Rocková hvězda

Rocková hvězda https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295797/bmid_rockova-hvezda-x0Q-295797.jpg 4 867 160

Stage Dive série

Dovedete si představit, že odjedete oslavit jednadvacáté narozeniny do Las Vegas a probudíte se vedle úžasného, do půli těla vysvlečeného chlapa a na prsteníčku se vám blyští diamantový prsten? Tak přesně tohle se stalo Evelyn…Problém je, že si nemůže vzpomenout, co se vlastně stalo. Když zjistí, že se během divokého večírku provdala za úplně cizího kluka, vyděsí se. Nepřeje si nic jiného, než tohle šílené manželství anulovat. Jenže to by jejím manželem nesměl být David, kytarista známé rockové skupiny Stage Dive.Evelyn se tak ocitá v hledáčku fotoaparátů novinářů a davy rozhořčených fanynek ji nenechají chvíli v klidu. Být manželkou nejpopulárnější rockové hvězdy totiž znamená vydat se na pěkně divokou jízdu…... celý text

johana3160
28.10.2020 5 z 5

Je to hloupoucky, preslazeny, romanticky blabol s trochou erotiky. Pokud mate na neco takoveho naladu....

Siegrid
08.10.2020 2 z 5

Na to, že se jedná o první díl, čekala bych jej více atraktivnější. Kniha neurazí, chvílemi jsem ale přeskakovala. Více se mi líbil III. díl. Je to kniha na odreagování, asi stačí přečíst jen jednou.

kacenka6144
25.09.2020 4 z 5

Raněná rocková hvězda potká obyčejnou milou dívku. Já myslím, že už není potřeba nic dalšího napsat. Jo a věděli jste, že Portland je vlastně daleko hezčí než LA?! :-)

bekule
17.09.2020 5 z 5

5,5
Naprosto nereálná romantická YA pohádka, která se ovšem velmi krásně čte a velmi těžko se od ní odpoutává. Jediné zklamání je že tam o životě kapely bylo hodně málo, snad příště.

Jasomknihomolka
01.09.2020 5 z 5

Neviem poriadne ani čo napísať. Skoro každý by sa zachoval asi tak isto ako Evelyn keď zistila, že je vidatá a k tomu ešte s rokovou hviezdou. Príbeh veľmi rýchlo plynie. Rokové prostredie mám veľmi rada. Užila som si ho. Kylie veľmi dobre popisovala ako si David s Evelyn spolu postupne nachádzali cestu. Nie je tam len iba o ich láske ale aj trochu o vplyve rodiny a postavenie sa za svoje rozhodnutia to sa mi veľmi páčilo. Rada si ju v budúcnosti znova prečítam.

Ella161
01.08.2020 3 z 5

Já prostě miluju příběh kolem hudby a rockerů, takže nemohu dát nízké hodnocení. Uznávám, že David se ze začátku, kdy ho Evelyn z pochopitelných důvodů odmítla, chová jako blbec. To si opravdu myslel, že po jedné společné noci, kterou si Evelyn ani nepamatuje, s ním zůstane zasnoubená? Každopádně to nabralo rychlý spád a já jen žasla, jak se hlavní hrdinka zachovala. Jeden víkend asi stačí k tomu, aby zasnoubení platilo a zamilovala se do něj.. Pak to ale vše plynulo tak, jak mělo. Moc jsem si čtení užila.

