Teď, nebo nikdy

Teď, nebo nikdy https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390255/bmid_ted-nebo-nikdy-ygb-390255.jpg 4 266 66

Lékař Marc Seidman se stane obětí podivného zločinu. On sám je těžce raněn, manželka zemře a půlroční dcerka zmizí. Když se Marc probere z bezvědomí, snaží se vypátrat, co se vlastně stalo a kam se jeho dcerka poděla. Policie mu v tom příliš nápomocna není, naopak podezírá jeho samého. Zoufalý Marc se obrací na bývalou agentku FBI Rachel Millsovou, se kterou měl kdysi milostný vztah. Rachelina minulost je však poznamenána záhadou, která v Marcovi vzbuzuje pochyby. Navíc se nad nimi vznáší stín nešťastného rozchodu, přes který se ani jeden nedokázali přenést. Napínavý příběh plný nečekaných zvratů spěje k překvapivému rozuzlení a zdaleka se nedotýká jen kriminálního tématu, nýbrž i otázky přátelských, partnerských a rodinných vztahů.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

No second chance , 2003

Juzzy
02.01.2016 5 z 5

Opět vynikající. Není co dodat.

ŽanKaa
18.09.2015

Túto knihu som práve dočítala a zanechala vo mne ako vlastne všetky Cobenove knihy silný dojem.Ani na sekundu som sa nenudila a nemala chuť odložiť ju ako sa to pri niektorých knihách stáva.Síce
ma opäť nesklamala moja intuícia a tušila som kto za všetkým stojí dosť dlho dopredu,ale aj napriek tomu dávam pomyslených 10 bodov z 10.

Moniks
08.01.2015 5 z 5

Moc povedená kniha od začátku až dokonce.....napínavé,smutné a konec srdcervouci!!!!!nečekaný!!!!doporučuji přečíst:-)5hvězd!

Kateřina1011
17.09.2014 4 z 5

Moje druhá knížka od tohoto autora, také nezklamala.

laklom53
22.03.2013 5 z 5

Souhlasím ,velice dobrá kniha.

Aliii
04.09.2012 4 z 5

Napínavá kniha, která příznivce žánru určitě nezklame.

americká literatura únosy dětí

Harlan Coben
americká, 1962
2016  80%Cizinec
2015  84%Chybíš mi
2008  87%Temné lesy
2014  78%Šest let
2017  86%Smrt v zádech

Kniha Teď, nebo nikdy je v