První rudá kapka

První rudá kapka https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128219/prvni-ruda-kapka-128219.jpg 4 346 63

Svět nočních lovců série

Noc není pro smrtelníky bezpečná. Denise MacGregorová ví ze všech nejlépe, co se skrývá ve stínech - její nejlepší přítelkyní je poloupírka Cat Crawfieldová, a ona sama již přišla o tolik, co by obyčejný člověk neunesl. Minulost její rodiny je zahalena tajemstvím a zasuta ve tmách a jakýsi ďábel označil Denise za oběť. Je tu však ještě záhadný a všemocný upír Spade, který se již staletí potlouká po zemi s úkolem chránit ty okouzlující lidi v ohrožení, i kdyby to mělo znamenat zničení vlastních soukmenovců. I když v jeho nejhlubších útrobách klíčí hlad po Denise a touha se jí zmocnit, Spade ví, že jej musí potlačit a čelit nočním můrám společné s ní.... celý text

xxiixxi
08.11.2012 3 z 5

Tolik jsem se těšila, že jsem konečně našla nějakou knižní sérii s upíry, kde hlavní hrdinové nejsou středoškoláci! Ale!
Ze začátku jsem si připadala, jako bych četla druhý díl, stále jsem čekala, že bude popsán upírský svět a vysvětlena upíří hierarchie. To se bohužel nestalo. Pak kniha začala mít konečně šmrnc, chemie mezi hlavními hrdiny byla hmatatelná a postelové scény byly povedené. Ale pak se to pokazilo. Proměna v kočku?? A ten konec už byl podle mě úplně absurdní, už mi bylo jedno, co se stane. Lidská žena jde sama zabít ďábla? A pak náhodou zjistí, že je vlastně nesmrtelná, a nakonec ho porazí? To je na mne moc.
Tuhle sérii asi odložím na neurčito.

Iworri
18.09.2012 5 z 5

Jednoznačně super ! :) Stěží jsem se od ní dokázala odtrhnout, ať už jsem byla kdekoli. Takže to vypadalo tak, že práce všude mi stála a já četla, dokud jsem nedošla do konce. Líbilo se mi, jak autorka líčí vývoj vztahu dvou hlavních hrdinů a jak na čtyři stránka rozepsala samotný akt :D U toho jsem se přistihal, že se směju a červenám zároveň :D Jen Denisina tvrdohlavost mi chvílemi lezla na nervy, ale jsem ženská, takže její citové pochody chápu :)

jaja91
09.03.2012 5 z 5

Jedním slovem skvělá. Pro milovníky upírských romancí jak dělaná. Není tak přeslazená, jako Stmívání (které je navíc přílišně omezené na vyprávění hlavní postavy). Děj je svižný, jazyk čtivý. Zaslouží si 100%.