Odhalená temnota

Odhalená temnota https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45426/bmid_odhalena-temnota-AQq-45426.jpg 4 276 30

Strážci věčnosti série

Uplynulo již téměř dvěstě let, kdy se Anna Randalová odevzdala upíru Condu Cezarovi v noci nezvladatelné vášně. Od té doby Anna nestárne, ale upírem není. Probudily se v ní paranormální schopnosti, kterým stále nemůže porozumět. A ten sexy, okouzlující upír, který je za to zřejmě zodpovědný, se vyhnul všem snahám ho vypátrat, až dosud... Cezarovo slastné setkání s Annou ho stálo dvě století pokání. Ale jedna věc se nezměnila - reakce jeho těla na ni je stále stejně naléhavá...... celý text

Horory Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Darkness Revealed , 2009

Karušš
07.08.2013

Je to super knížka a chci se někoho zeptat dá se někde na internetu přečíst další díly zadarmo jako online??? prosím pošlete odkaz díky

Dandulka
22.05.2013 5 z 5

Další díl Temnoty, tentokrát o Morganě le Fay, vílách a upírech. Mám tyhle knížky moc ráda, člověk u nich nemusí vůbec přemýšlet.

kofina
27.03.2013 4 z 5

Zajímavý příběh, i když je to velice pěkně napsaná kniha, dalo se to udělat lépe!

trynitrix
22.03.2013 4 z 5

Samozřejmě další dobrý příběh Temnoty :-)

danca044
16.12.2012 3 z 5

Tahle kniha mě zvlášť nezaujala, ale určitě stála za přečtení. Mám ráda upíry, vášeň, lásku a nečekané zvraty, které v knížce jistě nechyběly.

andulka1406
25.11.2012 3 z 5

Mě se kniha četla nějak těžko :/ ale byla pěkná, to nemůžu říct že ne. Ale nějak moc mě nezaujala. Zkusím číst ještě další díly strážců věčnosti.

ciniminisek
07.07.2012 5 z 5

Znovu jsem se přesvědčila,že knihy od této autorky mě vždy pobaví a zaplní čas.Opět erotika,napětí,strach,krásní upíří,odhodlaná hlavní hrdinka a nakonec šťastný konec..Mohu všechny knihy této autorky doporučit.

Senza Jenka
03.06.2012 2 z 5

Slabé, nepříliš zajímavé, hodně klišé. Trochu nuda.

Vendulik
06.01.2012 3 z 5

Knižka jen tak relaxaci nic zajimávého.

Swatulkaa
26.03.2011 5 z 5

Skvělý vzrušující příběh. Obsah mě velmi bavil, četla jsem to jedním dechem až do konce. Děj je úžasný plný dobře popsané erotiky. Velmi chválím a doporučuji milovníkům upírů.

upíři vlkodlaci erotika démoni

Alexandra Ivy