Svatba naoko

Svatba naoko https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475790/bmid_svatba-naoko-KRG-475790.jpg 4 430 119

Destination Love série

< 2. díl

Život není fér. Někdy vyhraješ, jindy prohraješ. A někdy přijdeš domů a nachytáš svého přítele v posteli s jinou. Důležité je se nezhroutit a třeba se jako Annie vydat na dovolenou a užívat si, co to jde. Ale ani to jí nevyjde, protože ve stejném hotelu narazí na svého ex a jeho novou partnerku. A to chce pořádný plán! Jakou roli v něm sehraje sympatický scenárista Chris? A podaří se Annie vybruslit ze situace se ctí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Almost a Bride , 2017

Magdyla.8
11.11.2021 3 z 5

Můj první příběh od spisovatelky a začala jsem hned druhým dílem, což je škoda, protože se zde objevují postavy z prvního dílu a více věcí vám chvílemi nedává smysl. Knihu jsem přečetla za jediný večer. Lehce se čte, příběh je vtipný, odehrává se na krásném místě u moře. Bohužel místy byl příběh předvídatelný a utažený za vlasy.. hlavně ten konec teda. Ale tak s názvem SVATBA NA OKO se to dalo očekávat. Jsem ráda, že byla i mezi hrdiny roční prodleva, na vyjasnění myšlenek a života.

nina3905
27.10.2021 5 z 5

Príbeh, ktorý je klasický, ale napriek tomu originálny. Dejová zápletka, pre niekoho možno "otrepaná" - falošný snúbenec a svadba naoko. Autorka ponúka veľmi dobrodružný, romantický príbeh s množstvom humorných situácii, pri ktorých sa schuti zasmejete a pobavíte.

tami1
07.10.2021 4 z 5

Vtipně napsaná letní romantika.
Od začátku jsem fandila Annie a jejím kamarádům. Chris je také velký sympaťák. Ale na vyšší level tu vtipnost a zábavnost podle mě posouvá až přítomnost hlavních zloduchů: Trevva a Tess.
Bavila jsem se.

dooky
27.09.2021 2 z 5

Nějak mě to neuchvátilo, něco mi tam chybělo a neuměla jsem si hlavní hrdiny oblíbit.

Pedruska01
01.09.2021 4 z 5

Kniha zněla vtipně, oddechově a romanticky, takže proč ne, takové věci mám ráda. Bylo to moje první setkání s autorkou, které se to myslím povedlo. Kniha byla celkem dost čtivá, místy opravdu úsměvná, i když je pravda, že bych toho humoru přivítala daleko více a ten zbytek, co slibovala fakt splnila. Neměla jsem asi žádný výrazný problém, snad jen, že bych ten začátek možná lehce pokrátila, přeci jenom, to hlavní bylo na té dovolené, ale zase to nebylo nic, co by vadilo.
Hlavní hrdinka Annie mi byla sympatická, dokázala jsem se do ní vcítit a bylo mi jí líto, přeci jenom to, co jí udělal ten týpek Trevv nebylo nic pěkného natož dospělého. Obecně, byl to pěknej hajzl a mě se otevírala kudla v kapse. Pověsit ho za něco do průvanu a vrazit mu pěstí by bylo hodně málo. Fakt jsem ho neměla ráda. Annie se dokázala fakt dost podivnou nešťastnou náhodou dostat do šílených situací - hned z úvodu mi to vyrazilo dech, přesto jsem se pobavila. Měla talent. Měla ale taky nakonec to štěstí, to co by chtěla nebo si přála a já za ni byla ráda, zasloužila si to. Každá z nás si to zaslouží.
Druhý hlavní hrdina Chris si mě získal velmi rychle. Oblíbila jsem si ho, byl vtipný, kreativní a tak trochu svůj, však žádný podivín, ale i tak se mi jevil jako bezva sympaťák. Dlouho jsem si užívala to jejich společné předstírání, protože ne všechno předstírání je falešné a nepříjemné. Právě naopak. Bylo fajn sledovat to soupeření mezi nimi a tím hnusným druhým párem skřipců na bradavky. Některé náhody byly až moc, ale chápu, pořád to bylo v snesitelné úrovni. Jejich společný vztah a tu chemii jsem si užívala, bylo to milé, romantické a hezké. Mrzel mě ten důvod jejich odloučení, protože - to jako vážně? Nebylo to zrovna krásný ani správný a rozumím tomu, že to Annie muselo vzít a naštvat, brala to jako jistý podraz, ale zase si říkám, že to nebylo to úplně nejhorší. Mohla se nad to trochu povznést, zvlášť, když ke Chrisovi chovala takové city, anebo si s ním prostě promluvit a vysvětlit si to?
Závěr samotný byl pro mě trochu rozčarovaným překvapením, asi jsem nečekala, že se rozletí prostě domů, ale autorce se to tam asi hodilo. Ten zbytek už byl natřený na růžovo a snad i přitažený za vlasy, který se realitě nepodobá ani omylem, ale tak... nevadilo mi to, jak jsem již zmiňovala, hrdince jsem to přála. Po útrapách si zasloužila štěstí a lásku. A romantické příběhy sebou občas vláčejí méně uvěřitelné záležitosti.
K závěru, kniha se dobře čte a je to opravdu oddechové čtení. Děj je jednoduchý, není to úplně originální myšlenka, protože pár takových už vzniklo, ale to kolem mi přišlo fajn. Není to 100%, protože něco je moc a něco málo, přesto to dokáže vykouzlit úsměv na tváři a potěšit romantické duše. Sympatické hlavní postavy a střelený plán a čtenář nesmí/nemusí přemýšlet. No proč ne. Nebylo to vůbec špatné, takže doporučím a hodnotím 4*. Uvidíme, co další autorčiny výtvory. :)

