Třetí kruh

Třetí kruh https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/4547/arcane-society-treti-4547.jpg 4 75 13

Společnost arkány série

Již čtvrté volné pokračování románů o tajných společenstvích je opět plné dramat, vášnivých romancí a temných intrik. Leona Hewittová v převleku do pánského večerního úboru tajně vnikne do muzea lorda Delbridge, aby získala zpět předmět ukradený její rodině. V chabě osvětlených místnostech však potkává vysokého muže, jehož pouhý hlas v ní vyvolává mrazení. Thaddeus Ware obdařený mimořádnými psychickými vlohami je zvyklý na to, že vyvolává strach, zejména u žen. Konečně je mužem, jenž dokáže ovládat mysl jiných...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The third circle , 2008

Ála1968
09.06.2023 5 z 5

Opět úžasné.Nemůžu si pomoct,ale trochu mi vadí to střídání současnosti a minulosti.Každý díl z jiné doby.Mě se líbí hlavně viktoriánská doba,ty díly jsou opravdu skvělé.

Kudík
30.04.2023 4 z 5

(SPOILER) Znovu ústřední sympatická dvojice v podání Leony Hewittové s talentem pro práci s krystaly a Thaddeusem Warem psychotronickým hypnotizérem, tentokrát s návratem do minulosti (okolo roku 1900). Toto přesouvání v čase mi mírně vadí, protože je to od prvního dílu minulost, současnost, současnost, minulost, současnost, minulost....., takže pokud budu za pár let sérii číst znovu, dám si jí asi v jiném pořadí.
Objeví se zde nové informace k zakladateli "rodu" Jonesů a Společnosti, a to o Sylvesterovi vč. jeho formule a potomkům. Mihnou se zde i postavy z prvního dílu, a to Gabriel a Venetie, dále i Caleb (všichni Jonesovi :) ). Líbila se mi zápletka a záporák, který mi zaváněl Jackem Rozparovačem, dále práce s kamenem jitřenky a pes v podobě vlka Fog. Kostra každého dílu je stejná, přesto se liší talenty postav, obdobím a různou detektivní zápletkou.

pip11
22.11.2022 4 z 5

Tak jsem sáhla po dalším díle Společnosti arkány a užila si odhalování dalších neobvyklých para schopností, spolu s detektivní linkou. Bylo to opět příjemně pohodové, s lehkým napětím a novou sympatickou dvojicí.

petraj30
27.05.2021 4 z 5

Mě se to moc líbilo, i když to hodnocení je v modrých číslech.
Každý díl je stejný a přesto v něčem jiný. Objevují se noví lidé s novými para schopnostmi a novými příběhy.
Oba hlavní hrdinové byli skvělí. Moc se mi líbilo jejich seznámení, i ten případ, co spolu řešili byl napínavý a moc pěkně popsaný.
Všechny díly z této série se mi prozatím moc líbili, i tento byl moc povedený. Moc se těším na další.:-)

vladka16
12.02.2021 5 z 5

Prostě oddechovka s trochou napětí. Pro zimní večer akorát. Dám si pauzu a jdu hledat něco napínavějšího

moudivlacek
04.02.2019 3 z 5

Nebylo to vůbec špatné, celkově mě ta série vždy pobaví, ale tenhle díl se mi zdál trochu slabší než ty minulé. Každopádně opět malá zápletka a pomalu se rodící láska hlavních hrdinů.

sarekaslukova
03.06.2018 5 z 5

Musím přiznat, že po přečtení pár komentářů jsem čekala něco nudného co mě nebude bavit. Ale jelikož vím už co od série čekat, tak jsem si u knížky krásně odpočinula s pocitem že vše dobře dopadne. Takže za mě nezklamala.

helenkan
11.10.2015 3 z 5

Je to třetí knížka z téhle série,co jsem četla.A přijdou mi,že jsou si všechny hodně podobné.

kacaaba
21.08.2015 5 z 5

Mě se kniha líbila. Stejná jako všechny ostatní. Detektivní zápletka, nadpřirozeno a láska. Pohodové čtení na večer.

78lulu
21.01.2015 5 z 5

kniha se mi velmi líbila, děj se v tomto díle vrátil trochu zpátky do minulosti, u mě tedy spokojenost.....................

kika 13
26.02.2013 3 z 5

Dobré čtení kalo vždycky od této autorky.

Nikol18
13.11.2012 5 z 5

Autorka opravdu dokáže tohle téma podat velmi věrně.

danca044
08.11.2012 2 z 5

A další kniha, která mě velmi zklamala. Od románu jsem čekala víc a i když má spisovatelka Amanda Quick někdy své světlé chvilky, nestačilo to. Thaddeus Ware mi po celou dobu lezl neskutěčně na nervy a Leona Hewittová též. Na můj vkus byl román napsán až moc přímočaře a zápletka byla nepromyšlená a chaotická. Třetí Kruh je více odpočinková kniha a pokud nemáte nic lepšího na práci, tak si jí přečtěte.

Amanda Quick (p)
americká, 1948