Krátký druhý život Bree Tannerové

Krátký druhý život Bree Tannerové https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40622/bmid_kratky-druhy-zivot-bree-tannerove-nmi-40622.jpeg 4 1644 191

Novela k románu Zatmění. V další neodolatelné kombinaci nebezpečí, tajemství a romatiky rozehrává Stephenie Meyerová strhující příběh Bree Tannerové, členky armády novorozených, kteří se připravují k útoku na Bellu Swanovou a Cullenovy a na nevyhnutelný střet, jenž přinese tragické vyvrcholení. Bree Tannerová si život, který žila předtím, než získala dokonalé smysly, nadlidské reflexy, ohromnou sílu a neodolatelnou touhu po krvi, sotva pamatuje. Zato ví, že život, který žije s ostatními novorozenými upíry, má několik jistot a několik pravidel: hlídej si záda, nepřitahuj na sebe pozornost a hlavně to stihni domů do úsvitu, jinak zemřeš. Bree získává mezi novorozenými nečekaného spojence a přítele v Diegovi, který se stejně jako ona snaží zjistit něco víc o jejich stvořitelce. Jakmile si oba uvědomí, že novorození jsou jen figurky v partii větší, než si vůbec dokázali představit, musí se Bree a Diego rozhodnout, na kterou stranu se postaví a komu budou věřit. Ale když je všechno, co víš o upírech, založeno na lži, jak poznáš pravdu?... celý text

Horory Romány Fantasy
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Short Second Life of Bree Tanner , 2010

Adele02
20.06.2013 3 z 5

Krásně se četla, skoro jsem to zvládla za jeden den. ... Jak vůbec někdo může chtít, abych knihu ohodnotila SLOVY?

Vojslava
02.06.2013 5 z 5

Pěkná novela na jeden deštivý večer - skoro začínám být přesvědčena, že autorka je možná lepší na menších plochách než na velkém románu. Po přečtení všech dílů Stmívání jsem nebyla zcela přesvědčena, že zvládne trochu jemné charakteristiky, ale tahle knížka mne přesvědčila, že to Meyerová umí... Líbilo se mi to.

Chris13
22.05.2013 5 z 5

Je to lepší než Stmívání...do Bree a Diega se zamilujete ;) hrozně mě potěšilo odložení růžových brýlí a ukázka upíru na té "druhé straně". Palec nahoru. ;)

Enefersis
21.05.2013 5 z 5

Říkala jsem si: Ne, nesmíš mít Bree ráda. Umře, takže se opovaž dělat si k ní nějaký vztah, jasný?!
No a… asi víte, jak to dopadlo. Konec jsem málem obrečela.

zuzicek632
21.05.2013

Knížka se mi moc líbí! :) Jen je podle mě velká škoda, že to dopadlo, tak jak to dopadlo... :)

RosMeggie
12.05.2013 5 z 5

Souhlasím s AnneEyre: nejlepší knížka ze ságy Twilight...

AnneEyre
02.05.2013 4 z 5

Dle mého názoru nejlepší část celé ságy, jediná, kterou mohu celkem ochotně doporučit.

JajaAP
26.03.2013 3 z 5

Jako fanda twilight ságy jsem si to musela přečíst. Docela mě to i bavilo sice míň než bych čekala, ale nebyl to stracený čas. Jen mi vadilo, že vím od začátku jak to skončí. Prostě vás konec nepředvapí.

Velcka
17.03.2013 5 z 5

Kdybych si jí přečetla před posledním dílem ságy, tak bych byla asi více nadšená... takhle mi vadilo, že vím, jaký bude konec. Ale jinak můžu jen doporučit!

mary.M
11.03.2013 2 z 5

Knihu jsem četla ze zvědavosti, všechny díly ságy Stmívání jsem si oblíbila. Vadilo mi, že vím, jak kniha skončí. Samotný příběh mě ničím neoslovil a myslím, že nemusel být napsán.

lacinovajanulka
05.03.2013 5 z 5

Knihu jsem precetla jednim dechem, to hovori za vse :-)

orangerose
05.03.2013 5 z 5

skvělý bonus, knížka je hezky napsaná, krásná obálka , dobře se čte , smutné že konci zemře

sabrinab
27.02.2013 3 z 5

Mě osobně strašně rozčiluje že ve filmu Edward více neodhalil že Volturiovi věděli o Victorii

Danda224
22.02.2013 5 z 5

Krásný. Smutný. A díky filmu jsem smířená s tím že na konci umře. Pro mě skvělá oddechovka :-D

saphe
19.02.2013 5 z 5

přestože mě ze stmívání bavily jenom Zatmění a Rozbřesk, tak jsem si tuhle knihu hodně užila :-) je to tam úžasně popsané- pokud máte aspoň trochu rádi stmívání, tak si to přečtěte je to dobré doplnění k zatmění, měla jsem ji přečtenou za jeden večer :-D

luckaherzogova
17.02.2013 4 z 5

Rozhodně to pomůže při pochopení Zatmění:) jak to chodilo na té "druhé straně" . Jinak, je to velmi čtivé:) Doporučuji:))

D.-e.-e.-
03.02.2013 5 z 5

Bez rozvleklých pasáží, bez Bellyných stupidních myšlenkových pochodů, či hluchých míst. Dinamcké, řekla bych. Po třech dílech ságy Stmívání, kde bývaly drama či akce pouze několikamálostránkovou záležitostí, příjemná změna.

Ditula
03.02.2013 4 z 5

Tato novela se mi líbila a dobře četla. Bree mi byla sympatická a je mi líto, jak to s ní dopadlo. Líbilo se mi i to, že je to psáno z té druhé strany :-). Myslím, že kdo četl (čte) Twilight ságu, měl by si přečíst i tuto knihu, rozšíří to obzory.

Holubicka87
20.01.2013 4 z 5

Líbí se mi, že autorku napadlo popsat i život někoho jiného, než Belly a Edwarda. Celý příběh to tak doplnilo a ukázalo ze širšího pohledu. Bylo by zajímavé, kdyby takových jednotlivých pasáží a pohledů na knihu bylo více.

lenika
08.01.2013 5 z 5

Kniha se mi líbila, a dobře se čte. Líbí se mi, že se autorka věnuje opravdu hlavní hrdince a propojení na Stmívání je tam vlastně až u konce. Pěkné...