Zlomené srdce ekniha

Dojela na odlehlou pobřežní vyhlídku, zaparkovala, zahodila klíčky a už ji nikdy nikdo nespatřil. Nezanechala po sobě jedinou stopu. Pro Davida Rakera, který se specializuje na hledání pohřešovaných osob, nejsou podezřelá zmizení ničím neobvyklým. Případ Lyndy Korinové se ale od samého počátku jeho dosavadním zkušenostem zcela vymyká. Namísto prostého pátrání po bývalé herečce ho totiž čeká spletitá cesta skrze roky lží, tajemství a podvodů. Lynda při procházení manželovy pozůstalosti objevila děsivou pravdu, která ji přiměla opustit všechno, co milovala, a uprchnout. Kam utekla? Před kým? Co odhalila? A žije ještě? Hledání nezvěstné ženy Rakera zcela pohltí a přivede ho do daleko většího nebezpečí, než si kdy dokázal představit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/358802/zlomene-srdce-DpV-358802.jpg 4.5197

David Raker (7.)

Broken Heart (2016)

Detektivky, Romány, Thrillery
Vydáno: (ekniha), Mystery Press

Kniha Zlomené srdce

jittik

Čekala jsem, že naváže na předešlou knihu a že se dozvíme vice (...)
Ale i tak opět skvělé čtení

Mandlevest

Moc zajímavá knížka, četla se mi skvěle, možná mi chvíli trvalo než jsem se začetla, ale potom už to svištělo. Nevšední téma z amerického filmového průmyslu, bylo vidět, že autora tohle téma hodně zajímá a baví. Určitě mě tato detektivka navnadila pro další knihy. Jednu hvězdičku ubírám za konec, kdy jsem čekala odpovědi na některé otázky a jedna zásadní , dle mého, odpovězena nebyla. Zkuste se začíst, třeba ji najdete.

PADA123

Autor opět nezklamal, velmi dobře napsané a napínavé až do konce. Za mě můžu jen doporučit. Všechny díly super a čtivé a těším se na další pokračování.

Klaaarka

Weaver a Carter jsou moji oblibenci. Tahle kniha opět skvělá.

Jirulka

Zbytečně zdlouhavé, zápletka mě moc nezaujala, příští kniha od autora už snad bude lepší :)

Verisvlckova

Já teda nevím, jestli jsem to nevzdala příliš brzy. Má první kniha od Weavera a musím říct, že mě začátek neskutečně rychle chytl. Prvních 100 stran jsem zhltla jako malinu. Dalších 100 stran jsem se už ale neskutečně trápila a nudila. Neustálé omílání filmů a každých detailů v nich mě doslova donutilo odložit knihu.. Nedočetla jsem to.

desejka

Tak s tímhle jsem se trochu prala, ač všechny předchozí díly jsem přečetla jedním dechem, u tohoto dílu mě to začalo bavit až tak v půlce. I tak knihu doporučuji, Weaver psát umí a těším se na další díl

tulipa

Moje první kniha se soukromým vyšetřovatelem Rakerem. A hned je z toho závislost. Napínavé a chytré. Moc se mi líbila ústřední myšlenka filmového průmyslu.

Ajuszka

Já osobně bych knize klidně těch 100 stran ubrala. Pasáže kdy sbírá počáteční informace mě moc neberou,ale pak se to vždy pěkně vynahradí dobrým koncem.

eliska8413

Je zajímavé že autor umí napsat bestseller pak tři braky a pak Šedo toho ponoří a opět najde zajímavou zápletku a skvělé rozuzlení. A pak si vyberte jestli ještě chcete od Tima něco číst když je to 50/50 super kniha nebo extra brak.

monte
27.12.2018

Zajímavý námět.
První moje kniha od autora a určitě ne poslední

xtraks
27.12.2018

No ze začátku celkem nuda, pak se to rozjelo,ale znova bych si to asi nepřečetla. Některé pasáže jsem přeskakovala, protože mě nudily.

tulip131
20.12.2018

Tak jako předešlých 6 knih, napsáno parádně. Vloženo do zajímavého příběhu. Už se těším až vyjde osmé pokračování s Davidem.

