Ta druhá

Ta druhá https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93257/bmid_ta-druha-mU6-93257.jpg 4 360 53

Přitažlivá televizní reportérka Jill připravuje s úspěšným chicagským právníkem Davidem Plumleym interview o rozvodech. Oba se vzájemně přitahují......

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Other Woman , 1983

Verr644
09.03.2019 3 z 5

Nic moc.. Jill mi skoro celou knizku lezla hrozne na nervy

pingu1
03.03.2019 4 z 5

Psychologický román o lásce, nevěře a následcích.... Taková ze života :-)

Ladyhawke1983
09.02.2019 4 z 5

Jedna z mých prvních tří knih od Joy Fielding, z oblasti opuštěných žen, vyrovnávající se s odchodem manžela za jinou ženou. Dobře se četla, ale konec mě trochu zklamal.

MirkaProk
30.12.2018 3 z 5

Kniha nebyla úplně špatná, ale i přesto mi dlouho trvalo, než jsem ji přelouskala a to je to přitom tenká kniha. Začátek byl pro mne nezáživný a vlastně celá kniha byla pro mne taková nějaká rozvleklá a pořád jsem nějak čekala co se stane a ono se vlastně skoro nic nestalo. Znovu už ji nikdy číst nebudu.

Owain
26.12.2018 4 z 5

Bylo to napinave, ale cekala jsem od konce neco vic, nejake dalsi vyusteni situace trojuhelniku popr. trochu dokonceni pribehu o Beth. Kazdopadne kniha me bavila.

Stanislava27
19.11.2018 5 z 5

Výborna kniha

Katulinka69
20.10.2018 3 z 5

Tajemství...

Liggy
19.06.2018 4 z 5

Kniha není nijak zvlášť dějová, ale postupně a výstižně popisuje pomalou změnu vztahu dvou lidí od zamilovanost až po rozpad, na kterém se rafinovaným způsobem podílí jiná žena.
Velmi zajímavé, psychologické.

Lemurka
17.01.2018 1 z 5

Nejslabší kniha od Joy, snad ani nestojí za přečtění. Opět postavy právníků jako v mnoha jiných knihách od autorky (už to někdy sklouzává k nudě). První půlka knihy se nic nedělo, než se to trochu rozjelo. Ke konci už jsem přeskakovala. Jill mi byla neskutečně nesympatická, tím jak bojovala o záchranu manželství a jak se ponižovala. Naštěstí dostala rozum. Postrádám rozuzlení jak to dopadlo s Beth.

tess.de.veles
01.11.2017 4 z 5

Všechno není,jak se zdá...

VladiKlaisner
26.10.2017 3 z 5

Vybrala jsem do Čtenářské výzvy a tuhle roli kniha splnila. První polovina pro mě docela nudná, vždycky jsem přečetla jen pár stránek a neměla chuť ani důvod pokračovat. Pak se ale knížka příjemně rozvinula, začalo to být zajímavé, hodně ze života s čitelným koncem.
Co mě však na knize nadchlo je její název, velmi trefný. TA DRUHÁ je vlastně každá ženská postava vzhledem k hlavní hrdince Jill, manželova první žena, manželova milenka, kamarádka Beth i další přítelkyně že cvičení...., všechny jsou pro ní ty druhé a zasahují do jejího života i vztahu.

dom.ini
23.03.2017 5 z 5

Úžasný psychologický román! Jill byla podle mého úžasně napsaná postava s pocity mnoha běžných ženy, díky čemuž si myslím, že se do ní hodně čtenářek dokáže vcítit. I přesto, že začátek knížky mi připadal trošku rozvleklý a jedná se o poměrně běžný námět, tak se mi knížka výborně četla a připadala mi opravdu ze života.

sarkap123
07.12.2016 4 z 5

Zpočátku kniha působila jako klasický román o milostném trojúhelníku. Kniha ale řeší psychologii a myšlení podváděné ženy. Zajímavá byla i zápletka ohledně Beth, která ukazuje, kam až může týraní žen zajít. Od Joy Fieldingové jsem pár knih četla, tuto zatím řadím mezi ty slabší, i přesto, že se mi kniha líbila.

prochajda
30.07.2016 4 z 5

Dobrá oddechovka na dovolenou. Fandila jsem Jill, aby se správně rozhodla a našla zase sama sebe.

Veeris
02.12.2015 3 z 5

Pro me autorcino druhe slabsi dilo (spolecne s Az na dno). Tema neni napadite, ale uplne bezne.. postava David je sice previt, ale to se obecne vi, ze muzi jsou od prirody dobyvatele.. zenske "rohozky" bez hrdosti je proste nepritahuji.. vzdy takove podvedou, ne-li utecou. No holky, zkuste si to predstavit mit takoveho chlapa bez vlastni vule a hrdosti doma, nepritahoval by vas poradny chlap?

HankaMarek
26.11.2015

trošku slabší

OlgaS
22.11.2015 4 z 5

Po přečtení jiných knih od této autorky jsem čekala opět strhující děj. Tuto knihu čtu, cekam, cekam kdy to přijde...a ono to nepřišlo. Kniha se velmi dobře čte, ale pro mě to nebylo nijak dech beroucí

blanickaa1
09.04.2015 3 z 5

Celkem to šlo. Nic moc k přemýšlení, děj si prostě jen tak plynul a najednou bum....konec.

mschmidtova
17.11.2014 5 z 5

Pro mě úžasná knížka. Nemám ráda moc silné krimi, tahle pro mě byla tak akorát. Musela jsem číst do rána, dokud jsem nedočetla. Napínavá a reálná byla pro mě dost. Takže doporučuji.

Chemlona
13.10.2014 3 z 5

Slabší Fieldingová, ale i tak se četla dobře.