Miliamka
30.07.2020 3 z 5

Hodně mi to připomínalo Hranice nevinnosti od Abbi Glines a proto mě to asi tak nenadchlo. Za mě slabší díl série..

tittanie
18.07.2020

Zajímavé téma a fajn postavy, ale bylo to občas moc zdlouhavé a některé postavy mě štvaly. Začátek mě, ale nadchnul, pak to šlo dolů.

moudivlacek
15.07.2020 4 z 5

Evelyn pozná Davida za velmi nečekaných okolností. Oba jsou zaskočeni a oba se k tomu staví jinak. Každopádně i taková rocková hvězda jako David je vlastně obyčejný muž, který touží po trošce soukromí, lásce a věrnosti. Evelyn najednou pozná, že nemusí žít život nalinkovaný rodiči. A i když se samozřejmě najde někdo, kdo jejich vztah rozhodně nemusí, oba touží vše napravit. Krásná romantika.

suzanne1997
18.06.2020 5 z 5

Příběh Davida a Evelyn rozhodně přitáhne čtenářovu pozornost. Plyne a na nic si nehraje. Nádherné vykreslení postav a míst dává čtenáři příležitost být na místě s hlavními postavami a prožívat ty situace spolu s nimi. Mě tato kniha dokonale vtáhla, oslovila mě a donutila čít dál. Lepším prvním dílem by tato série asi začít nemohla, všechno se slibně rozjíždí a osudy hrdinů dostávají slibné obrysy.

bookworm416
08.06.2020 3 z 5

Tyhle knihy nečtete proto, že chcete mít úžasnej čtenářskej zážitek a toužíte se obohatit o nějaký zázračná literární počin. Tohle čtete proto, že chcete totálně vypnout a nepřemýšlet. Jen otáčet stránky a říkat si, že ten váš dokonalej chlap taky někde žije. Ale ačkoliv od toho prakticky absolutně nic nečekáte tu hromadu chyb prostě nepřehlídnete. Totálně jsem vypnula, to jo, ale takhle vypnutá jsem teda nebyla. V jedný větě si kámoška načechrá svoje krátký vlasy, aby si vzápětí pročísla své krásné, dlouhé vlasy. V jednu chvíli Evelyn její nabíječ vykasá sukni, aby jí hned na to rozepnul zip u džínů atd. U tísíci stránkový bichle byste to ještě odpustili, ale tady?

knihomolka78
02.06.2020 3 z 5

Téma netradiční (a nereálné), tak jsem si říkala, že to bude oproti jiným knihám tohoto žánru aspoň trochu změna, ale postupně se objevovaly momenty, které mě štvaly a nenechala bych si je líbit jako Evelyn. Navíc by asi většina pannen nešla do takových sexuálních praktik jako Evelyn. No, pravda kdo z nás by se tak sťal, aby učinil tak lehkomyslné rozhodnutí a ještě si nechal doživotně vytetovat na zadek jméno osoby, se kterou se poznal v ten den...? A taky nechápu, proč byl David tak zoufalý, že si vzal úplně tuctovou, opilou holku, když očividně nebyl tu noc namol jako ona...
Příběh předvídatelný, ale jako oddechovka se to čte docela dobře. Nejvíc se mi líbil Mal, to byl takovej veselej, milej exot:-).

Jejunka
14.05.2020 5 z 5

Takové knihy mám ráda. Je to rychle čtení a těšíte se na každou další stranu. Já se těším teda na další díl! Je jasné předem jak to dopadne a je jasné že to bude plné sexu, proto si snad tu knihu člověk pořídil, aby vypnul a odreagoval se. Žádné hlubokosahle myšlenky ale krásny sladký příběh

Aja39
12.04.2020 4 z 5

Přečteno a nezůstanu jen u téhle knížky zajímá mě co bude s ostatními. Knížka mě bavila a nenudila.

petulkapeta
21.03.2020 5 z 5

Paráda,četla se sama :)

Myška43
05.03.2020 5 z 5

Kniha mě velmi zaujala, musela jsem přečíst celou sérii. Super čtení, pohodové, prostě pro ženy, co se chtějí zasnít a zapomenout na starosti.

