Svatba naoko

Svatba naoko https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475790/bmid_svatba-naoko-KRG-475790.jpg 4 430 119

Destination Love série

< 2. díl

Život není fér. Někdy vyhraješ, jindy prohraješ. A někdy přijdeš domů a nachytáš svého přítele v posteli s jinou. Důležité je se nezhroutit a třeba se jako Annie vydat na dovolenou a užívat si, co to jde. Ale ani to jí nevyjde, protože ve stejném hotelu narazí na svého ex a jeho novou partnerku. A to chce pořádný plán! Jakou roli v něm sehraje sympatický scenárista Chris? A podaří se Annie vybruslit ze situace se ctí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Almost a Bride , 2017

Maky1505
03.06.2022 5 z 5

Skvělá knížka pro odpočinek, hodně se zasmějete, takové knihy já můžu.

Alisa1980
03.06.2022 3 z 5

Ze čtyř knih, které mám tahle nejslabší. Jednoduchý děj s naprosto předvídatelným koncem. U téhle knihy jsem se zasmála nejmíň. Ale oddechovka - OK.

SoňaF
01.06.2022 5 z 5

Chris byl tak neskutečně skvělá postava, že jsem si přála být na té dovolené taky :) Kniha opět nezklamala, nechyběl humor a pořádná dávka romantiky. Knihy Jo Watson si mě prostě získaly.

Margaritta1987
30.04.2022 4 z 5

Knížka má o hvězdičku více než předchozí díl Hořící měsíc. Vcelku jsem se nasmála, četla se dobře a Anne s Chrisem byli sympaťáci

Marcik7
17.04.2022 3 z 5

Teda sladké to bylo hodně, ale i humorné a nechyběl happy-end, takže za mne dobré (a navíc bodík do ČV za afrického autora).

AnDyB
07.04.2022 3 z 5

Toto je druhá kniha od autorky a musím říct ze první se mi líbila mnohem víc. Nečetla jsem je za sebou abych si dala dostatečný rozestup. Nebylo to špatné a přečteno to bylo opravdu rychle ale bylo to jak hodně z vás píše opravdu předvídatelné. Což u oddechovky někdy nevadí ale vadilo mi ze jsem ke konci už se vlastně nudila a chtěla to rychle dočíst. Ale v příběhu knížky jsem se i zasmála takže dávám opravdu průměr.

Micandy
07.04.2022 4 z 5

Autorku jsem si oblíbila, hlavně pro její humornou stránku, která mi vyhovuje. Je to oddechovka, která mi nervala srdce a nebrečela jsem u ní, jako u jiných knih. Postavy mi byly sympatické a na chvíli jsem byla u moře a chytala bronz :-). Prostě na pohodu.

mia.com
30.03.2022 3 z 5

Celkem mila romanticka oddechovka plna klise a samozrejme dost predvidatelna, ale bavila jsem se.

maryska09
18.03.2022 2 z 5

Kniha mě nenadchla, i jako oddychovka byla až moc předvídatelná a průhledná a závěrečná kapitola O rok později zcela zbytečná. Místy byla vtipná, jen vzápětí se objevilo nějaké klišé a srdce tam puká buď bolestí nebo touhou na každé druhé straně. Jiné knihy autorky jsou lepší.

JankaV80
06.03.2022 4 z 5

Kniha se mi líbila, byl to super relax. Annie byla vtipná tím, jak se uměla dostat do naprosto trapných situací. Chris byl príma svým humorem. Hvězdu dolů za ten, pro mě, roztahaný začátek, kniha mě začala bavit až od setkání Annie s Chrisem. No a pak už se to četlo samo. Kdybych ji nezačala číst až odpoledne (a dočetla druhý den dopoledne), dalo by se to zvládnout za jeden den.
Jestli hledáme knihu na dovolenou, ať už k moři, na hory nebo s dětmi, doporučuji. Není nutné při ní moc přemýšlet.

Fortuna7
20.02.2022 5 z 5

Boží! Jedna z nejvtipnějších, které jsem kdy četla! Není to sice nejoriginálnější, ale ten humor je prostě dokonalý.
Kniha je neskutečně čtivá a já ji měla přečtenou za 2 dny :-).
Skvělé postavy, krásné prostředí a nádherný styl psaní.
Doporučuji :-)

petrzel
19.02.2022 5 z 5

Skvěly příběh.

Tesset
13.02.2022 3 z 5

Tahle byla trošku slabší, nebo mi spíš nesedly hlavní postavy, které se na mě chovaly trošku moc šíleně a občas i trochu dětinsky. Ale pořád jsem se dobře bavila a s touhle spisovatelkou rozhodně nekončím.

cherubinka
06.02.2022 5 z 5

Pohodová vtipná oddychovka. Od autorky jsem už četla Mám tě ráda, nemám tě ráda a natolik mě pobavila, že jsem se rozhodla dát šanci dalším, hlavně díky Čtenářské výzvě.
Přečteno jedním dechem během jednoho odpoledne a večera.

Mruskulka
30.01.2022 5 z 5

Tohle byla přesně ta kniha, kterou jsem potřebovala. Pořádná romantika :) Velmi čtivý příběh o Annie, která se potýká s rozchodem, vyhozením z domova a propuštěním z práce. Vše se změní na tropické dovolené, kde potkává Chrise.
Určitě to není poslední kniha, kterou jsem od této autorky četla.

Veju007
28.01.2022 3 z 5

Jako takhle, po knížce jsem sáhla hlavně kvůli čtenářské výzvě - africký autor a světě div se, bylo to fajn. Jasně, celej příběh se dá odvodit už podle obálky knížky a v podstatě to je film Zkus mě rozesmát naruby, ale bylo to fakt milý a roztomilý.
Lehká jednohubka do chmurného počasí, která zahřeje u srdíčka a já se fakt bavila až tak, že možná své krváky a horory a thrillery proložím příště další Jo Watsonovou.

Petulka2302
12.01.2022 5 z 5

Dojemný a vtipný příběh jako u všech knih této autorky. Lehké čtení pro příjemný odpočinek

pollyn
03.01.2022

Úplně jsme si s hlavní hrdinkou nepadly do noty ...

Misshell1
01.01.2022 5 z 5

Zbožňuji s jakou lehkostí, láskou napíše takový příběh. Ač někdo řekne, že se jedná o otřepané témata, tak autorka to vylíčí tak, protože prostě je to možné a není to přitažené za vlasy.

kolacky
10.12.2021 5 z 5

Knížku jsem v knihovně popadla jen tak mimochodem a nelituju, sladká, ale ne přeslazená. Příjemné čtení. Doporučuju.