Svatba naoko

Svatba naoko https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475790/bmid_svatba-naoko-KRG-475790.jpg 4 430 119

Destination Love série

< 2. díl

Život není fér. Někdy vyhraješ, jindy prohraješ. A někdy přijdeš domů a nachytáš svého přítele v posteli s jinou. Důležité je se nezhroutit a třeba se jako Annie vydat na dovolenou a užívat si, co to jde. Ale ani to jí nevyjde, protože ve stejném hotelu narazí na svého ex a jeho novou partnerku. A to chce pořádný plán! Jakou roli v něm sehraje sympatický scenárista Chris? A podaří se Annie vybruslit ze situace se ctí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Almost a Bride , 2017

veronika0382
04.05.2019 5 z 5

Svatba naoko je skvělá, zábavná letní oddechovka, u které se budete smát od začátku do konce. Jo Watson prostě umí a já už se nemohu dočkat třetího dílu této série (podotýkám, že je opravdu každý díl jiný a nenavazují na sebe), který se odehrává v mém milovaném Řecku. :-) Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

Andrea963
09.03.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila, hezký příběh i když už jsem četla téměř stejný příběh v knize "Manžel na objednávku" .... ale neskutečně mě v téhle knize rozčilovalo množství tiskových chyb. Přemýšlím,jestli jsem někdy četla knihu s větším počtem chyb.

NatyDee
26.01.2019 5 z 5

Musím říct, že Svatba na oko mě bavila více než Hořící měsíc. Knížka se čte snadno a příběh mě bavil, je to klasická romantika okořeněná vtipem a nečekanými situacemi. Jako odpočinková četba na zahnání chmur určitě vynikající :-)

Petule5
14.01.2019 5 z 5

Knížku jsem přečetla velmi rychle. Čte se velmi dobře a příběh mě velice bavil. Určitě doporučuji k přečtení .

adriane9
24.11.2018 3 z 5

Přečten první díl ze série a nakonec i tento. Osobně těmhle "sladkostem" moc neholduju, ale musím to číst mezi těma těžkýma knihama, prostě knižně oddechnout a upřímně, je to blbost, ovšem tady se člověk fakt slušně vyřehtá a ve Svatbě víc než v Měsíci. Smát se v jednu ráno tomu, co ta holka mele, bylo fakt nadrámec, doporučím i těm, co tu romantiku neberou moc vážně.

dendishek
21.11.2018 4 z 5

Z této knihy mám trochu rozporuplné pocity. Na jednu stranu chci hodnotit kladně, protože mě kniha bavila. Na druhou stranu mi však přišla hodně přitažená za vlasy. Vadila mi hysterie Annie, narcismus Treva, dokonalost Tess. Taky se mi trochu znechutil konec, kdy se z docela obyčejné holky stala v relativně krátkém čase ikona módních tašek, která si vzala hollywoodského režiséra. Opět taková romantická pohádka, kdy české srdce střední vrstvy může závistí puknout :-). Abych ale vyvážila mé hodnocení, bavila jsem se u scén s Chrisem, velký sympaťák. Líbily se mi jejich rozhovory, tak plné upřímnosti a porozumění. Tam autorka určitě bodovala.

Ditules
20.11.2018 3 z 5

Pobavila jsem se, ale ten konec byl na mě dost odfláknutý... Některé scény handrkování mezi páry byly boží. :D

SBH
07.11.2018 2 z 5

Úvodní scéna, kdy Annie načapá snoubence in flagranti, byla naprosto skvělá včetně převrácených dopadů na zúčastněné. Ovšem dál následovalo jenom pubertální "poměřování pindíků", což Annie mnohokrát zmiňovala, ovšem sama se k němu nechala vyprovokovat. Úplný závěr už mi připadal jako příručka feng šuej. Takže za mě rozhodně ne.
Dalšími hřeby do rakve byla tragická úroveň samotného textu. Když jsem zjistila, kolik lidí je podepsáno pod českou verzí, bylo mi do pláče. Každá druhá věta obsahovala chyby, špatné tvary slov, dočista chybějící slova - např. "seděl u bazénu s nohama ve voda" apod. Celkově nic moc.

