Miluj mě kdekoli

Miluj mě kdekoli https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411601/bmid_miluj-me-kdekoli-Bbz-411601.jpg 4 454 88

Stavitelé snů série

Druhý díl volné trilogie Stavitelé snů z pera bestsellerové autorky Jennifer Probstové. Když byla Raven na střední škole, její otec zemřel při tragické automobilové nehodě. V autě nebyl sám. Na sedadle spolujezdce přišla o život Diana Pierceová, matka tří bratrů Pierceových a manželka bohatého podnikatele Christiana Pierce. V kufru auta čekala dvě sbalená zavazadla a letenky do Paříže. Raven se s otcovou zradou nikdy nesmířila a po jeho smrti se na léta odstěhovala k tetě. Rozhodla se nechat minulost za sebou. Dokud se do jejího života nepřipletl jeden z Pierceovic bratrů. Dalton Pierce opustil svůj život v Kalifornii a vrátil se domů, aby se se svými bratry postaral o rodinnou společnost Pierce Brothers. Doposud ho práce ve firmě naplňovala takovou radostí a vášní, že mu nezbyl čas na nic jiného. Dokud jednoho večera nezabloudil do místního baru a nenarazil na drzou sexy barmanku, která v něm rozproudila úplně jiný druh vášně. Bohužel pro Daltona, Raven je vůči jeho pokusům naprosto imunní a Dalton se setkává jen se sérií prostořekých odmítnutí. Pierceovým bratrům však nelze odolávat dlouho, a když se Dallton nabídne, že zrekonstruuje Ravenin bar do jeho původní podoby, začne mezi nimi napětí nabírat na intenzitě. Každým dnem, kdy směřují za společným cílem, k sobě mají o něco blíž. Dalton však netuší nic o rodinném tajemství, které hrozí, že je od sebe odežene jednou provždy...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Any Time, Any Place , 2017

jani.ruzicko
10.01.2020 5 z 5

Moc se mi líbilo vzájemné škádlení hlavních hrdinů. Raven byla drsňačka a nedala si nic líbit a Dalton byl uvnitř fakt skvělej chlap =) Vtipné, dojemné, čtivé - dostala jsem všechno, co mám ráda a mohu doporučit =)
Těším se na poslední díl =)

LilianaFalcon
07.01.2020 4 z 5

Rozhodně lepší než první díl. Kluci se furt jen nehádali a Raven byla super sympatická s Daltonem to mezi nimi hezky jiskřilo. A fakt se mi moc líbil její bar :-)

Szekynka
28.12.2019 3 z 5

Za mě srovnatelné pocity jako z prvního dílu. Co se obou dílů týče, děj je klasicky předvídatelný a nic čtenáře nepřekvapí, ale do takových knížek člověk asi ani s jiným očekáváním nejde, takže to mi ani tak nevadilo, co mi ale vadilo u tohoto dílu bylo, jak si vykali, ze začátku asi ok, ale potom co jí ohnul přes barový pult jí jako pořád vyká? No přinejmenším divné, kniha je plná takových drobností, které moc nedávají smysl, takže za mě první díl ok, druhý díl asi raději nečíst. Rozhodně jsem nenabila dojmu, že si chci přečíst poslední díl o Tristanovi a Sydney.

Nejvíc pro mě byl asi příběh na pozadí Diane a otce Raven. Tak nějak se v knize zrcadlí to, co já si myslím už dlouho. I když to vypadalo všelijak nebylo to o tom, že chce opustit své děti, ale byl o to o tom, že se rozhodla poslechnout své srdce a najít sebe sama. To je myslím to nejlepší, co může každý člověk udělat a vlastně svým dětem předat. Možná zním krutě ale věřím, že dokud nebude člověk šťastný sám za sebe nebudou ani jeho blízcí. Tím, že si Diane vybrala dala synům, ten správný vzor – poslouchat své srdce a ne rozum. Bohužel vím, že pohlédnout právě o lásce je těžší, než si lidi myslí.

Tyhle slova z knihy mě dostaly:
Vím, že je pro vás těžké tohle slyšet, moji drazí chlapci. Žádné děti nechtějí zjistit, že jejich víc než rodič nebo že musí odejít, aby znovu našla sebe samu. Dlouho jsem zůstávala abych vás chránila, protože jsem se domnívala, že za tu oběť stojíte. Ale co bych vás ve skutečnosti naučila, mí nádherní chlapci? Následovat hlavu nebo srdce? Přežívat nebo skutečně žít? Raději být zbabělec, než čelit svým nejhorším obavám? Hledat dokonalost místo toho co je skutečné?

MonikaSmrk
16.12.2019 5 z 5

Kniha mě nadchla a opravdu se těším na třetí díl.

lenka9778
09.12.2019 5 z 5

Maximální spokojenost. Hlavní hrdinka mě nadchla víc než ta v předchozím díle. A strašně jsem se namlsala na další díl. Taky máte podezřelý pocit, čí je vlastně Beca? ;)

jinbr
04.12.2019 5 z 5

Tím prvním dílem jsem se zase pořádně vrátila ke čtení. Pravda je, že tento druhý je lepší, vztek na ostatní kvůli ztrátě rodičů je často výraz bezmoci nad tím že na událost nemáte absolutně žádný vliv. Smrt prostě nevrátíte. Tečka. Jinak se mi to moc líbilo, nebylo to přehnané v takovém tom odmítání. Sneslo by to trochu více vtipu. Ale zase tam bylo hodně dobrých motivačních myšlenek.

biki
03.12.2019 4 z 5

Také se mi to líbilo víc než první díl. Raven mi byla o hodně sympatičtější než Morgan z prvního dílu a Dalton se konečně pořádně vyprofiloval. Je jasné, že trauma ze smrti rodičů je vždy hluboké, a to zvlášť za okolností, jak byly popsány v knize. Ale přesto se mi ten pocit nenávisti vůči lidem, kteří za to vůbec nemohou, zdá hodně přehnaný.
A ještě si neodpustím malé rýpnutí - koncepce sérií o bratrech či přítelkyních mi hodně připomíná systém, kterým píše Nora Roberts. Ale čtivé to je, to zas jo.

Adris
02.12.2019 5 z 5

Rozhodně lepší než první díl. Sympatičtější postavy a dozvíme se o tajemství matky bratrů. Moc pěkný a silný román, důkladně napsaný. Jednička byla dobrá, ale tento díl se četl sám. Rozhodně zkusím další knihy Probst.