Ty nejsi moje spřízněná duše

Ty nejsi moje spřízněná duše https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474680/bmid_ty-nejsi-moje-spriznena-duse-gHr-474680.jpg 4 361 57

The Game Changers série

< 2. díl

Bestsellerová autorka Ilsa Madden-Mills přichází s chytrou a sexy moderní romancí o atraktivním profesionálním hráči amerického fotbalu a dívce, o níž si přísahal, že se jí nikdy ani nedotkne. Když srdceryvně nevinná Giselle Rileyová přichází do mého střešního bytu, protože nemá kde bydlet, vypukne chaos. Uvědomuju si, že jsem ji neměl zvát k sobě domů, ale je jasné, že potřebuje mou pomoc – nejen s hledáním místa, kde by mohla složit tu svoji krásnou blonďatou hlavičku, ale taky při hledání opravdové lásky. S těmi šílenci, které balí na internetu, se jí to totiž nikdy nemůže podařit. Jen škoda, že ona je čtyřiadvacetiletá panna a já profesionální hráč se špatnou pověstí. Vůbec se k sobě nehodíme – takže jsme jen přátelé. Dobrovolně jí dělám dohazovače, bez ohledu na to, jak moc žárlím, když jí dělám křena na rande. Věřím, že se dokážu ovládat. V žádném případě nepodlehnu svým snům, které mi našeptávají, že přesně po takové dívce toužím. Možná, že jsem ten nejlepší útočník v zemi, ale jak bych mohl zaútočit na holku, jako je ona?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Not My Match , 2020

Raislin
06.12.2021 4 z 5

Prvni díl se mi líbí víc. Kniha je milá, hezky se čte. Jen mi v tomto příběhu chybělo takové to jiskřeni. Ale i tak to byla hezká pohádka na únik od všedních starostí.

NikolaSkop
28.11.2021 5 z 5

Tak tato kniha me bavila daleko vic nez prvni dil! Mozna to bude tim ze jsem sama zamilovana do Devona? Asi jo, je to cukrousek. :D Uz v prvnim dile mi proste sednul! Co se tyce Giselle? Byla vazne zakletá ale taky sni byla zabava. Tihle dva se k sobe proste hodi. A ja vazne doufam ze bude pokracovani s Aidnem! Tohle je totiz moje nova oblibena serie!! :)

Kudík
28.11.2021 4 z 5

Nemůžu si pomoci, ale první díl mi prostě přišel lepší a s ohledem na jistý "přešlap" Giselle v něm, jsem do čtení šla s mírným předsudkem vůči její postavě. I tak jsem se však jejím příběhem bavila. Ono to ani jinak s rodinou a přáteli Giselle a Eleny jinak nešlo a hlavně Devonem. U scény se Cindy nebo modlitby maminky u nedělního oběda jsem se smála skoro až k slzám. A teta Clara je stejné číslo jako v předchozí části. :) Epilog po letech byl optimistický a doufám, že se vlastního dílu dočká min. Aiden.

uminaa
28.11.2021 4 z 5

Asi nebude veľkým prekvapením, že som Giselle veľmi nemusela v predchádzajúcej knihe, ale v jej vlastnom príbehu som ju jednoducho nemohla nemilovať. Krásna, inteligentná žena, ktorá si je vedomá svojich chýb.
Kniha ma bavila.
A ten CERN by som v budúcnosti tiež rada navštívila ;)

Zomy
28.11.2021 5 z 5

Naprostá bomba. Vtipné, zamilované, dojemné. Výborná knížka pro tuhle mizernou dobu.
Mezi Giselle a Devonem to jiskří, oba jsou sympatičtí a chemie tam hezky funguje. Po jisté době už mě teda iritovalo to neustálé opakování toho, že je Giselle panna, ale přesto to nejde jinak a musím dát pět hvězd.

Tahle autorka může napsat klidně o každém chlapovi z fotbalového družstva a já si to přečtu :-)

2688
26.11.2021 4 z 5

Jsem strašně ráda že série pokračovala právě příběhem Gisell a Devona v prvním díle mě zaujal její příběh a dohra s Ex.
Doufám že bude i příběh i Aidena před kterým ,,ženy neudrží kalhotky suché “ :-D

Příběh na vás vdechne atmosféru že věda a sport se dají v běžném životě spojit dohromady a vznikne zajímavý, žhavý a lásky plný vztah .

