Ty nejsi moje spřízněná duše

Ty nejsi moje spřízněná duše https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474680/bmid_ty-nejsi-moje-spriznena-duse-gHr-474680.jpg 4 361 57

The Game Changers série

< 2. díl

Bestsellerová autorka Ilsa Madden-Mills přichází s chytrou a sexy moderní romancí o atraktivním profesionálním hráči amerického fotbalu a dívce, o níž si přísahal, že se jí nikdy ani nedotkne. Když srdceryvně nevinná Giselle Rileyová přichází do mého střešního bytu, protože nemá kde bydlet, vypukne chaos. Uvědomuju si, že jsem ji neměl zvát k sobě domů, ale je jasné, že potřebuje mou pomoc – nejen s hledáním místa, kde by mohla složit tu svoji krásnou blonďatou hlavičku, ale taky při hledání opravdové lásky. S těmi šílenci, které balí na internetu, se jí to totiž nikdy nemůže podařit. Jen škoda, že ona je čtyřiadvacetiletá panna a já profesionální hráč se špatnou pověstí. Vůbec se k sobě nehodíme – takže jsme jen přátelé. Dobrovolně jí dělám dohazovače, bez ohledu na to, jak moc žárlím, když jí dělám křena na rande. Věřím, že se dokážu ovládat. V žádném případě nepodlehnu svým snům, které mi našeptávají, že přesně po takové dívce toužím. Možná, že jsem ten nejlepší útočník v zemi, ale jak bych mohl zaútočit na holku, jako je ona?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Not My Match , 2020

V.Marie
03.03.2022 5 z 5

Super vtipné :) o chlup lepší, než první díl :)

be_pa
28.02.2022 4 z 5

Příjemné čtení, jen trochu natahované. A zase mi byl sympatičtější Devon. Ti chlapy v romanťárnách mají s těmi ženskými protějšky svatou trpělivost :-)).

Ralemo
27.02.2022 5 z 5

(SPOILER) Trošku slabší díl než ten předchozí, každopádně určitě stojí za přečtení! :)

Giselle je chytrá, mladá dívka, která touží po pořádném muži, Devon lamač dívčích srdcí, mladý, krásný fotbalista. Chemie mezi nimi funguje na 100 % a když konečně Devon podlehne kouzlu Giselle, svět je konečně v pořádku.

Giselle obětuje svůj sen v CERNu ve prospěch svého štěstí a lásky a Devon se jí snaží splnit vše, po čem touží. Obě dvě hlavní postavy mi padly do noty.

Ála1968
16.02.2022 3 z 5

Začátek byl vtipný,ale postupně děj začal upadat a musela jsem se do čtení hodně nutit.

KláraH.
14.02.2022 2 z 5

Této knize musím dát ještě o hvězdu méně než jejímu prvnímu dílu. Ne, ne a ne. Všechno divně. Nerozumím tomu, co se stalo na svatbě Eleny tak zásadního (nikde se to nepíše), aby to legitimizovalo pozdější zaujetí Deva. Giselle je jedním slovem zvláštní, ale tak nějak si k ní obtížně hledám sympatie. Mimo jejího učitelského angažmá to nějak nejde. A ten konec - pořád jsem si říkala- kruci, 30 stran do konce, co se asi stane? A pak hrk, posledních cca 10 stran drama, happyend a epilog v jednom. Normálně mi klišé zas tak neva, ale tohle bylo už prostě moc.

Slunečnice322
10.02.2022 5 z 5

Vtipná romantika, co má švih! Bavila jsem se od začátku až do konce. Doporučuji!

petulkapeta
26.01.2022 5 z 5

Pokud chceš být v životě šťastná, dělej věci, ze kterých se ti rozbuší srdce. Každý nádech musí mít smysl.

Klise? Ale kus ja tyto příběhy miluju,no a?! A o americkych fotbalistech jsem jeste nečetla,jen škoda že tam nebyl třeba popsán zápas.
Jo a příběh s Aidnem, ten bych si nenechala ujit...

mysanda20
24.01.2022

Tak za mě kniha ne,hlavní hrdinka mi neseděla pořád naháněla Devona až to bylo trapné.V knize se ani nic moc neděje je to samé klišé

kacenka6144
19.01.2022 4 z 5

Pořád se budu držet 4*. Tyhle příběhy jsou docela fajn - obě hlavní postavy si drží svůj styl. Netušila jsem, co se skrývá v amerických fotbalistech. :-) Předpokládám, že se ještě minimálně dozvíme, co se stane s Aidenem. Takže se budu těšit.

Laf
16.01.2022 4 z 5

Velmi jsem se těšila na další pokračování této série, ale bohužel když srovnám tento a první díl, tato kniha mi přišla slabší. Postavy jsou super, dějově se to také vyvíjelo skvěle, ale prostě něco mi tam chybělo. I přesto jsem si knihu užila :)

Zuzana215
16.01.2022 4 z 5

(SPOILER) Takový Sheldon Cooper v sukni:)..Velmi čtivý příběh, který se stal trošku nudným, jakmile došlo na sex. Ale ono to bývá ve většině knížkách..Nejlepší jsou prostě části, než se dají dohromady:) Trochu mě mrzí, že se všude poslední dobou cpe ,,případné těhotenství" a taky jsem zklamaná z toho, že hrdinka zahodila svůj sen v CERNu..Nebylo to špatné, ALE NENÍ TO COLLEEN HOOVER, Elle Kennedy či L.J.Shen :)

Blanka29
12.01.2022 2 z 5

Cela natesena jsem se s velkym ocekavanim dala do knihy o Devonovi. Bohuzel me nadseni brzo vyprchalo. Kniha vyslovene nebyla spatna, ale neco mi branilo se zacist. Postavy mi prisly takove nijake a cele jejich "drama" me prislo zbytecne natahovane. Nektere popisy si autorka mohla odpustit, protoze to zavanelo jen nahnanim stranek do konecneho finale. Uz dlouho se mi nestalo, ze by me nejaka kniha tak moc nebavila.....

