Tajemství letního odpoledne ekniha

Parný letní den v Suffolku. Zatímco zbytek rodiny vyráží na piknik, šestnáctiletá Laurel sní v koruně stromu o chlapci jménem Billy, o Londýně a zářivé budoucnosti. Než však odpoledne skončí, stane se svědkyní otřesného zločinu, který všechno změní. O třicet let později je Laurel oblíbenou...

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216779/big_tajemstvi-letniho-odpoledne-216779.jpg 4.5669
Literatura světová, Detektivky, krimi, Historické romány

Vydáno: (ekniha), Ikar (ČR)

The Secret Keeper, 2012

Kniha Tajemství letního odpoledne

katy87
včera

I když jsem si v polovině říkala, jak moc je děj předvídatelný, konec mě přece jen zaskočil. Nicméně to bylo až moc zdlouhavé, první čtvrtinou jsem se musela opravdu prokousat (knihu jsem měla rozečtenou asi čtvrt roku kvůli tomu). To střídání minulosti a přítomnosti a spousta postav tomu také moc nepřidalo. I ten závěr byl na mů vkus moc překombinovaný. Ale jinak docela dobré.

mfajmanova

Dokonale vystavěný příběh, který mě bavil až do poslední stránky.

Petrush

Přeskakování v čase mi trochu vadilo, ale chápu, že to mělo zvýšit napínavost. Příběh poněkud překombinovaný a sepsaný dost zdlouhavě. Zajímavější to začalo být až tak ve dvou třetinách. Věta o tom, že si někdo zapálil cigaretu, mi už časem lezla na nervy. Závěr s pointou dojem trochu vylepšil.

Dendyna

Ke knížce jsem se vracela, spád dostala až v druhé polovině, nečetla se lehce, ale v závěru oceňuji promyšlenost příběhu a originální konec.

chrudas

Úžasný nápad na příběh. Dobře se četlo a i když se ze začátku může zdát zbytečné (až matoucí) časté přeskakování mezi současností a minulostí s různými pohledy. V závěru zjistíte, že to do sebe krásné zapadlo a tím to celé bylo zajímavější.

bezzink

(+ SPOILER) Jdu trochu proti proudu. Kniha se mi dobre necetla. Milion pocitu a vzpominek me moc neoslnoval. Prislo mi to tak nejak bez deje. Navic Dorothy me neskutecne iritovala tou svoji povrchnosti a snobstvim. SPOILER: od pulky knihy jsem v podstate vedela, co me ceka na konci a to byl jediny hnaci motor k tomu, abych to docetla. Abych zjistila, zda jsem se trefila. Bylo tam nekolik naznaku te pozdejsi zameny a hlavne kdyby to tak nebylo, tak by ta kniha byla fakt uz uplne o nicem. Takze konec byl moc fajn, ale to je tak jedine. Pritom Zapomenuta zahrada byla tak skvela.

PetaZ

Ve chvili kdy jsem mela v hlave myslenku, ze kniha je predvidatelna a dej jasny, mi akorat tak spadla brada, jak moc jsem se mylila.. Krasna kniha plna ruznych emoci

uhnavka

Hezky napsané s pro mě nečekaným koncem. Stojí za přečtení