První rudá kapka

První rudá kapka https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128219/prvni-ruda-kapka-128219.jpg 4 346 63

Svět nočních lovců série

Noc není pro smrtelníky bezpečná. Denise MacGregorová ví ze všech nejlépe, co se skrývá ve stínech - její nejlepší přítelkyní je poloupírka Cat Crawfieldová, a ona sama již přišla o tolik, co by obyčejný člověk neunesl. Minulost její rodiny je zahalena tajemstvím a zasuta ve tmách a jakýsi ďábel označil Denise za oběť. Je tu však ještě záhadný a všemocný upír Spade, který se již staletí potlouká po zemi s úkolem chránit ty okouzlující lidi v ohrožení, i kdyby to mělo znamenat zničení vlastních soukmenovců. I když v jeho nejhlubších útrobách klíčí hlad po Denise a touha se jí zmocnit, Spade ví, že jej musí potlačit a čelit nočním můrám společné s ní.... celý text

Romány , Pro ženy , Fantasy

Vydáno: ekniha , Baronet

Artep071
Artep071
24.01.2024 3 z 5

Xi xi tak to už bylo trošku víc přitažené za vlasy... Spade i Denise jsou fajn, ale bylo to celkově moc.

Senza Jenka
Senza Jenka
16.11.2023 3 z 5

Spade je sympaťák. Denise toho má dost za sebou a občas jí trochu hrabe, ale nic proti ní. Ian a Bones mě docela bavili. Raum je přehnaný a zároveň nedotažený.
Autorka si umí pohrát s napětím a neupadá do stereotypu, umí překvapit zajímavých zvratem, ale tohle je zbytečně dlouhé. 20-25% rozsahu dolů a bude to i svižné.

petraj30
petraj30
31.10.2023 3 z 5

Kdyby se to spojilo s minulou sérií a šikovně poskládalo, tak bych z toho byla nadšenější. Ne že bych se přímo nudila, ale kvůli nesmyslnému uspořádání knih jsem se z těch minulých dílů dozvěděla víc. Sice se mi líbilo jejich spojení, ale nebylo to nic převratného. Přečtu si poslední díl, ale taky vím jak to skončí. Žádný zázrak nečekám, ale dobře se to čte.

laura
laura
30.10.2023 3 z 5

Možná byla chyba, že sérii, na kterou to navazuje, jsem nečetla (a doteď o ní ani netušila).

Občas mě to docela bavilo a občas zase skoro vůbec. Hodně předvídatelné, čtivé, nicméně...

...prostě trošku nuda, no...

Janulkaxxx
Janulkaxxx
10.10.2023 2 z 5

Kniha je strašně zdlouhavá, málo děje hodně myšlenek.

petusska01
petusska01
25.05.2021 3 z 5

Tento príbeh som čítala až po zkončení sérii s Cat a Bonesom, a tu som sa so všetkými postavami opäť stretla. Chápem, že toto sa udialo niekde medzi poslednými dielmi a veľa to vysvetlovalo. Príbeh rýchlo odsýpal, aj napriek ťažkému začiatku a trošku otravnými myšlienkami Denise. Spade vtipný, sexi a sympoš :) Komu sa páčila prvá séria tak toto musí určite dočítať. škoda ze nie je preložených viac dielov.

petrulka
petrulka
24.05.2021 5 z 5

Tak tahle kniha má úplně všechno, co by mít mělo. Bezvadnou zápletku, napětí, humor, uvěřitelnou romantickou linku. Líbila se mi mnohem více, než série Nočních lovců. Velká škoda, že nebyly přeloženy další série s Vladem a Ianem :-(

marie2577
marie2577
11.02.2021 4 z 5

Líbilo . Překvapivě se četlo svižně . Spokojena

jinbr
jinbr
04.12.2020 5 z 5

húúú, tak to bylo fakt dobrý. Začátek byl takový trochu morbidní a deprimující, ale pak se to rozběhlo. Posléze tam bylo o dost vtipných momentů
spoiler - ... já mám na sobě kevlarovou vestu... říká upír po zásahu stříbrnými noži. Bavili mě upíři s opalovacím krémem a milujícím česnek
bylo příjemné, čtivé, osvěžující. Těším se na další díl.

petraLI
petraLI
29.11.2020 5 z 5

Kniha mě nadchla. Doporučuji

hadenka
hadenka
20.11.2020

Napínavé,zamilované,přečetla jsem jedním dechem,kniha si mě hned na začátku získala.

havrmoni
havrmoni
11.10.2020 4 z 5

Dala jsem na rady a četla mezi 4 a5 dílem Lovců. Je to takové víc romantické a víc myšlenek. Taky je to z pohledů obou.

JanaO118
JanaO118
23.08.2020 5 z 5

Naprosto báječná knížka, dokonalost sama! Zbožňuju každé slovo. Ráda si přečtu znovu!

Kudík
Kudík
21.07.2020 4 z 5

Nevím, proč jsem to vůbec četla, protože tématiku upírů moc nemusím, ale nelituji toho. Trošku mi dalo zabrat, než jsem se probrala postavami, protože část je oslovována "lidským" jménem a část "upírským". Co mě mrzí je, že jsem četla tuto knihu jako první titul od autorky a evidentně to byla chyba, protože série "Svět nočních lovců" (i když vydaná dříve) se má číst až po sérii "Noční lovci", anebo někdy v průběhu, to teprve zjistím. :) Jinak velmi čtivé a příjemně krvavé.

Majka1979
Majka1979
11.02.2020 4 z 5

Pre mňa to bola skúška, či to zvládnem alebo nie, ale bola som prekvapená ako ma kniha vtiahla do príbehu a som rada, že som ju mala možnosť prečítať

gabice4
gabice4
10.02.2020 3 z 5

Odpočinková četba,.... když člověk zrovna nemá chuť se pouštět do knihy u které musíte být soustředěný.

PetraaMatouš
PetraaMatouš
05.03.2019 3 z 5

Romantika, no jo, no....

Lenka9419
Lenka9419
16.10.2018

Na stastie som si precitala komentare a tuto knihu zacala citat po 4 diely nocnich lovcoch. Aj som celkom rada lebo som si potrebovala oddychnut od cat a bonesa :D Tato kniha docitana. Proste klasika romantika. Mne osobne sa velmi pacila aj ked niesu na nu nejake pozitivne komentare. Oboch som mala velmi rada a teraz zas ideme na Cat a bonesa. A ta pauza pomohla lebo sa tesim uz na nich :)

paprika75
paprika75
02.01.2018 4 z 5

Mrzí mně, že jsem knihu nečetla mezi 5-6 dílem nočních lovců ... dost by to vysvětlovalo. Ale i tak se mi to líbilo. Známé postavy ... jen z hlavních jsou vedlejší a naopak. Příběh byl postavený hezky, i když opět dost sladce, ale OK. Bavilo mně to. 4*

ŠárkaK
ŠárkaK
25.10.2017 5 z 5

Velmi čtivý příběh, děj mne hned vtáhnul, super oddychovka.