LenRan
03.01.2022 3 z 5

Hlavní hrdinka mi nějak nesedla, Devona naháněla dost neodbytně. Ze začátku to bylo vtipné, pak už spíše trapné.

happy19
01.01.2022 5 z 5

Za mě též lepší než 1.díl,trošku víc tu fungovala chemie...,-)
Bláznivka Giselle(mají to v rodině:-D) a slaďouš Devon...úžasné protiklady!
Mělo to vtip a jiskru...jop:-)

„Jsme tu pro druhé lidi, především pro ty, na jejichž úsměvu a blahu závisí naše vlastní štěstí.“

Tesset
27.12.2021 4 z 5

Opět oddechovka na jeden den. Vtipná, děj se zápletkou nic moc, ale to od toho asi nikdo nečeká. Známé postavy z prvního dílu z jiného úhlu pohledu. Za mě spokojenost, akorát to prozření na konci trochu zrychlené, jinak fajn.

georginaa
26.12.2021 5 z 5

Tak o proti prvnímu dílu, jsem se neskutečně bavila. Jsem ráda, že svým způsobem se příběhy spolu propletly a mělo to takové pozvolné pokračování. Doufám, že budou další díly s Aidnem, Selenou apod. Jako celek by to byla fakt docela dobrá série.

alzbeta2843
25.12.2021 5 z 5

Nečítala som prvý diel. Mám ich doma oba, ale podľa anotácie som sa tešila na tento príbeh viac. Až po niekoľkých stranách som si uvedomila, že predchadzajúci diel bol o Elene a Jackovi a o tom, čo je Giselle urobila. Ale ja som si už Giselle obľúbila. Jej nerdovskú povahu, jej zvláštny humor a jej čudné prekliatie. S hlavnou hrdinkou sympatizujem, lebo tiež pracujem na doktoráte a tak chápem, že občas si musí človek vyberať medzi osobným životom a prácou. Devon bol sympaták odzačiatku. Typický gavalier, čo si myslí že je vagabund.

Kniha splnila moje očakávanie a veľmi som sa pobavila, vypla hlavu a zregenerovala. Určite si prečítam i Romea a hlavne ak viacerí tvrdia, že je to lepšie.

ivetapl
25.12.2021 3 z 5

(SPOILER) Upřímně. Jak jsem byla z prvního dílu Ty nejsi můj Romeo hotová, tak zde jsem zklamaná.
Knihu jsme i četla poměrně dlouho. Nemohla jsem se začíst. Bavilo mě to chvilku po polovině, pak to šlo zase z kopce ...
Je tam několik částí, u kterých jsem se nasmála a za ty jsem ráda. Třeba situace s pavoukem.

Gisell... Přišla mi lehce zvláštní. BUDE SPOILER!!
Ve 24 pořád panna, protože chtěla toho pravého. Ale z důvodu, který chápu. Ale nakonec řekne, že o to chce přijít do svých narozenin, které jsou za pár dní a ve finále ji je jendo, kdo to bude. Wtf?!
Devon... Jo, ten se mi líbil. Od začátku. Každopádně třeba Jacka - švagra Gisell (první díl) bych nakopala do zadku, za to, co Devonovi řekl. To si myslím je osobní věc každé ženy. A neměl na to právo, i kdyby ze sebelepšího důvodu. Tím mě fakt naštval a to se mi v prvním díle tak líbil...

Osobně jsem si čtení tedy úplně neužila, ale jelikož mě zajímají další postavy, po knihách určitě zase sáhnu a doufám, že další díl bude zase top.

petusska01
08.12.2021 4 z 5

Príbeh ma veľmi príjemne prekvapil. Aj keď v minulej časti som si o Giselle nemyslela nič dobré veru, tu môj názor na seba zmenila, čo je fajn. S Devonom im to ale veľmi išlo, dialógy super, vtipné...aj tie postavy naokolo som si obľúbila! A Devon!! tak to áno, to je sympoš, ešte väčší než Jack z prvej časti :) bude aj Aiden??

Hatshepsut
06.12.2021 5 z 5

Tak to bylo super. Já se tedy bavila, scéna se Cindy - pecka! Je fakt, že v minulém díle jsem s Giselle moc nesympatizovala, ale tady s Devonem tvoří skvělý pár. Konec trochu sladší, ale no tak je to přece romantika! Určitě si to užijete!

2021  83%Ty nejsi můj Romeo
2021  83%Ty nejsi moje spřízněná duše
2023  86%Drahá Avo
2023  85%Kráska a hráč
2023  83%Princezna a hráč

Kniha Ty nejsi moje spřízněná duše je v