https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45684/mid_toxin-pXW-45684.jpg 4 393 61

Nedávno rozvedený doktor Kim Reggis je pevně rozhodnutý zůstat své jediné dceři Becky i přes četné pracovní závazky dobrým otcem. Jednoho dne ji pozve na večeři do její oblíbené restaurace. Typické americké jídlo, sestávající z hamburgeru a hranolků, má však tentokrát tragické následky. V průběhu týdne Becky smrtelně onemocní následkem bakteriální otravy toxinem E. coli. ...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Toxin , 1998

PAVEL z BRNA
02.09.2014 5 z 5

Kniha mě chytla za srdce a vedla k dvěma rozhodnutím: Přečíst si Cooka a nerozšiřovat svou sbírku závislostí o hamburgery.

Handulenka
02.01.2014 5 z 5

Velmi pěkně napsaná kniha napínavá od začátku do konce.

Jajulle
09.08.2013 5 z 5

Perfektní napínavá kniha, až děsivě pravdivá. Doporučuji

Gyl
07.08.2013 5 z 5

Nejedl jsem pak hovězí snad rok, ale pak jsem si řekl, že to risknu. A žiju.

evikah
26.07.2013 5 z 5

Podle mě je to hezky sepsaná krutá a nechutná realita... :/

Rozmarýna Rozm
28.06.2013 5 z 5

Milovala jsem hamburgry. Po přečtení této skvělé knihy jsem je nemohla několik let vzít do úst. Opravdu fantastický popis jatek. Napínavá kniha z lékařského prostředí.

Lady Dracula
19.06.2013 5 z 5

První knížka,kterou jsem četla od tohoto mistra knížek z lékařského prostředí,téměř vždy končící špatně. Dost se mi líbila,jelikož je v ní krásně vidět,jak špatné hygienické návyky člověka,ho dokážou dostat do pořádného maléru a že je možné,i přes problémy,najít v druhém tu oporu,která je potřeba v dobách zlých. Navíc se tady Cook snaží upozornit na problém bakterie,způsobují salmonelózu,která je v dnešní době hodně podceňovaná. Navíc kniha má otevřený konec,což taky není na škodu. Dosaď si sám...

Alexxandra
21.03.2013 5 z 5

Drsné,ale reálné,děj byl dost bohatý,je to jedna z nejlepších knih kterou jsem kdy četla

kika 13
02.03.2013 4 z 5

Dobře se mi četla napínavý děj.

Ulrika
14.10.2012 5 z 5

Moje první setkání s Robinem C. Netřeba dodat, že mě Toxinem nabudil natolik, že jsem se stala v patnácti jeho velkou fanynkou a věrnou čtenářkou. Dnes už to sice neplatí, ale ke knize Toxin se budu vždy ráda vracet.

evafort
03.10.2012 5 z 5

Moc zajímavá knížka, když jsem četla komentáře zde, říkala jsem si, co všichni mají s těmi hamburgery... a po přečtení této knížky mě na ně taky přešla chuť..

Jaička
18.09.2012 5 z 5

Plně a ve všem souhlasím s eryenie,jen já,bohužel,občas,ne často,hamburgerem zhřeším,ale vždy si vzpomenu na tuto knihu.

guru
11.08.2012 5 z 5

Dej dá sa povedať opäť podľa Cookovej šablóny, no záver bol naozaj strhujúci.

Calwen306
09.03.2012 4 z 5

Táto kniha mi navždy ostane v pamati. Bola šokujúca, napínavá, smutná... proste skvelo napísaný príbeh.

Jitulka
01.08.2011 4 z 5

Chuť na návštěvu fast foodů opravdu rychle přejde. Bohužel, ne na trvalo :) (alespoň u mě)

opicka
07.01.2011 4 z 5

Typický Cook - hlavní hrdina - doktor - bojuje proti problému, kt. se týká nás všech. Zde je to kontaminace masa. Kniha napínavá, zajímavá - obzvlášť popis jatek :) Ale ničím nevybočuje od jiných Cookových knih - je to stále jedno a to samé téma.

makhushka
30.11.-0001 5 z 5

Nějakým záhadným způsobem jsem se dostala k tomuto spisovateli, později i k této knize.
U mě stále jestě nemá na Slepotu, ale popis amerických jatek mě docela nutí přestat konzumovat jakékoli maso...Výborná kniha můžu jen doporučit.

bovinka
30.11.-0001 3 z 5

Když to tak čtu jsem ráda, že nejím mletý maso ani hamburgery. Jinak velmi působivé

Monnyska
30.11.-0001 5 z 5

sakra, bombová kniha. Četla jsem s velkým zaujetím. Proto si zaslouží nejvyšší ohodnocení ....
Cook poukazuje velmi dobře na zdravotnictví i na společnost .... doporučuje všem, kteří mají silnější povahy (hlavně u kapitol z jatek) ....

Alix
30.11.-0001 4 z 5

Dost drastické a místy nechutné, hlavně scény z masokombinátu. Hamburgery nejím.