Už môžeš snívať

Už môžeš snívať https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112836/uz-m-zes-snivat-112836.jpg 4 155 13

Snová série

< 3. díl

Tretí diel romantickej trilógie. Kým Laura s priateľkami Katie a Margo vytrvalo hľadá poklad na pobreží, Laurine dcérky chodia za Michaelom do stajne a cítia, že ich mama nájde poklad priamo tam.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Columbus (SK)

Finding the Dream , 1997

MiraRunaway
27.02.2022 3 z 5

Romantické čtení. Z trilogie se mi nejvíce líbil první díl s Margo.

georginaa
17.11.2020 4 z 5

Moc pěkná série, třetí díl završil romantiku a moc jsem si to užila. Jelikož ji mám již léta v knihovně, určitě se k této trilogii vrátím.

moudivlacek
13.11.2020 5 z 5

Bože můj! Mé srdce zaplesalo a dušička se zahřála! Nádherné zakončení této série. Měla jsem ráda všechny tři hlavní hrdinky. Laura sice pochází z velmi majetné rodiny, rozhodně ale nikdy se nad nikoho nepovyšovala. A nyní s pošlapaným srdcem a ponížená bývalým manželem bojuje nejen s potížemi matky samoživitelky, ale navíc i s probouzejícími city, které začíná mít k dávnému příteli Joshe - Michaelovi. Ten je z Laury okouzlen a nejen z ní, zamiloval si i její dcerky a umí to s nimi v každém směru. Najednou si ale Michael uvědomuje, jak bytelný společenský rozdíl mezi nimi je. Pro něj je čas rychle odejít, pro Lauru to znamená další rozlomené srdce. Nebo že by ne?
Krásná romantika na jeden večer. Doporučuji celou sérii.

petraj30
08.04.2020 5 z 5

To nejlepší na konec. Byla to nádhera. Konec mě opravdu dojal.
Od Nory Roberts jsem četla několik sérií, proto mi to připadalo, jakoby spojila několik svých sérií dohromady a vzniklo tohle.
Život se s Laurou nemazlil a přesto jsem si ji oblíbila ze všech tří dívek nejvíc a možná proto se k sobě s Michaelem tak hodili, prožili si to zlé a to dobré společné je teprve čeká.
Zase jsem očekávala pořádné zakončení, třeba epilog za dva roky po té a ještě bych se ráda dozvěděla o Lauřině bývalém manželovi a té jeho "úžasné" manželce, jak jim to v manželství klapalo.
Celá série se mi líbila a tento díl byl opravdová třešinka na dortu, možná rovnou celá třešeň :-)

RendyaDav
13.01.2020 4 z 5

příjemná , pohodová romantika pro klidné čtení.

jitka7
14.01.2019 4 z 5

Na Lauru jsem se těšila a nezklamala mě. Pěkné čtení. Příběh o bolesti, sebepoznání, dětech a divokém kovboji :) Nejehzčí díl série.

munka
03.08.2018 5 z 5

Pekné ukončenie série. Kniha sa mi páčila najviac. Koniec pravá romantika.

Jessybelle
01.11.2016 5 z 5

Pěkná knížka, líbila se mi nejvíc, možná proto, že tam jsou i koně, že Michael byl jaký byl.

lifeoptimist
29.06.2015 5 z 5

z celé série se mi líbila nejvíc, asi by bylo zajímavé, kdyby vždycky pak byl ještě další díl, kde by čtenář mohl sledovat osudy hlavních hrdinů...nevím, třeba se dočkám =)

koki.veru
06.03.2014 4 z 5

Poslední díl romantické trilogie o třech dívkách, které se snaží najít svou lásku a štěstí v životě. Kniha je o Lauře, která se postupně zamilovává do hříšného Michaela. Kniha je plná lásky, štěstí, ale i smutku. Knížka se mi líbila, ale nebylo v ní nic překvapivého, prostě klasická romantická kniha.

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Romantika jak má být.Pěkné.

Kačík
21.02.2012 5 z 5

Skvělé zakončení snové trilogie, na konci jsem břečela jak malé dítě, jak dobře to dopadlo.

Andrys
30.11.-0001 4 z 5

Poslední díl sice přináší konec smutného příběhu o dávné lásce, ale ten současný mě zas tak nenadchl.

romány americké romány

Nora Roberts
americká, 1950
2000  86%Smrtící nahota
1997  89%Nebe mé lásky
2000  87%Past na dobrodruha
1997  86%Zrozená z ohně
2011  82%Kouzlo okamžiku

Kniha Už môžeš snívať je v