Einstein:

„Když klopýtnete o lásku, je snadné vstát. Když však do ní spadnete a zamilujete se, nebudete moci se znovu postavit.“

havrmoni
26.11.2021 5 z 5

Tady bych dala ještě o jednu * více než předchozímu dílu. Jenže to už nejde. Tohle byla opravdu povedená série a já doufám, že ještě nějaké knihy od této autorky budou přeloženy a vydány.

EvaSupovic
25.11.2021 5 z 5

Jo byla to jízda, opět. To jiskření, to byla paráda.

Anna195
24.11.2021 5 z 5

Hneď na úvod priznávam, že tento príbeh milujem a určite sa k nemu ešte raz vrátim. Čítalo sa to samo a jednoducho som nevedela prestaň, kým to nedočítam.

Mňa bavia svojské postavy, ktoré sú iné a tu mi takú postavu autorka ponúkla v podobe Giselle. Ak si spomínate na Giselle z prvej časti, tak na ňu zabudnite, lebo tu spoznáte, aká v skutočnosti je. Áno stále je to tá múdra žena, ktorá je zbláznená do vedy, ale získala si ma svojím skvelým humorom, šialenosťou a jej záľuba v písaní pikantných sci-fi románoch, tiež nebola na škodu. Giselle ma hneď zaujala a jej smola na chlapov, no najmä jej divné príhody s chlapmi boli fakt vtipné a možno, ako sama povedala, vážne bola prekliata. Neviem či existuje žena, ktorá má väčšiu smolu než ona. Alebo to bol osud. A Devon?... Tu som spoznala jeho skutočné ja, pretože on je jeden veľký ochranca. Teda chránil hlavne Giselle, za čo hovorili hlavne jeho činy. Bavilo ma sledovať Devona, ako pomáhal Giselle s randením. Aj keď povedzme si pravdu skôr škodil, ako pomáhal, keďže Giselle v ňom vedela vzbudiť žiarlivosť a majetníckosť. Chápala som ho, prečo sa bál lásky, keďže zažil množstvo zlých vecí a veľakrát mi ho bolo aj ľúto.

Giselle a Devon sú úplne protiklady, ale tu platí to, že protiklady sa priťahujú a týchto dvoch to k sebe ťahalo ako dva magnety. Toto sú presne tie postavy, pri ktorých si poviem, že musia byť spolu. Pri nich dvoch lietali iskry z každej strany a chémia medzi nimi bola neskutočná. Samozrejme, že nesmiem zabudnúť na Daisy Lady Gang, ktorý znova útočil a scéna pri večeri s modlitbou bola úžasná.

Epilóg si ma získal na plnej čiare, tak ako aj celý príbeh.

Ketfl
23.11.2021 5 z 5

To bylo počteníčko! Kniha mi zrovna přišla úplně vhod, hezky se to četlo, mezi hlavními hrdiny byla skvělá jiskra. Za mě lepší než první díl. Snad se objeví další knihy od této autorky.

Elize
23.11.2021 5 z 5

další moc pěkný díl, čtivé, trošku bláznivé (ano, v kapitole, kde se matka Giselle modlí, tak jsem se opravdu zasmála). Trochu mi to připomíná sérii Off-campus od Elle Kennedy, akorát tady máme místo hokejistů fotbalisty, kteří jsou neskuteční alfa-samci, ale zároveň citliví romantikové. Možná je to klišé, ale pěkně čtivé klišé, které funguje a myslím, že je tam přesně to, co cílovka hledá, takže proč ne? Doporučuji.

Dellphi
21.11.2021 5 z 5

Moc pěkné, těším se na další díl.

Verulínek
21.11.2021 5 z 5

Druhý díl lepší než ten první doufám , že se dočkáme dalších knih od této autorky .

nina3905
19.11.2021 5 z 5

Perfekná romantikuš kniha so všetkým čo k tomu patrí. Už teraz sa teším na ďalší diel.

anna7852
19.11.2021 5 z 5

Nádhera,tak šup s dalším dilem:)

lusitta05
18.11.2021 5 z 5

Toto bolo super. Romantika ako vyšitá.

valika0302
16.11.2021 5 z 5

Podľa mňa je tento diel oveľa lepší ako prvý :)

2021  83%Ty nejsi můj Romeo
2021  83%Ty nejsi moje spřízněná duše
2023  86%Drahá Avo
2023  85%Kráska a hráč
2023  83%Princezna a hráč

Kniha Ty nejsi moje spřízněná duše je v