rosemari
16.02.2020 3 z 5

Začiatok dobrý potom pomalé rozbiehanie na odreagovanie nie zlé, ale u mňa nie top

jinbr
02.01.2020 5 z 5

Tak jo, asi tak... Baví mě pokaždé, jak se v komentářích objevují výroky o nesmyslném chování jednotlivých aktérů. Už jsem to u mnoha knih psala, že i v reálném životě těžko soudit lidi, kteří si prošli různými problémy. Navíc jeden a ten samý problém řeší každý člověk jinak. Každou knihu se snažím brát jako náhled do osobnosti potencionálně reálného člověka, každá postava mě něčím osloví, ať už tím, jak bych určité věci neřešila nebo co se v nich může odehrávat. Autoři mívají velké skupiny fanoušků, kteří jim dodávají hodně příběhů ze skutečnosti, které se pak stávají součástí psaného příběhu. U této série beru jako primární poselství, že i "rockeři" jsou jen lidé, že je někdy těžké rozlišit mezi skutečnými city a jen vypočítavostí. A že je těžké nespadnout do problémů. Celou sérii hodnotím jako dobrou a s dobrým poselstvím mezi řádky. Doporučuji

tatjana1737
23.11.2019 1 z 5

(SPOILER) !!! POZOR SPOILERY !!!

Knihy z téhle série jsem kdysi zahlédla v knihovně a zaujaly mne obálkou i názvem. Při čtení jiných knih jiných autorek jsem často v komentářích narážela na srovnávání se "Stage Dive", takže jsem se rozhodla udělat rezervaci v knihovně a zkusit to. Očekávání jsem neměla nijak přemrštěná, ale přesto se dostavilo rozčarování a zklamání. Jak psala jedna uživatelka ve svém komentáři ke knihám Elle Kennedy, má vysoké nároky na nízkou literaturu. A i já, která toho nečekám tolik, jsem čekala aspoň něco. Tady toho ovšem moc nebylo.

PŘÍBĚH: Zhruba tak ve dvanácti jsem si před spaním začala spřádat v hlavě různé romantické příběhy, v nichž figurovalo nějaké mé alterego. Většinou to byla romantika, samozřejmě nechyběl ani sex (ve 12ti jsem ani netušila, co to je, ale i tak ty představy měly dráždivé kouzlo), a vždy byl nějaký zvrat a happyend. Příběh Rockové hvězdy mi připadá hodně podobný jako tyhle moje představy. Na začátku se hrdinka probudí v hotelovém pokoji, aby zjistila, že je provdaná za slavného rockera. Žel, nic si nepamatuje, takže se dohodnou na anulaci sňatku a ona odjede domů. Jenže tam už na ni čekají paparazziové, takže bez váhání přijme nabídku hrdinova bodyguarda a odjede k němu (i když o něm nic neví - ale je šlechetná a chrání rodiče). V jeho domě si ti dva celkově vymění asi 3 slova, pak se ona srazí s jeho právníky, urazí se (protože není žádná zlatokopka a oni nechápou, že o finanční vyrovnání nestojí), uteče, aby spolu s hrdinou nakonec skončili v jeho domě u oceánu. Tam, ač si stále nic nepamatuje a pořád si řekli jen ta tři slova, najednou zjistí, že ho miluje. A on ji hrozně chce. Takže si to dají asi na osm různých způsobů, přičemž on jí učí praktiky, o kterých předtím četla jen v Bravíčku a přišly jí ohavné. Najednou zjišťuje, že s MILOVANOU osobou je to vlastně krásné. Žel, přijde konflikt. Uprostřed romantiky odjedou zpátky do L.A., kde ho načapá při polibku s bývalkou. Aniž by si nechala cokoli vysvětlit, vezme roha a uteče zpátky domů (to už jí asi neva, že rodiče budou v obležení neurvalých a vlezlých novinářů). Po dalších 28 dnech (ve snění ubíhá čas jinak než v realitě), kdy o ní ztratili zájem už i paparazziové, jen sem tam odpálkovává nějakou blbou fanynku, za ní on přijede. Po několik dní jí dobývá, než mu dopřeje sluchu (předtím mu ovšem dopřeje orgasmus v zadní uličce diskošky), vše si vyříkají, vyznají si lásku a rozhodnou se být spolu. A dokonce i jeho zlý a zkažený bratr jde na terapii a bývalka se dorazí omluvit. Mezitím hrdinka díky hrdinovi dospěje, zjistí, že jí vlastně naplňuje něco jiného, než do čeho jí strkali rodiče, a čeká jí světlá budoucnost plná příslibů.

