Sněží, sněží...

Sněží, sněží... https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236038/bmid_snezi-snezi-zv5-236038.jpg 4 1983 1983

Sníh o Vánocích je hezká věc, ale čeho je moc, toho je příliš. Taková sněhová bouře umí zamíchat i těmi nejlepšími plány – a když k tomu ještě připočtete čtrnáct roztleskávaček, jedno miniprase a keramickou vesničku pro elfy, bylo by na rozpletení všech těch zmatků v městečku Gracetown skoro zapotřebí nějakého anděla! Tři vánoční příběhy o tom, že ne vždycky je to, oč stojíte, taky to pravé...... celý text

Literatura světová Povídky Pro děti a mládež
Vydáno: , Yoli (ČR)

Let It Snow: Three Holiday Romances , 2008

verushka19
25.11.2016

Krásná kniha, která navodí vánoční atmosféru. Nejvíce se mi líbila asi povídka první, která je zajímavá už od samého začátku, další dvě povídky se mi líbili až po několika stránkách, ale nakonec byli také čtivé a zajímavé. Určitě doporučuji.

hopelu
21.11.2016 4 z 5

Povídky se mi moc líbily. Zejména pak první a druhá, ale je pravda že s chutí jsem přečetla celou knížku. Takové to čtení k horké kávě, kdy je člověk přes vánoční svátky zachumlán v posteli.

wiana82
19.11.2016 4 z 5

Po dlouhé době jsem "zhltla" knihu za tak krátký čas....A přestože nejsem typ, co rád čte povídky - na mě jsou moc krátké a mrzí mě, že jsem moc rychle u konce - tak mě potěšilo, že měly příběhy společné prvky a postavy....během čtení druhého příběhu už jsem uhodla o kom bude ten třetí:-)

petrakun
15.11.2016 3 z 5

Kniha nenadchne ani neurazí...takové těžce oddechové čtení s vánoční tématikou. Zajímavé snad jen to, jak se všechny tři prříběhy prolínají.

LusSyNDA
14.11.2016 4 z 5

Nádherná kniha vhodná na Vánoční prázdniny!!! :-)

SmallLucia
06.11.2016 4 z 5

Asi začnu věřit na zázraky...

KnihomolkD
06.11.2016 4 z 5

Moje oblíbená povídka je od Maureen Johnsonové.Od Greena mě to moc nebavilo a od Myracleové ,to bylo lepší . Dávám 5 hvězd za Johnsonovou a Myracleovou a obálku .

Terezaa
01.11.2016 5 z 5

Naprosto nádherné vánoční příběhy. Knížku jsem četla v létě, ale cítila jsem se jako o Vánocích. Opravdu super. :)

marta0912
30.10.2016 1 z 5

Bavil mě pouze první příběh, takový odpočinkový. Druhý jsem ještě z donucení přečetla, ale s tím třetím jsem to vzdala asi po třech stránkách, protože ta holka mě vyloženě srala.

kozisek1
20.10.2016 5 z 5

Odpočinkové, spíš pro mladší:-)

Clare.
18.10.2016 4 z 5

Pokud tuhle knížku hodláte číst, tak jedině okolo vánoc (cca 20.- 24.prosinec )! ^.^
Je strašně čtivá, zajímavá, vtipná. Mě osobně nejvíc bavil 1. příběh. Četla jsem jí již minulé vánoce (kdy jsem jí taky dostala asi 3 dny před Ježíškem), no přečetla jsem jí asi za ty 3 dny, plánuji ji číst i letos. Navodí vám hrozně krásnou vánoční atmosféru (takže s pitím kakaa a požíráním cukoví = perfektní )

...Nakonec se příběhy krásně propletou...no co víc si přát :D

sekanimi
18.10.2016 4 z 5

rychle čtená kniha, líbilo se mi jak na sebe příběhy navazovaly, ale spíše bych to doporučila na zimní večery :D

Barbra06
18.10.2016 3 z 5

Velkým lákadlem byl Green, jehož povídka byla pro mě bohužel nejslabší. Vlastně celkově to nebyla žádná velká senzace. Nejvíc se mi líbila asi první.
Ještě není sníh a Vánoce, tak to asi nemělo tu správnou atmosféru.

alnahu
17.10.2016 3 z 5

Knihu jsem si zapůjčila, zlákala mě krásná obálka a chtěla jsem načerpat trošku vánoční poklidné atmosféry. Ale bohužel ani jedna ze tří povídek ,mě příliš neoslovila .Kniha, na kterou jsem byla natěšená, mě zklamala.Za mě pouze 3 hvězdičky, každé povídce jednu.

Laputika_3
16.10.2016 4 z 5

No, jelikož já už pomalu chytám vánoční náladu, musela jsem si tuhle krásku přečíst. A nelituji. První příběh byl napsaný tak moc vánočně, až jsem si musela udělat kakao a pustit si koledy Druhý do puntíku vystihoval lidi jako takové a třetí je o lásce a o tom, jak je krásná a silná. Nedokážu si vybrat nejlepší, ale dohromady tvoř úžasný, prosněžený celek ♥

Karol015510
21.09.2016 4 z 5

Moc pěkná zimní knížka :-) Na dlouhé zimní večery, kdy se výjimečně nemusím učit do školy. Upřímně se mi víc líbily povídky od Mycacleové a Johnsonové než od Greena. Ale to je samozřejmě můj nároz, který nikomu nevnucuju :-D

yohca.p.
16.09.2016 4 z 5

Výborná vánoční oddechovka, která se čte nejlépe v posteli s hrnkem teplého kakaa a sněhem za okny.

Holanka
16.09.2016 4 z 5

Kniha byla odpočinková. Jedná se o tři sváteční romance od třech známých spisovatelů. Kniha se mi líbila. Byla taková vánoční a odpočinková. Určitě si ji přečtu někd v budoucnu znovu. :)

Patapuf
12.09.2016 5 z 5

Tři příběhy lehké jako sněhová vločka.... po čase zmizí z paměti... přesto ve vás zůstane vzpomínka na něco co vyvolá zasnění... jako když vám v dlani poprvé roztaje sněhová vločka...

denndulka
01.09.2016 5 z 5

Skvělá oddechovka, přečteno jedním dechem.