Svatba naoko

Svatba naoko https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475790/bmid_svatba-naoko-KRG-475790.jpg 4 430 119

Destination Love série

< 2. díl

Život není fér. Někdy vyhraješ, jindy prohraješ. A někdy přijdeš domů a nachytáš svého přítele v posteli s jinou. Důležité je se nezhroutit a třeba se jako Annie vydat na dovolenou a užívat si, co to jde. Ale ani to jí nevyjde, protože ve stejném hotelu narazí na svého ex a jeho novou partnerku. A to chce pořádný plán! Jakou roli v něm sehraje sympatický scenárista Chris? A podaří se Annie vybruslit ze situace se ctí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Almost a Bride , 2017

Myška43
19.02.2021 5 z 5

,,Začal se mi líbit - a přitom to byl přesně ten typ chlápka, kterému bych se měla vyhnout obloukem. Žil v Los Angels. Nevěřil na lásku. Sex s ním by byl čirý nerozum, protože by to všechno skončilo velkým trápením."

Miluju tuto autorku a její knihy jak nejvíce to jde. Nepřestává mě překvapovat. Originální věnování na začátku knihy. Mimochodem jí moc přeju, aby ji jednou na narozeninách zahrála její milovaná kapela Depeche Mode. Věřím, že se jí to splní.

,, Nemožný ubožák je každý, kdo si musí partnera vymyslet a sehrát falešné zásnuby jen proto, aby svému ex dokázal, že není tak osamělý a nemožný, jak vypadá."

I když jsem se hodně nasmála, bylo mi při četbě tohoto příběhu i smutno a úzko. Nebylo vůbec lehké čím si Annie musela projít a jakou bolest zažít. A já to prožívala s ní.

,, Poprvé v životě jsem pochopil, co je láska. Nevzdám se jí bez boje."

Chris byl úžasný, vtipný super muž, dokud to celé nepodělal. Chcete vědět jak dospějí ke svému šťastnému konci? Přečte si knihu. Určitě se nebudete nudit. Je to nádherný romantický příběh, u kterého budete plakat nejen od smíchu, ale i dojetím. Teda aspoň já ano.

ne - poděkování autorky
,,Na střední škole mi ředitelka jednou řekla, že to nikam nedotáhnu. Takže jí mé díky za napsání této knihy nepatří."

Děkuji ❤️❤️❤️❤️❤️

Evka3814
23.01.2021 5 z 5

Jj,to jsem se zase nasmála:) Moc mě baví proplouvat těma krásnýma místama,kam nás autorka zatáhne v příběhu. Zbožňuju její odlechčený styl psaní. Těším se na její další výtvory ❤

georginaa
20.01.2021 5 z 5

Velice vtipný příběh Annie Anne, která svojí nepředvídatelnou schopností dělat věci , které ji nařizují ostatní, prožívá neskutečné trapasy a dostane se na spodní hranici zoufalství. Dokud ji přátelé neposadí do letadla a ona si teprve začne uvědomovat, jak svůj život chytit do svých představ a začít nějak jinak žít. Jenže bohužel ji minulost nenechá v klidu a ona se ocitá v prekérní situaci. To ji žene k divočejším nápadům a strhne se lavina vtipných příhod, které nás čtenáře jisto jistě pobaví. Přečetla jsem za jeden večer a doufám, že bude nějaké pokračování. Opravdu mě to bavilo.

If_odkolka
14.01.2021 2 z 5

Pohodové, odpočinkové čtení. Příběh přiměřený očekávání, ale vydat knihu s tolika chybami a nepřesnostmi je na mě moc!! Za to hvězda dolů.

petusska01
07.01.2021 3 z 5

Autorku mam rada, aj jej príbehy aj postavy sú čtivé normálne, nedokonalé a bláznivé. Tento príbeh asi nebude patriť do mojej TOPKY ale bol vtipný a zábavný a aj koniec bol príjemný aj keď predvidateĺný. Paci sa mi, že ženské postavy nakoniec pochopia že ony samy sú dôležité a nie sú na chlapoch závislé.

LaBobule
30.12.2020 5 z 5

Po horicim mesici jsem hned sahla po teto knize. Obe mne bavily stejne, lehke, snadne cteni. Je to prvoplanova romantika, ale bavilo me to. Uzasny oddych. Ackoli je jasne jak to cele dopadne, presto jsem chtela cist a vedet co a jak se delo. Prvni dil horici mesic me bavil o fous vic, prisel mi vic akcnejsi a dobrodruznejsi.