Roni34
30.08.2021 1 z 5

Jo Watson je skvělá spisovatelka oddechovek na léto k vodě.Svatba naoko má úžasný rozjezd.Hrozně jsem se nasmála a těšila se co příjde.Ale ono to bohužel už nepřišlo.Annie i fešák Chris byli fajn.Trevv jako záporňák dobrej,fakt pitomec,ale to trumfování mě brzy přestalo bavit.Chvílema jsem si rvala vlasy a přála si,aby Chris dal Trevvovi jednoduše pěstí a odvezl si Annie domů.Neviděla jsem důvod,proč u té hry pořád zůstávali.Kniha by byla asi o půlku kratší a postavy i čtenář by si ušetřili trápení ke konci.Jinak v českém překladu fuj za ty chyby,překlepy a hrubky. Nebylo jich málo.

Jana65
16.08.2021 5 z 5

Krásná, vtipná oddechovka. Moc jsem se při čtení nasmála, lidé ve vlaku na mě koukali, když jsem se neudržela a začala se chechtat. Vůbec jsem nevěděla, že čtu již druhý díl, ale hned to jdu napravit a jdu koupit i díl první. Vřele doporučuji.

lihate
18.07.2021 5 z 5

Královsky jsem se bavila. Stejně jako u prvního dílu, se mi strašně moc líbil i tenhle. Je to vtipné, romantické, letní, krásné čtení, které ve vás zanechá jen pozitivno a dobrou náladu. Jo Watson jsem si těmato dvěma knihami okamžitě oblíbila, jen mě mrzí, že v češtině nevyšli i další tři díly ze série. Chris byl sympaťák už od pohledu. Jeho humor, sarkasmus a za každou cenu se vyhnout vážným a trapným situacím mi kouzlil úsměv. Annie jsem rozuměla hrozně moc! A baví mě i vztah všech holek a Damiena. říkala jsem si, že si knihu musím šetřit, ale to se zkrátka nedá. Jak jednou začnete a začtete se, už se neodtrhnete.

"Poprvé v životě jsem pochopil, co je láska. Nevzdám se jí bez boje."

pavlinececcka
17.07.2021 5 z 5

Moc vtipný a krásný příběh :) knížku sem přečetla během chvilky a bavila se od začátku do konce. Vrele doporučuji, skvělá oddechovka!!! Jediné co mě mrzí, ze sem si tuhle knížku nemohla vychutnat někde na pláži nebo u bazénu. Bylo by to více autentické. :D

Renike
03.07.2021 5 z 5

Stejně jako 1.díl, i ten 2. byl skvělý.. očekávala bych pokračování.. třeba příběh Jane :)

pogmanka
27.06.2021 5 z 5

Musím říct, že druhý díl této série mě dostal ještě víc než první. Tentokrát dávám plný počet hvězdiček, protože to bylo dokonalý. Jak se ti dva seznámili a štvali tím bývalého přítele hrdinky bylo prostě skvělý. Mnohdy jsem se fakt nasmála. Chrise jsem si hned oblíbila a hlavní hrdinku taky. Příběh, který jsem slupla během pár hodin. A můžu že to byly skvěle strávené hodiny.

petulkapeta
20.06.2021 5 z 5

Co říct? Úžasné, skvělé,jen je na prd,že další dily nevyšly což mě dost mrzí.. příběh Annie byl vtipny,romanticky,zkratka jwste lepší jak predchozi dil..a libilo se mi,ze se tam ukazali i hlavni hrdinove z predchozi knihy...chcete se zasmat? DOPORUČUJI v podstate vse od teto autorky...

