Sága Stmívání: oficiální ilustrovaný průvodce

Sága Stmívání: oficiální ilustrovaný průvodce https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75474/bmid_saga-stmivani-oficialni-ilustrovany-WVJ-75474.jpg 4 432 63

Všechny dílky skládačky konečně zapadají do sebe… V roce 2005 se čtenářům představili Bella Swanová a Edward Cullen a zrodil se celosvětový fenomén.Od té doby četly tuto úchvatnou upíří milostnou ságu miliony čtenářů. Nyní Stephenie Meyerová sama poprvé odhaluje tajemství ságy a zveřejňuje další exkluzivní materiály ze svého archivu, včetně profilů postav, rodokmenů, map, odkazů a vysvětlivek. Tento jediný oficiální průvodce poskytne díky téměř stovce barevných ilustrací a fotografií čtenářům zcela nový pohled na ságu Stmívání, od Bellina prvního dne ve Forks až po strhující závěr knihy Rozbřesk.... celý text

Fantasy Obrazové publikace Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Twilight Saga: The Official Guide , 2008

Anna 13
02.10.2014 5 z 5

Boží kniha. Dlouhý rozhovor se Stephenií Meyerovou, obrázky hlavních postav a popisy všech postav, které v sáze vystupovaly, legendy, historie, upíři, vlkodlaci, obyčejní lidé, vyškrtnuté scény, zodpovězené otázky, citáty a milion obrázků, které Vám celou ságu ukážou v jiném světle. Plus všechna vozidla, která v sáze jezdily. :)
Všem doporučuji. Je to ale pro velké fandy!

Padla Hvezda
09.08.2014 4 z 5

Upřímně se přiznám, že tohle je jediná věc z Twiligh ságy, kterou jsem skutečně přečetla.

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Doplnilo mi to plno informací o jednotlivých postavách

Madame R
01.07.2014 5 z 5

Pěkné docela mi to otevřelo oči a už vidím jak spolu věci souvisejí..

Knihoholka.
11.02.2014 3 z 5

Zajímavé. Byli tam věci, které v knize ani ve filmu nejsou.

pesik99
06.02.2014 3 z 5

Super. Dozvěděla jsem se věci, které jsem vůbec netušila. Je to velmi zajímavé.

vlkove
20.01.2014 5 z 5

Úžasné pro fanoušky Twilight sagy.

Linu
13.08.2013 5 z 5

Po této knize jsem vyloženě toužila a "slintala". Nakonec jsem jí dostala za vysvědčení a rozhodně to stálo za to!!!! Kniha je velmi kvalitní a přehledná a taky je tam ÚPLNĚ VŠECHNO!! Není co dodat.

rencovav
09.08.2013 5 z 5

Mám ráda ucelené informace, takže tahle knížka mi vyhovuje především díky nim. Historie, fakta, údaje, všechno vedle sebe, nemusím složitě listovat mezi romány a hledat údaje v textu.
Líbili se mi i obrázky, které mi dovolili se na hlavní postavy podívat jinak než jako na filmově ztvárněné - Bella je hezčí nakreslená, než když ji hraje Kristen Stewart, ale Alice se mi zase víc líbí v podání Ashley Green. :)

Blekí
27.07.2013 5 z 5

Knihu jsem si koupila vlastně omylem, chvíli jsem litovala, že jsem peníze (určené na úplně jinou knihu) dala právě za tenhle "atlas." Nakonec jsem ještě ráda, že ho doma mám. Moc se mi líbí popisy jednotlivých postav, rozhovory, bonusy. Vyhozené peníze to nebyly :)

Chris13
22.05.2013 5 z 5

Pro fanoušky stmívání ideální...akorát ta cena ;)

Satipej
26.03.2013 3 z 5

Obdivuji autorku jak dokázala vymyslet skoro ke každé postavě zajímavou historii, ale... dost už bylo "Stmívání".

Enefersis
25.03.2013 5 z 5

Kniha zajímavá nejen pro skalní fanoušky Stmívání, ale i pro ostatní čtenáře, kteří si nějakým záhadným způsobem mnohem více než Bellu a Edwarda oblíbili jiné hrdiny, kterým nebylo v příběhu dáno tolik prostoru (můj případ). Osobně si myslím, že samotný příběh Carlislea, Esmé, Alice nebo Jaspera je mnohem zajímavější než celá sága dohromady.

Annette
25.02.2013 5 z 5

Tenhle průvodce je úžasný - postavy jsou v něm dokonale vykreslené, stejně jako popis jednotlivých částí knih a filmů. Moje oblíbená pasáž jsou příběhy jednotlivých upírů - jak se proměnili, jak se vyvíjeli jejich životy a hlavně se mi líbí, jak se některé postavy doplňují a jejich příběhy jsou navzájem propleteny.

kasulka
22.01.2013 5 z 5

Pro fanoušky je tato kniha příjemným spestřením. Já osobně četla celou ságu několikrát a to taky míním zopakovat, protože jsou to mé oblíbené knihy :) V knize jsou pěkné kresby a detailní popisy postav, atd. :)

Kate.S
28.11.2012 5 z 5

Četla jsem celou ságu, a to dokonce několikrát. Byl tu prostě čas, kdy se mi to moc líbilo. Průvodce je velice zajímavý, informoval mě o mých oblbených postav. Pro fanouška je to velice dobrá věc a já nelituji, že jsem si to pořídila:) Doporučuji:)

Trysko.Mys
18.11.2012 5 z 5

Jo tak tady je opravdu všecho. Na co si vzpomenete ohledně Twilight sagy je tady v téhle tlusťoučké knížce nabité informacemi.

kazecha
31.10.2012 5 z 5

Tak to bylo skutečně něco - knihu jsem četla poměrně dlouho, protože je v ní tolik informací, že mi to prostě hlava nebrala. A ačkoliv mám všechny díly ságy nejméně dvakrát přečtené (a několikrát okoukané), přesto mi některé věci, drobnosti "docvakly" až po přečtení průvodce. Vřele doporučuji nejen skalním fanouškům.

Elena
24.08.2012

Zajímavá kniha velmy se mi líbila.

Lenka 13
01.03.2012 5 z 5

Kniha hodně vysvětlí,jsou zde popsány všechny postavy (upíři...lidé..)které vystupují ve všech 4 dílech.

Stephenie Meyer
americká, 1973
2005  77%Stmívání
2009  88%Hostitel
2009  78%Rozbřesk
2008  72%Nový měsíc
2009  87%Twilight sága (box)

Kniha Sága Stmívání: oficiální ilustrovaný průvodce je v