HonzaSeb
23.11.2018

Tim Weaver je jeden z mých oblíbených autorů. Zápletka se mi líbila, možná na pár místech zbytečně natahovná.

petra.k.
10.11.2018

Moje první kniha od Weawera. A musím říct, že je dobrá. Kvalitní čtení, napínavé - knihu jsem dočetla za pět dni - jinak se nedalo :0)
Ale jinak ano, občas se mi to zdálo přitaženéza vlasy a nepravděpodobné, ale to jsou poslední dobou všechny dobré a napínavé knihy.

Katulinka69
19.10.2018

Kniha od knihy lepší a lepší

martin2100
19.10.2018

Dobrá zápletka, ale vadí mi, jak autor dělá z hrdiny občas Terminátora.

nadenka13
15.10.2018

doporučuji skvělé

konformita
09.10.2018

Další krásná kniha. Temné tajemství, temný děj. Co se to děje v pozadí hororových filmů? Budete se bát.

Milča66
30.09.2018

Moc pěkná knížka. Top autor.

petaSk
24.09.2018

[audiokniha]
Průměrná detektivka se skvělým přednesem.
Zábavná a rychle odsýpající kniha, která mě ale nijak nezaujala.

ellescorpio
20.09.2018

Po Honu na mrtvého teda bída... Spoustu věcí absolutně nedomyšlených a těžko uvěřitelných (nebudu spoilovat) a měla jsem co dělat, to vůbec dočíst.. Rozvleklé, nezáživné, zkrátit o 150-180 stran a možná by se to dalo.

Strnady095
20.09.2018

...ale jo...opět první polovina pátrání a popis a druhá děj...dobrý námět, dlouhý propletenec...překvapení na závěr, ale jen malé...no tak tři hvězdy

karantena
18.09.2018

Tak únavný a zdlouhavý příběh kde se něco začne dít až na 380 straně jsem tedy nečekala.Ani děj z tohoto prostředí mi nesedl.Mám od tohoto autora přečtené téměř vše,ale toto bylo velké zklamání.Údolí mrtvých bylo jiné kafe.

alnahu
17.09.2018

Docela realistický thriller ve kterém vyplyne na povrch spoustu skutečností a David Raker - opět řeší případ pohřešované osoby a zjistí "že žádný život není dokonalý". Příběh je trochu delší místy děj natahovaný a překombinovaný, ale i přesto se mi četla dobře .

ArwenAragorn
16.09.2018

Zmizení Lyndy Korinové není tak nepochopitelné, jak se na první pohled zdá. Čím víc se David do případu noří, tím víc znepokojivých skutečností vyplývá na povrch. To, co nakonec zjišťuje je skutečně neočekávané. Současně se David nachází v ohrožení života. A nejen on.
Pro mě to nebyl až tak mimořádný thriller, místy dost natahovaný, takový lepší průměr.

veveronka
27.08.2018

Nebylo to špatné,jen zbytečně dlouhé

Guenevra
24.08.2018

Za mě úplná pecka! Autor píše poměrně složité příběhy, ale nakonec vždycky všechno zapadne a překvapí, a to mě hodně baví! Včetně faktu, že Raker je zjevně nesmrtelný :-)

Nelly
08.08.2018

Během čtení jsem přemýšlela, jak knihu hodnotit - místy se děj dost vlekl díky mnoha pro mne nezajímavým podrobnostem (až doslov spisovatele mi tuto jeho vášeň v této knize osvětlil). Poslední čtvrtina knihy už měla spád podle mého gusta a zajímavé rozuzlení celého příběhu. Takže nakonec jsem spokojena byla a čtyři hvězdy si kniha zaslouží.

Vesmich
08.07.2018

Krásná práce! Název ve mně vzbudil nejprve ostražitost, ale ta zmizela na první straně a následovalo už jen bezbřehé nadšení. Originální zápletka, napínavé, překvapivé zvraty, pěkně černé a drsné, jako filmy, které v příběhu hrají hlavní roli. Nebo alespoň tu největší vedlejší. Postavy krásně tvrdé, vykreslené taky filmově.A ještě ke všemu to takhle celé klidně mohlo být!