Tajemství letního odpoledne

Tajemství letního odpoledne https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216779/mid_tajemstvi-letniho-odpoledne-216779.jpg 4 746 229

Parný letní den v Suffolku. Zatímco zbytek rodiny vyráží na piknik, šestnáctiletá Laurel sní v koruně stromu o chlapci jménem Billy, o Londýně a zářivé budoucnosti. Než však odpoledne skončí, stane se svědkyní otřesného zločinu, který všechno změní. O třicet let později je Laurel oblíbenou...

Literatura světová Detektivky, krimi Historické romány
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Secret Keeper , 2012

LenkaKa
31.05.2017 5 z 5

Moc pěkná kniha, kromě toho, že je napínavá a teprve na úplném konci se všechno vyjasní, je zajímavá i z hlediska povahy postav. Děti často nevěří svým rodičům a musí si na spoustu věcí přijít samy, i když se rodičům podobají.

akdar72
26.05.2017 5 z 5

Tak tohle jedna z těch knih, které musíte přečíst do konce... Tři čtvrtě knihy se vám zdá, že to přece nestojí za ten čas strávený čtením, ale nakonec vše do sebe zapadne jako puzzle a jste nadšeni, vzrušeni a silně vám bije srdce...

akinomV
25.05.2017 5 z 5

Moc pěkná knížka. Líbila se mi zápletka i styl vyprávění. Nemohla jsem se odtrhnout. Určitě doporučuji!

zimka.r
04.04.2017 3 z 5

Líbil se mi nápad, zápletka i konečné rozuzlení, ale přišlo mi to tak nějak zbytečně zdlouhavé.

medlovice
24.03.2017 5 z 5

Je to jako číst tři knihy v jednom. Prokousávala jsem se dlouho i když mě kniha bavila. Krásný obal.

Chytuš
21.03.2017 5 z 5

K téhle nádherné knížce mám po přečtení dvě poznámky. Zaprvé nevím, jestli už jsem někdy četla knížku, kde by se mé počáteční sympatie k hlavní postavě změnily na takovou antipatii, jako tomu bylo tady. Mezi Dolly maminkou a mladičkou Dolly pro mě zela propast hloubky Hranické propasti... Jak děj pokračoval, tak jsem byla zvědavá, kdy se celý ten rozpor vysvětlí a hlavně jak? K tomu můžu jen říct, že jsem nakonec byla vrcholně odměněna. Všechno to do sebe tak krásně zapadlo a já si říkala, jak je možné, že mě TOHLE nenapadlo? No a zadruhé jsem u téhle knihy pochopila, proč se knížky nemají hodnotit, dokud jsou ještě rozečtené. Na začátku mi přišla zdlouhavá, takže hodnocení by bylo průměrné, ale jak děj postupoval dál, bylo to lepší a lepší. Takže kdo váhá, vydržte a dejte jí šanci, tahle knížka vám každé počáteční váhání několikanásobně vrátí.

Alizon
06.03.2017 4 z 5

Krasna knizka (kterou oceni hlavne zeny), kde se prolina minulost s budoucnosti. Autorka pise prijemnym ctivym stylem, atmosfera valecneho Londyna a zivot ruznych vrstev spolecnosti jsou popsany poutave a vypraveni z pohledu vice akteru je zajimave. Cteni jsem si opravdu uzila a to jsem (bohuzel diky jedne upovidane zname) znala zapletku. Knizku jsem si vypujcila od maminky, ktere jsem ji pred tim dala jako darek k narozeninam - a i mamince se velmi libila.

Lucik87
14.02.2017 2 z 5

Nemůžu si pomoci, ale stále jsem knížku musela odkládat a k dalšímu čteni se velmi nutit. Pro mě opravdu nezáživně napsané a zdlouhavé. Mrzí mě to, protože vzhledem k vysokému hodnocení jsem se na knihu moc těšila, ale vzdala jsem to.

Calibra
13.02.2017 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Úžasný příběh s prolinanim současnosti s minulostí. I když jsem tušila, jak to je, stejně mě na konci něco překvapilo. Nelíbilo se mi chování Dorothy, ale k příběhu to patří.

ajka91
04.02.2017 5 z 5

Krásná, romantická, napínavá knížka. Líbí se mi, jak autorka dokáže dobře propojit současnost s minulostí. Konec je opravdu překvapující. Kniha se čte velmi dobře, má spád a propracovaný děj.

Aaloha
14.12.2016 2 z 5

Kniha se hrozně vleče, ze začátku jsem se musela do čtení nutit. Pak už jsem četla jen ze zvědavosti jak příběh dopadne. Bavilo mě až posledních asi 100 stran, což mi přijde dost málo na to, že má kniha 400 stránek.

Babo
09.12.2016 4 z 5

nic není jak vypadá. To je asi nejstručnější popis knihy.
jak už tady psala Guenevra chvílemi jsem přemýšlela jestli číst dál ,ale stojí to za to.
I já jsem vduchu spřádala jaká je skutečnost,ale netrefila jsem se .A to je dobře,překvapení až do poslední stránky mám ráda.

Guenevra
19.11.2016 5 z 5

Ten začátek je trochu pomalejší, ale vyplatí se vytrvat...ten konec je prostě šok. V průběhu čtení jsem si vytvořila několik scénářů, ale ten skutečný mě opravdu nenapadl. Dočetla jsem ve dvě ráno a ještě se mi o tom celou noc zdálo.

Maat
28.09.2016 2 z 5

Měla jsem velkou radost, když na mě konečně přišla řada a já si tuto knihu nesla domů z knihovny. Bohužel mě vůbec nezaujala. Možná jsem po těch převážně kladných recenzích měla velké očekávání. Nakonec jsem knihu ani nedočetla. Vůbec mě nelákalo počkat na rozuzlení. Do čtení jsem se musela nutit a nikdy se mi pořádně nepovedlo se začíst.
Ale autorku určitě nezavrhuji a zkusím jinou její knihu.

prestiggio
10.08.2016 5 z 5

skvela kniha, koniec bol pre mna prekvapenim

Anie94
20.07.2016 5 z 5

Krasny pribeh plny tajemstvi az do posledni stranky a na konci necekane rozuzleni. Pribeh me pohltil od prvni do posledni stranky.

BooksWorm
14.06.2016 5 z 5

Naprosto úchvatný příběh. A ten konec!

Liduka
28.05.2016 5 z 5

Tak tohle byla pecka. Je sice pravda, že některé pasáže byly nudnější, ale posledních padesát stránek bylo neuvěřitelných! To jak se postupně odkrývala skutečná povaha Dolly a Vivien bylo famózní. Nakonec bohužel blbá náhoda zahrála v příběhu velkou roli a roztočil se tak kolotoč událostí, který skončil vraždou. Akorát mě mrzí, že tam autorka nenapsala, jaký byl vlastně rozhovor mezi Dorothy a Henrym, než ho zavraždila. Každopádně tohle není moje poslední kniha od Kate Morton.

teli9845
23.05.2016 4 z 5

Ach Dorothy :(

Denninka
20.05.2016 4 z 5

Knížka se pěkně četla. Co se mi v knížkách líbí, tak je střídání postav a časové prolínání a to přesně tato knížka splnila. Děj byl moc zajímavý a určitě další knížku od autory vyzkouším.