Šťastně až navěky

Šťastně až navěky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478829/bmid_stastne-az-naveky-T91-478829.png 4 1614 286

Selekce série

Sbírka povídek ze světa Selekce doplněná o bonusové scény, epilog a ilustrace. Kniha povídek ze světa Selekce. Než se America přihlásila do Selekce, jiná žena musela projít touto soutěží, aby se stala královnou. Aspen nikdy nevěřil, že se vymaní z chudoby, která provázela všechny příslušníky jeho kasty. Avšak poté, co se stane strážcem, dokáže, že kasty nemusí určovat lidskou budoucnost. Marlee Tamesová se přihlásila do Selekce a prince Maxona zbožňovala, ale nikdy by si nepřipustila, že se může zamilovat i do někoho jiného. Princ si nikdy nemohl vybrat, co bude dělat – o všem rozhodoval jeho otec, ale nyní nastal okamžik, kdy vše musí vzít pevně do svých rukou. Sbírka povídek ze světa Selekce, v níž se hlavními postavami stávají princ Maxon, strážce Aspen, účastnice selekce Marlee nebo současná královna. Titul navíc obsahuje bonusové scény, epilog a ilustrace.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Happily Ever After , 2015

Gi-Gi
06.03.2017 3 z 5

Amber předvedla sílu a s tím, jak se projevuje v sérii, je to velice silná dáma, vědoma si chyb svého partnera přesto do toho jde. Maxonův svět by mě zajímal asi nejvíc. to v čem se potácel ke konci série by mohlo být zajímavé. Aspen mě nijak nezaujal. Celkově bych si z knížky vytáhla tak dvě povídky, zbytek mi přijde nadbytečný i k příběhu celé série. Čímž snižuju své hodnocení.

blonde_elis
04.03.2017 5 z 5

Povinná četba pro všechny, kterým Selekce učarovala tak jako mně :). Doplňující kniha se samozřejmě nemůže rovnat původnímu příběhu, ale přináší mnoho nových informací a pohledů, které krásně dokreslují celý svět Selekce :).

Safienka
03.03.2017 4 z 5

Povídky nemám ráda tak jako celé příběhy, ale i tak to bylo fajn... Musela jsem hodně zavzpomínat, ale užila jsem si to. Bylo to čtivé :) nejmíň se mi líbila povídka o Komorné, bylo to na mě takové ufňukané.. :l

Karola050716
26.02.2017 1 z 5

Pro mě zbytečná kniha, která jen využívá popularitu série. Nepřináší nic zajímavého, je to spíš jako fan fiction.

ivca3710
26.02.2017 4 z 5

Po dvou měsících neustálého odkládání, jsem se dokopala k tomu ji přečíst! Wow! Musela jsem přeskočit část s Strážcem, páč mě vůbec nebavila. Jinak bylo vše super. Já vím. Četla jsem to 2 měsíce a říkám, že to bylo super? :D moje logika je na bodu mrazu. Serii Selekce uplne miluju s uz jen cekam na Korunu v cestine :)

Dakarianna
23.02.2017 5 z 5

Povinnost pro každého milovníka Selekce. Nejlepší povídka za mě byla Miláček, ale všechny stojí za to.

Bella1
21.02.2017 5 z 5

Krásné romantické čtení, napínavý děj, sympatická hlavní hrdinka. Za mě pět hvězdiček.

EvikU.
14.02.2017 4 z 5

Četla se pěkně a rychle, ale trochu mi přišlo, že čtu něco, co už jsem četla. Brala bych místo toho díl, který fakt navazuje.

Newtriah
10.02.2017 4 z 5

Řekla bych, že pro všechny fanoušky Selekce je tahle knížka prostě dokonalá. Dozvíme se zde hodně o Amberly a Clarksonovi (kterýho sice pořád nemám ráda, ale alespoň už mu trochu rozumím), dojemný příběh Marlee, o Aspenovi a Lucy (z obou pohledů), Celestě a hlavně je tu i Maconův pohled na Selekci, což je podle mě super.

orangerose
09.02.2017 5 z 5

krásná knížka k selekci- povídky o královně ,princi, stráži-Aspen , miláček- všechny byly krásné, ty kresby jsou dokonalé, plus ty bonusy - mně bavila , určitě vrátím těmto knížkám ze série selekce :)

Natali11
08.02.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila,nejvíc mě zaujala novela o Amberly a pak o Maxonovi,jen mi přijde škoda že nám k ní nepřidali i mapu Illey.

Monyčí
04.02.2017 4 z 5

Pěkná doplňková knížka k sériii Selekce, která potěší každého milovníka této série. Nakoukneme do myšlenek ať už úplně hlavních postav nebo také méně oblíbeným postavám. Určitě, kdo má sérii rád, ocení i tuto knihu.

Lelaqu
01.02.2017 5 z 5

Úžasné jako všechny knihy z trilogie.Nejméně se mi líbila povídka strážce a nejvíc asi miláček

wildprincess
29.01.2017 4 z 5

Po Selekci další pěkné milé a oddechové čtení :)

jaspis
22.01.2017 5 z 5

Mi se kniha moc líbila. Co příběh, to hezčí. Srdervoucí ;) pro mě byly příběhy vyprávěné z pohledu Marlee a Lucy. Kapku jsem nevěřila tomu, kde byl vypravěč Aspen. Připadalo mi to, jako by ho autorka chtěla očistit od všeho, co podle ní udělal. A to bylo podle mě škoda. Prostě se rozhodl podle svého nejlepšího svědomí a s dobrými úmysly. Měla mu dopřát šanci vyprávět jiný příběh. Bylo super, že jsme se mohla dozvědět, jak přemýšlela Celesta a jak žijí jiné postavy.

Bookgirl
19.01.2017 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Miluju Selekci a bylo nádherné si ji přečíst z více pohledů. Kniha byla prostě dalším vynikajícím dílem autorky. Není co vytknout.

oolinkaa
16.01.2017 3 z 5

jako jooo, nebylo to špatný, ale prostě selekce byla selekce, a toto mě tak nezaujalo. z pohledu maxona a aspena ještě ok, jinak jsem se ale vcelku nudila. myslím, že tato doplnková kniha je taková menší zbytečnost ;)

klarinet02
15.01.2017 5 z 5

Dokonalá. Miluji ten příběh A bylo zajímavé ho vidět z více pohledů

bibi.r
13.01.2017 4 z 5

Knihu jsem četla po poměrně dlouhé době od původních dílů takže jsem občas v paměti tápala, kdo je kdo a co si vlastně navzájem udělali. Přesto mě to poměrně rychle pohltilo a jednotlivé povídky měly spád.

Lianavarova
12.01.2017 5 z 5

Kniha přečtena za pár dnů a jsem maximálně spokojena, proto 5*/5*. Příběhy jsou naprosto skvělé, hodně mi přiblížily ostatní postavy a odpověděly na mnoho otázek. Bylo zajímavé číst jednu scénku z mnoha pohledů a naprosto jsem si to zamilovala. Po přečten série Selekce určitě doporučuji.