Rudolf14
25.12.2020 3 z 5

Oddychovka :)

Luciska13
16.11.2020 4 z 5

Hodně šílené, ale přesto příjemné čtení pro zlepšení nálady.

Aracely
09.11.2020 5 z 5

Opět vynikající kniha. Zase zajímavá zápletka a rozuzlení.
Tato autorka je prostě sázkou na jistotu.
Kéž by takových knih bylo více...
Ex Annie byl naprostý šílenec a to samé i jeho milenka. Hlavní hrdinka si zde nejdříve musí srovnat své hodnoty a život, začít být sama s sebou, vnitřně se změnit a teprve potom může nalézt lásku...

,,Na střevíček Loubotin s ulomeným podpatkem není pěkný pohled.
Na nahou ženskou sedící obkročmo na vašem snoubenci taky není pěkný pohled.
Na vašeho přítele se skřipci na bradavkách už vůbec není hezký pohled. Ale víte co je ještě horší? Zkuste si posedět v zadržovací cele".
Str ~ 14.

Chvílemi pláčete smíchy, doporučuji!

Anička.pa
02.11.2020 5 z 5

Velmi příjemný, milý a zábavný příběh :-) Skvěle jsem se u toho odreagovala. Bylo skvělé v tomto chmurném počasí a divné době strávit pár chvil u moře s velmi sympatickými hlavními hrdiny :-)

Siegrid
30.09.2020 4 z 5

Za mě velmi vtipná kniha, bezva oddychovka, slaďáček:-)

Kukicka
29.09.2020 4 z 5

Co se teto knize neda uprit je humor. Bez skrupuli priznavam, ze jsem se chvilema rechtala jak blazen, prihlouple se culila v mhd a parkrat vyprskla smichy. Chris a Annie Anne jsou povedena dvojka

YenMaja
29.09.2020 5 z 5

Po dlouhé době se mi stalo, že jsem knihu nedokázala odložit a přečetla ji na jeden zátah, tleskám autorce. Příběh měl hlavu a patu, byl bohatý na zábavu i romantiku. Annie Anne a Chris spolu byli dokonalí, takto by to mělo vypadat. Trevva a Tess mi bylo svým způsobem líto, nedokázali zaujmout svými osobnostmi, tak se museli pořád vytahovat a ztrapňovat se. Opravdu moc roztomilá kniha.

janina66
27.09.2020 5 z 5

Výborný, romantický, vtipný příběh plný vtipných hlášek. Annie se mi moc líbila a společně s Chrisem se báječně doplňovali. Čtení jsem si moc užila a pobavila se.

Zomy
26.09.2020 4 z 5

Skvělá romantická komedie. Nepřináší nic nového, je to pohádka o tom, jak moderní holka musí najít nejdřív sama sebe, aby mohla přijmout i opravdovou lásku. Ale mě to baví.
Annie Ann byla trošku praštěná, trošku zbrklá. Taky snílek. Spolu s Chrisem, kterého teda autorka dokázala skvěle vykreslit jako šarmantního sympaťáka, jim to sedlo.
Ačkoliv předchozí Hořící měsíc byl trošku slabší, přidávám autorku mezi své oblíbené.

Dellphi
06.09.2020 5 z 5

Super, čtení mě bavilo a dobře odreagovalo :-)

Malinali
23.08.2020 5 z 5

Mě to bavilo a moc. Příběh jsem si neskutečně užívala od začátku do konce. Báječně letní čtení.

lucakuca
25.04.2020 4 z 5

Třpytivé, milé, sladké a mořsky voňavé :-). Taková návštěva mé milované cukrárny a přitom zábavná, čtecí a dojemná. A ta falešná svatba … hm jako bych tam byla – ještě teď mám písek a paví bobky ve vlasech. :-) :-)

oluskace
21.03.2020 5 z 5

Nečekaně mi u konce ukápla slzička. Povedený příběh. Určitě se ke knize ještě vrátím

orson
14.03.2020 4 z 5

Fajn oddechovka do vlaku, dobře napsaná, ale bohužel už asi potisící, takže v ničem nepřekvapí.