Ta druhá

Ta druhá https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93257/bmid_ta-druha-mU6-93257.jpg 4 360 53

Přitažlivá televizní reportérka Jill připravuje s úspěšným chicagským právníkem Davidem Plumleym interview o rozvodech. Oba se vzájemně přitahují......

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Other Woman , 1983

niknikita
01.08.2014 5 z 5

Opět jsem si - díky Joy Feldingové - pěkně užívala příběh, který /bohužel/ není daleko od reality.

Lennji
28.06.2014 4 z 5

Kniha ze života, až bolestně pravdivá, kdy ON je ten největší prevít a ONA natolik silná, aby mu to pak všechno dala sežrat :-)

historikola
21.06.2014 3 z 5

Zdravím Vás přátelé písmenek a krásných knih,

dostala se mi do ruky tato knížka. Vím, že je to román pro ženy, ale bohužel to jsem zjistil až jsem začal tuto knížku číst.
Poprvé jsem se s knížkou zarazil u toho jak Jill pořádala párty pro hosty a Niki ji řekla, že má ráda svého manžela. No tak jsem zavolal kamarádce co je to za knihu.... Pak mi přiznala, že je to román pro ženy. No tak jsem ji poděkoval :)
Ale knížku jsem dočetl a nelituji toho. Knížka je ze začátku taková né moc čtivá, ale v půlce knížky se to překlopí a čte se moc dobře. Knížka popisuje zálety manžela Jill Davida. Je to tedy pěkný záletník. Podle toho co jsem četl tak nenechal ani jednu sukni v okolí napokoji.
Děj je zajímavý a nebudu prozrazovat co se tam úplně děje. Pak by nemělo smysl knížku číst. Ale musím souhlasit s tím co udělala Jill v knížce i Beth.
Nakonec knížka krásně končí. Akorát se přiznám, že mi v knížce chyběla ještě jedna kapitola nebo tak 10 stránek děje. Myslel jsem, že se dokončí děj Beth. Takže tam zůstal otevřený konec. Možná je to kvůli pokračování v další knížce ?

Ankavi
20.06.2014 4 z 5

Další kniha mé oblíbené spisovatelky je za mnou. je trochu jiná, než ty ostatní. První polovina knihy se zprvu zdá být "nemastná, neslaná" - zkrátka obyčejný příběh pár lidí - kdo něco takového ve svém okolí nezažil. Děj ale začne gradovat a od poslední třetiny jsem se už neodtrhla. Až mě mrazilo. Příběh, který vás donutí zamyslet se, zda náhodou kolem vás neběhá také nějaká Beth nebo Jill. Ráda hodnotím vysokým počtem hvězdiček a knihu doporučuji.

kob
05.02.2014 4 z 5

Četla jsem ve vlaku a tak jsem se zabrala do děje, že jsem přejela...

Lucka385
31.07.2013 3 z 5

Četla jsem skoro všechny její knihy, má nejoblíbenější spisovatelka. Přesto je pro mě tato kniha trošku zklamáním. Do půlky jsem se nudila. Po pár stránkách jsem občas i zjistila, že nevím, o čem jsem zrovna četla. Ale po půlce se to rozjelo. Je škoda, že zápletka s tyranským manželem a jeho vražda, nevznikla už na začátku knihy.

Joudinka
27.06.2013 3 z 5

Příjemná oddychovka:-)

Rup
02.06.2013 4 z 5

Ač nejsem žena (převádím některé knihy do čtečky mé paní a vládkyně), musím říct, že Fieldingovou mohou číst i muži. Možná to na první pohled tak nevypadá, ale celá kniha je o tyranii žen. Pro mě i sondou do jejich duše a přes svůj věk jsem se zas něco nového o nich dověděl. Výborně napsané, má to děj i spád. Mohu doporučit všem.

Titi
06.02.2013 3 z 5

Začalo to zajímavě, ale potom jsem se nudila. Od Fieldingové mám nejraději knihu Poprvé.

Vendulik
12.10.2012 5 z 5

Skvělá kniha. Možná nejlepší, kterou jsem od této autorky četla. :)

jasmína
09.10.2012 3 z 5

Opravdu nejslabší kniha od autorky, putování nevěrného manžela za mladšími, a zápletka tak krátká s tyranským manžílkem Beth....

K.accka
14.08.2012 3 z 5

Knížka nebyla špatná,ale Joy umí napsat i lepší :-) př. Dámy z Grand Avenue

WEIL
19.08.2011

Atraktivní žena z TV, úspěšný právník. Aby mezi nimi nepřeskočila jiskra. A problémy pak řeší dobře a jako na běžícím páse.