V celé knize nebyl žádný pořádný konflikt, vše bylo takové... prázdné. Doufala jsem aspoň v zápletku, že nejlepší kamarádka bonzuje novinářům, ale nakonec se ukázalo, že se jen banálně dala dohromady s bratrem hlavní hrdinky. (Který najednou pocítí starostlivost staršího sourozence a hlavního hrdinu kvůli ní sejme.) Přitom si myslím, že ten námět jako takový má skvělý potenciál. Ona se probudí s kocovinou, vdaná, za rockovou star, o jejíž kapele vůbec nic neví, natož o zákulisní realitě života celebrity - to je naprosto úžasný nápad! Jenže jeho uchopení skončilo tak, jak začalo, a proto hodnotím jako těžký podprůměr.

HRDINOVÉ: Evelyn je vlastně tuctové děvče s celulitidou, ale přestože byla šikanovaná, je výjimečná a on to hned spatří a vzplane, ač je zapřísáhlým odpůrcem manželství. David je chudák celebrita, co to má těžké nejen proto, že ho pořád pronásledují a nikdo mu nerozumí, ale i kvůli tomu, že stále musí pracovat se svou ex, která ho zradila, takže nevěří ženám. Navíc ho opustila matka-alkoholička, takže o to víc nevěří ženám. Pro Evelyn a její startovní pozici je to těžké (scéna s rvačkou v hospodě??!), ale láska hory přenáší. A to klišé, kdy kvůli ní znovu potká ztracenou inspiraci a začne skládat... dalo se to čekat, ale... bylo to zkrátka klišé.

SEX: Jsem zhýčkaná a moc mě to nebralo. Kromě toho, že hrdinové dosahují orgasmů jako na běžícím pásu a Evelyn je svolná k praktikám, které nejsou standardní, dokonce jí voní a chutná jeho sperma, a vůbec, ale vůbec se coby téměř panna nestydí (protože s tím pravým je to vždy spontánní a vášnivé), vadily mi zejména používané výrazové prostředky. "Mužství" bych ještě skousla, ale opakování "ženství" mi už vadilo moc, to už bych snesla i oblíbenou "kundičku". Stejně tak množství vulgarismů, které zde působily spíše samoúčelně a obešlo by se to i bez nich. Obzvlášť za situace, kdy byla Evelyn líčena jako děvče ze slušné rodiny, které si raději půjde vypláchnout pusu mýdlovou vodou, než aby z ní pustilo sprosté slovo.

Sem tam se v knize objevila i dobrá myšlenka nebo nějaký vtípek (byť věta ve smyslu "sice mi to nebude slušet, ale aspoň budu hezky vonět" mě rozsekala na kousky), ale jinak to bylo fakt slabé. Kdyby mi bylo náct, tak mi to asi stačí, ale teď mi tam chyběla nějaká ta výplň, silné dialogy, pořádný konflikt a budování vztahu hrdinů k sobě. Jednu hvězdu dávám za ten nápad a obálku, ale víc nadšení ze sebe nevykřešu. Nedozvěděla jsem se ani to, jak funguje těžký život slavných, jen omílané stereotypy o konfliktu uvnitř kapely mezi rodnými bratry. A mnohem víc, než vývoj příběhu, jsem přemýšlela nad tím, že když David dostal od Nathana pěstí a upadla mu pizza, jestli se pádem na podlahu hodně poničila, anebo ji pak ještě snědli.

tanja
01.11.2019 5 z 5