Adelen
20.05.2021 4 z 5

Vtipná, svižná oddychovka. Místy až šílený děj, ale musím říct, že jsem se pobavila a nepřemýšlela jsem nad tím, jak moc je to nereálné nebo přehnané. Hlavní postavy mi byly sympatické, autorka dokázala mistrovsky popsat atmosféru, emoce.. pěkné čtení.

knihomolkaL
08.05.2021 5 z 5

Opět naprosto báječné! Vtipné, romantické, okouzlující. Jo Watson umí tak nádherně popsat jiskření mezi hrdiny svých románů, až se divím, že se stránky jejích knih samy nevznítí.
Potěšilo mě setkání se starými známými z Hořícího měsíce a musím se přiznat, že Lilly a Damien mi přirostli k srdci o kapánek, ale opravdu jen o kapánek více než Annie a Chris.

Raislin
04.04.2021 5 z 5

Parádní kniha! Tady musím říct, že jsem si několikrát říkala čti pomalu ať příběh jen tak neskončí, ale stejně jsem knihu nedokázala odložit! Hlavní hrdinové byli báječní a mnohdy jsem se smála tak až na mě manžel koukal co se děje. Každopádně rozhodně stojí za přečtení!

Gabux
08.03.2021 3 z 5

Těžko se mi hodnotí. Postavy jsou šílené, své a minimálně jednu si určitě oblíbíte. Jazyk je velmi jednoduchý a v příběhu je spoustu dialogů, takže se kniha čte sama. Příběh je chvílemi docela přitažený za vlasy, ale pokud hledáte oddech a pohodu bez velkých dramat, tak je tato kniha přímo pro vás. A pokud jste jen po rozchodu/vyhazovu a chcete se rozveselit, tak Svatba na oko vám pomůže. Je to krásná pohádka pro dospělé.

Je to slabší průměr, který ale pro mě splnil svůj úděl a vždy mě spolehlivě rozveselil a proto si 3* zaslouží.

Simply.el
06.03.2021

(SPOILER) Kniha není špatná, ale není ani výborná. Myslim si, ze ve Vas vetsi stopu nezanecha a nevratise se k ni. Místy je šíleně kýčovitá. Hlavni hrdina mi byl zpočátku velmi sympatický, ale postupem knihy vlastně pochybujete o jeho pudu sebezáchovy. Vážně se takovy chlap začne věnovat (zamiluje se) nevyrovnané mirne neuroticke ženě po rozchodu, která po většinu casu řeší sveho bývalého? Přijde mi to až moc nepravděpodobné. Mam dojem, že přístup Annie by každého po nějakém čase otravil. I přesto vsechno musim uznat, že mi Annie nebyla protivna, vlastně je v celku milá a rozunite ji i Vas něčím dostane, především kvuli tomu, co si ke konci knihy uvědomí a dojde ji to, co měla udělat hned po rozchodu. Trevv byl vazne kreten a jestli se autorka pri tvorbě tehle postavy někým inspirovala, tak ji upřímně litiji, ze se s nekym takovym vubec musela potkat.
Nejsou, zde videt žádné velké myšlenky. Je to prostě a jen oddychovka a některé scény jsou vážně přehnané.
Co mi na knize nejvice vadilo, byly hrubky a překlepy, ale to zřejmě není vina autorky.

Aja39
28.02.2021 5 z 5

Krásná kniha moc jsem se u ní pobavila. Velmi sympatická Anni kterou si hned oblíbíte. Určitě doporučuji na zlepšení nálady přečíst.

Pralinka1910
27.02.2021 4 z 5

Úžasné holčičí čtení. Má spád, je vtipné a ujeté je tak akorát. Strašně rada bych si nechala - stejně jako hlavní hrdinka Annie - na Mauriciu spálit svůj pihovaný nos.
Zatím budu mít problém dojet příští týden mimo okres do práce. A pak nečtěte Jo Watson:)

den_i
26.02.2021 5 z 5

Spisovatelka nezklamala. Opět hezký , vtipný příběh. Těším se na další knihu.