Druhá stříbrná kniha snů

Druhá stříbrná kniha snů https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207148/mid_silber-druha-stribrna-kniha-snu-UMz-207148.jpg 4 994 158

Liv je v šoku: Secrecy zná její nejtajnější tajemství. Ale odkud? A co před ní Henry skrývá? Co je to za podivnou postavu, která se potuluje a řádí v nekonečných chodbách snového světa? A proč je Livina sestra Mia najednou náměsíčná? Noční můry, záhadná setkání a divoké pronásledování zrovna nesvědčí dobrému spánku. K tomu se musí Liv vyrovnat se svou nově poskládanou rodinou a intrikánskou babičkou. A faktem, že existují lidé, kteří s ní mají nevyřízené účty. Jak přes den, tak v noci…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Silber: Das zweite Buch der Träume , 2014

Efeméra
18.01.2016 4 z 5

Ještě než jsem vůbec vzala knížku do ruky, věděla jsem, že se u ní dobře pobavím. Autorka umí psát vážně skvěle - čtivě a hlavně vtipně. Jen mi bohužel připadalo, že se tam nic moc nedělo, zápletka na mě byla poněkud slabá. A vyřešení hlavního problému jakbysmet. Autorčina série Drahokamy se mi prostě líbila víc.

Jackie55
05.01.2016 4 z 5

Tenhle díl byl prostě skvělý. Knížka je velmi čtivá, zábavná a když ji začtete číst, tak ji už neodložíte. Doufám že spisovatelka napíše další zábavné knížky (klidně i triologie), které budu stejně hltat.

MayaBu
05.01.2016 5 z 5

Druhý díl na úrovni prvního, stejně vtipný a čtivý. Začínám mít ráda Livinu mladší sestru Miu a vůbec se i nelíbilo co si musela chudinka během tohoto dílu protrpět. Skvělá postava byla ovšem i Okrb.
Secrecy je opravdu záhada, ale svůj tip mám. Jen aby už vyšel ten třetí díl, ať vím, jestli jsem se trefila.

ARosen
26.12.2015 5 z 5

Vynikající série!
Nemůžu se dočkat pokračování!

Erudite
21.12.2015 5 z 5

Tahle autorka má dar mě rozesmát skoro na každé stránce. Všechny události si díky lehkosti s jakou ubíhá děj představuji jako dramatickou komedii a to mě hrozně baví. Knihy jsou odpočinkové, bez námahy hltáte stránky po desítkách a stovkách a celé to ubíhá jako krajina za oknem.

Ivuska.09
06.12.2015 3 z 5

Další příběh se světa snů se mi líbil stejně jako předchozí díl. Jen ty poznámky pod čarou se mi nezdají jako šťastná volba - klidně mohly být třeba v závorce přímo v textu, aby nepůsobily tak rušivě.

Karol015510
03.12.2015 4 z 5

Oba dva díly jsem zhltala. Doufám, že bude i 3. díl. Nemůžu se dočkat...

TooManyStories
03.12.2015 5 z 5

Konečně jsem o dočetla :) A musím říct.. Wow!_Je zvláštní, jak moc se lidé mění :D

NikollDaisy
15.11.2015

Naprosto jsem se zamilovala do postav a vlastně do celé knížky.Hrozně doufám , že se ve 3. díle , na který se příšerně těším , Hanry dá zase dohromady s Liv a jsem hrozně zvědavá co má Anabel s Arturem za lubem , protože si myslím , že jen hrají nepřátele.

LenieCup
25.10.2015

Skvělé - kerstin style

viki9405
07.10.2015

Úžasná knížka! Za Secrecy jsem skoro celou knížku považovala Henryho, i když jsem nemohla přenést přes srdce že by někdo tak strašně roztomilej, mohl něco takovýho udělat, pořád tipuju jeho.
Grayson je asi moje absolutně nejoblíbenější postava, hlavně na konci :3
Taky mám moc ráda Miu a samozřejmě Liv, i když jsem hodně jiná, než ona.

