Svatba naoko

Svatba naoko https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475790/bmid_svatba-naoko-KRG-475790.jpg 4 430 119

Destination Love série

< 2. díl

Život není fér. Někdy vyhraješ, jindy prohraješ. A někdy přijdeš domů a nachytáš svého přítele v posteli s jinou. Důležité je se nezhroutit a třeba se jako Annie vydat na dovolenou a užívat si, co to jde. Ale ani to jí nevyjde, protože ve stejném hotelu narazí na svého ex a jeho novou partnerku. A to chce pořádný plán! Jakou roli v něm sehraje sympatický scenárista Chris? A podaří se Annie vybruslit ze situace se ctí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Almost a Bride , 2017

janyska13
22.02.2020 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, nejen námět, ale celkově to jaký je život.. A jak se dokáže člověk ztratit v tom, co je pravda a co si sám přeje. Občas jsem byla z textu zmatená, asi jako Annie ze svých citů, proto 4 hvězdičky a taky kvůli chybám v textu, kterých bylo bohužel dost.

oolinkaa
21.02.2020 5 z 5

Tak to byla velmi vtipná, zároveň jednoduchá a romantická kniha.Fakt jsem se nasmala a těším se na další díly autora ..

pip11
15.02.2020 4 z 5

Velká spousta trapasů a místy také hodně humoru. Takto by se dal jednoduše popsat příběh Annie. Bylo to hezké, romantické a zábavné.

krevetka79
14.02.2020 5 z 5

Vtipná oddechovka :-)

AniDi
30.01.2020 5 z 5

A mě se kniha moc líbila. Osvěžující počtení. Sice jsem úplně necítila jiskření mezi hlavními hrdiny a Trevvovi s Tess bych "to" vynahradila dost jiným a horším způsobem ale přesto jsem byla spokojená a nelituji stráveného času u knihy. A co mě naprosto dostalo bylo poděkování! Obdivuji každého, kdo dokáže vymyslet a dát na papír jiný svět. Takže pro mě jsi něco dokázala autorko :)

Bet
15.01.2020 5 z 5

Musím říct, že kniha je skvělá. Přečetla jsem jí jedním dechem, byli chvilky do kterých jsem se vžila. :)

Bráňošek
02.01.2020 5 z 5

Musím říct, že jako letní čtení je to naprosto dokonalé. Já jsem začala tímto dílem a až pak četla první díl. U obou jsem se pobavila a duševně odpočinula. Kniha splnila co jsem od ní očekávala.

Ála1968
30.12.2019 4 z 5

Příjemná humorná romantika.Ztřeštěná Annie,Chris,který nezkazí žádnou legraci,namyšlená Tess i namachrovaný Trevv.A spousta Anniných kamarádek.Bylo to super čtení u kterého jsem se vážně dobře bavila

Kudík
19.11.2019 5 z 5

Annie mi přišla, že rozchod s takovým… píp… bere až moc tragicky. Naopak by se jí mělo ulevit. Od dovolené a seznámení se s Chrisem (Boydenem) se opět rozjíždí série vtipných situací. Hodně věcí bylo předem jasných, např. co asi tak může napsat scénárista?
První díl byl o chlup (možná i o dva) lepší, ale ani tento nešetří štědrou dávkou humoru a romantiky. Doufám a současně se i těším na zbytek série, a to na příběhy Jane, Stormy a Val. Dále jsem ráda, že se v tomto díle ukázala Lilly s Damienem. Jedna scéna v jejich podání, kde jsou součástí pávi a želvy byla obzvlášť k popukání. :) Doporučuji.

helenkan
26.10.2019 5 z 5

I když mi někdy Annie štvala a lezla na nervy.A ten její bejvalej byl neskutečnej vůl. Chris byl zlatíčko,sice to trochu podělal,ale zas to napravil. Hodně podobné americkým romantickým komediím,ale vůbec mi to nevadilo. Právě naopak,líbilo se mi to a skvěle se při čtení bavila.

peitho.1
12.10.2019 4 z 5

Příjemná letní oddechovka, dobře se čte, děj také nebyl špatný, ale chování postav bylo místy dovedené do příliš velkých extrémů, stejně jako některé situace. Pro méně náročné čtenáře romantických příběhů je to ale ideální volba.

Johanaop
20.09.2019 5 z 5

Neuvěřitelně jsem se pobavila. Příběh by se hodil na filmová plátna. Doporučuji všem, co hledají ztřeštěný příběh, u kterého si pořádně odpočinou a zasmějí se.

P.S. Celou knihu jsem nechápala co Annie na Trevvovi viděla.

Litocha
30.07.2019 3 z 5

Z kategorie "romantická knížka o opuštěné holce plná trapasů" určitě patří tohle dílko k těm lepším, hlavně v první půlce jsem se upřímně bavila. Později mi to trošku pokazila předvídatelnost části zápletky a hlavně absurdní chování Trevva a Tess (to už byla vážně parodie). Začala mi vadit neschopnost Annie (která jinak byla vyloženě sympatická) se nad situaci povznést a snaha dětinsky Trevvovi pořád něco dokazovat. Knížka opravdu připomíná filmovou romantickou komedii, docela dobře si ji umím představit na plátně.

Gabetka
29.07.2019 3 z 5

Od začátku knihy jsem přemýšlela, že něco takového už jsem někdy četla a měla jsem obavy, že začínám zapomínat, co mi prošlo rukama. Ale pak jsem si vzpomněla na knihu Manžel na objednávku a ta podobnost bije do očí.
Čtivé, na můj vkus občas přehnaně komické (hodilo by se spíše do filmu), na oddechnutí dobré, ale bohužel rychle zapomenutelné.

RockMartina
21.07.2019 2 z 5

Tohle byla tak neskutečná fantasmagorie. Mám ráda odpočinkové "pohádkové" knihy pro dospělé, ale tohle bylo opravdu poněkud přehnané. Jako filmová komedie by to bylo ucházející, jako kniha to ale úplně neobstálo. Třetí díl si přečtu, ale jen kvůli tomu, že se bude odehrávat v Řecku :)

Hany.Honey
12.07.2019 2 z 5

Neurazí, nenadchne.

Š.Ala
08.07.2019 5 z 5

Jakoby se mi před očima odehrávala pořádně ujetá komedie :-D

Kristy.Seb
28.06.2019 5 z 5

Poněkud střelená kniha, ale četla se sama. Velmi jsem se pobavila.

Marfuška89
14.06.2019 5 z 5

Lidi, já to miluji! Autorka je skvělá! Doufam, že od ní vyjdou i další knih. Potřebuji další knihy!
Annie Anne je skvělá. I z toho dna se dokázala dostat takřka sama a jen ze zbytků.
Tress je pěkně namyšlená dvojka. A Chris? Tak toho miluji nejvíc!
SKVĚLÉ, SKVĚLÉ, SKVĚLÉ!

Liduka
19.05.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila. Byla milá, vtipná a o tom, že z ničeho nic můžete přijít o všechno. Hlavní postavy nešlo si nezamilovat Zato Trevv a Tess mě totálně vytáčeli - ovšem, proto nebyla i nouze o humorné okamžiky. Podle mě se ale autorka nemusela tolik vyžívat v milostných scénách.