phedr
01.11.2018 5 z 5

Kniha splnila očekávání. Na oddechové dovolenkové čtení naprosto ideální, je psaná lehce a s vtipem, i když se nevyhne i zažitým klišé. Ale proto si přeci tehle žánr kupujeme, ne?

mikika
01.11.2018 4 z 5

i když v podstatě je to vršení jednoho klišé za druhým, stejně se to dobře čte a zasmějete se při tom...

prcek19
22.10.2018 4 z 5

Stejně jako u prvního dílu skvělé místo, na které se hlavní hrdinka vydá..toto pokračování mě bavilo daleko více než díl první..docela sem se bavila u vtipných situací, kdy se potkala hlavní hrdinka se svým bývalým přítelem

alzbeta4340
13.10.2018 4 z 5

Jako oddechovka je to dobré a místy skutečně vtipné. Trochu mi vadilo chování a motivace záporných postav, které hraničily až s parodií. Alespoň já to tak vnímala.
Na české poměry má kniha vkusnou a pěknou obálku.

ivousekk
13.10.2018 5 z 5

Dočteno. Sakra. Já chci ještě. To bylo tak skvělé! Od začátku jsem se výborně bavila. Pro mne velmi zábavná a vtipná “romantická komedie”. Ty já můžu, obzlašť, když se povede jako tahle. Jsem prostě nadšená! :-)

Pettinka
05.10.2018 5 z 5

Kniha mě nejdříve moc nezaujala, ale po pár stránkách jsem se tak začetla, že jsem knihu dočetla na jeden nádech. Žádné složité čtení, oddechovka a romanťárna. To já můžu :)

veronika9761
27.09.2018 5 z 5

Některé situace malinko křečovitě naroubované na hlavní linku. Pobavilo, nenudila sem se.

zuzikis
23.09.2018 3 z 5

Přiznám se, že začátek mě moc nenadchl. Bylo to zoufalé a říkala jsem si sakra holka měj nějakou hrdost, ALE jsem ráda, že jsem četla dál. Nečetla jsem úžasnější a vtipnější knížku :-) Dlouho jsem se tak nepobavila a úplně mě to nakoplo. Musím říct, že hlavní hrdina není klasický sexy týpek, ale o to lépe! Bylo to reálnější, postavy byly sympatické, nikdo dokonalý a přesto něco, co jen tak někdo nezažije :-) Takhle mě kniha už dlouho nenadchla a nepobláznila. Určitě se ke knize vrátím a ne jednou!!

Lóra1961
10.09.2018 5 z 5

Mám chuť okamžitě odletět na Mauricius !!! Prima romantická a mile vtipná kniha, která rozehnala všechny splíny na duši. Zjistila jsem, že se jedná o celou sérii Destination Love. Půjčila jsem si i Hořící měsíc, který vyšel před Svatbou naoko. Autorka napsala ještě další dvě knihy o osudech 4 kamarádek, co kniha, to osud jedné z nich. Snad se dostanou i nová pokračování do edičního plánu XYZ! Romantiky, která zahřeje na duši, není nikdy dost!!

Mistylady
03.09.2018 5 z 5

Výborné. Prvních 30 stran slabších, spíš jen popis a už jsem to chtěla vzdát a nečíst dál. Potom se to však rozjelo a jsem moc ráda, že jsem to nevzdala. Knížka je vtipná, romantická, přesně taková na letní dovolenou k vodě a nebo na podzimní večery u hrnku čaje.

keiko33
22.08.2018 5 z 5

Tak to bola pecka. Mozno gycova, ale tak dobre som sa na knihe uz davno nenasmiala. Tato kniha by kludne mohla posluzit, ako predloha pre romanticku komediu. Este dobre, ze som ju citala na dovolenke pri mori, lebo by som hned mala chut sadnut do lietadla.