Samira
29.09.2015 5 z 5

Musím říct, že druhý díl série se ubíral úplně jiným směrem, než jsem od něj čekala. Ale rozhodně nezklamal, ba naopak bavila jsem se královsky. Ačkoli neobsahoval tolik akce. Vrchovatě to však vynahradil okouzlujícím vtipem - Okrb, pan Tulínek, senátor smrti, ale hlavně hlavní hrdinové sami, mě zahřáli, pobavili a namlsali. Chválím také nádherný přebal a doufám v brzský třetí díl, skvělé doporučuji!

anishta
23.09.2015 5 z 5

První díl byl o chlup lepší, ale i tak je to další skvělá kniha z pera Kerstin Gier. Miluji její postavy, příběhy a nemůžu se dočkat posledního dílu.

Kyta
19.09.2015 5 z 5

Ani teď mě Kerstin Gier nezklamala. Druhý díl série Silber byl stejně dobrý jako ten první. Nemám k němu absolutně žádné výhrady. Jsem naprosto nadšená! Kniha se četla sama, byla napínavá, vtipná, měla (jako vždy) originální zápletku a mnoho dalšího.
Tenhle díl nebyl tolik akční jako předchozí, ale mně to vůbec nevadilo. Je to taková příjemná, oddechová kniha a je jen na vás, co od ní budete čekat.
Už od prvního dílu bádám nad tím, kdo by mohla být ta tajemná Secrecy. Připadám si strašně napjatá a frustrovaná, když jsem dočetla i druhý díl série a pořád nevím, kdo to je. Autorka umí čtenáře tak skvěle napínat! Nemůžu se dočkat, až se ve třetím díle dozvím to jméno. :)

PS: Dosud mě fascinuje představa se snovými dvěřmi...! Akorát škoda, že je ve snu nikdy nenajdu. i když... Kdo ví? ;))

ElisR1
18.09.2015 5 z 5

Skvělá kniha jako vždycky od téhle autorky. Pobaví a příjemně si u ní odpočinete.

Egí0
29.08.2015 5 z 5

Kniha se mi stejně jako první díl velice líbila :)

Prim.
24.08.2015 5 z 5

Nemám co vytknout, fakt super knížka.

Selket
17.08.2015 4 z 5

Podle mě méně zajímavé v porovnání s prvním dílem, rozhodně ale stejně zábavné.

PandaGirl
16.08.2015 5 z 5

Ačkoliv jsem se zařekla, že si tuhle knihu nepřečtu tak rychle, tak jsem to porušila. Opět.
Kerstin mě jako obvykle nezklamala. Kniha byla vtipná a napínavá zároveň. Postavy jako vždy používali hlášky v těch neméně vhodných chvílích. Od poloviny knihy jsem napětím skoro nedýchala. Některé věci mi udělali dokonce radost, i když některým postavám asi ne :D Příběh - bezkonkurenční. Překvapivý a tolik čtivý! Nesnáší, Gierovou! Ano, tvrdím to u každé její knihy. Protože jak někdo může psát tak skvěle! No prostě má kniha pět hvězdiček bezpochyby!
PS. Jsem jediná, které nemá ráda hlavní mužské hrdiny u knih Gierové - teda ne, že bych je neměla ráda, ale nedůvěřuju jim. Klidně mi napište zprávu pokud jste na stejné lodi! :D

vercama
16.08.2015 5 z 5

Druhý díl pokračuje v duchu prvního, lehce se čte a docela jsem se i nasmála. Opravdu mě bavil.

přátelství láska sny německá literatura pro dívky

Kerstin Gier
německá, 1966
2015  88%Rudá jako rubín
2014  87%První stříbrná kniha snů
2015  91%Zelená jako smaragd
2015  90%Modrá jako safír
2015  86%Druhá stříbrná kniha snů

Kniha Druhá stříbrná kniha snů je v

Přečtených1 444x