Také nezvyčajné vianoce

Také nezvyčajné vianoce https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72555/take-nezvycajne-vianoce-72555.jpg 4 189 49

Presne tomu chcú Luther a Nora Krankovci zabrániť, keď sa nečakane rozhodnú, že aspoň jediný raz v živote zrušia vianočné sviatky. Na Hemlock Street bude ich dom jediný bez vianočného osvetlenia, nebude nijaká štedrovečerná hostina, dokonca si ani neozdobia stromček. Nebudú ho ani potrebovať, pretože 25. decembra sa vydajú na okružnú plavbu po Karibiku. No ako sa táto čudná dvojica dozvie, vynechať vianočné sviatky prináša nečakané dôsledky – a nie je to ani spolovice také jednoduché, ako si predstavovali. Táto klasická rozprávka určená pre moderné časy ponúka veselý a satirický pohľad na chaos a zmätky, ktoré sa stali neoddeliteľnou súčasťou našej vianočnej tradície.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Skipping Christmas , 2001

LutherKing
17.02.2017 3 z 5

Hezké povídaní o komercionalizaci Vánoc.

alnahu
27.12.2016 4 z 5

Vánoční příběh ze Sosnové ulice, mě příjemně předvánočně naladil, Luther a Nora se rozhodnou ,že tentokrát vánoce vynechají a raději pojedou užívat v této době sluníčka a dovolené. Vše dopadne jinak dcera jim oznámí ,že na Vánoce přijede domů a představí jim svého přítele. Takže se vánočnímu shonu nevyhnou , za vydatné pomoci sousedů a vánoční večírek přeci jen uspořádají. Kniha se mi líbila a kdysi jsem viděla film ,který byl podle této knihy natočen a také byl dobrý.

Danago
09.12.2016 5 z 5

Není to téma typické pro autora , ale příběh je napsaný čtivě, vtipně. Opravdu se kvalitní spisovatel nezapře ani u takového příjemně oddechového čtení. Ráda se podívám i po jiných knížkách od Johna Grishama , které nejsou jen ze soudní síně a právnického prostředí. Viděla jsem knihu i jako film a je velice dobře a věrně natočený. S knížkou se může směle srovnávat.

Michi.01
06.09.2013

Příjemná oddechovka před Vánocema..

asam
16.02.2013 5 z 5

Grisham se ukázal jako vtipný spisovatel a předvedl, že nemusí psát jen o soudních sporech, ale že dokáže zpracovat i témata odlišná. Pěkné, milé čtení. Hlavně v době předvánočního shonu.

aja11
24.11.2012 3 z 5

Pořád jsem čekala co se tam stane a klasika: stalo se to, co jsem očekávala.Žádné překvapení. Ale jinak příjemné čtení do vlaku.

Aliii
13.09.2012 4 z 5

Není to typický Grisham, ale příběh je napsaný čtivě, takové příjemné oddechové čtení.

Izu
08.09.2012 4 z 5

Vtipná knížka,sice jsem to četla v září ale nevadí,doporučuju číst především o vánocích.Pěkný příběh.

jasmína
11.07.2011 5 z 5

Pro mě jediná kniha, která se mi od autora líbila. Jinak vím, je skvělý, ale není můj styl, nesedí mi.