Skryté zlo

Skryté zlo https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288054/bmid_skryte-zlo-4GQ-288054.png 4 938 289

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Mean Streak , 2014

monte
28.01.2017 4 z 5

Skvělé čtení s překvapivým rozuzlením

VerčaFF
28.01.2017 3 z 5

Pravděpodobný únosce a násilník, obrovský chlap, který žije sám ve srubu se svými zbraněmi, v sexuální scéně vyká své oběti a mluví zásadně spisovnou češtinou (původně asi i angličtinou, ale nevím jestli to není jen šílený překlad): "Ale varuju vás. Poskytnete mi znovu příležitost, abych se vás dotkl, a pocítíte moje ruce všude" A dál: "Znovu se mi nabídněte a nebudu brát v úvahu žádný důvod, proč bych se s vámi neměl vyspat."
To mluví za vše....

ritz
26.01.2017 5 z 5

Napětí, romantika, překvapení - všechno v jednom ranci, příjemné čtení, pro mě nečekané rozuzlení. Hezké.

Dreisii
24.01.2017 5 z 5

Rozhodně super čtení,knížka je napínavá ,trošku romantiky a konec překvapivý za mě rozhodně pět hvězd! :)

Drgajda
18.01.2017 5 z 5

Kdyz odhlednu od faktu, ze dej knihy by se v realne zivote nikdy takto neodehral, tak musim ohodnotit plnym poctem hvezd. Precteno behem ca. 30ti hodin, coz mluvi samo za sebe - dej ma spad, ctenar proste musi vedet, jak to bude dal. Myslim, ze anotace dilo do zanru trihller neradila, jedna se vskutku spise o krimi. Eroticke paseze hodnotim jako docela dobre zpestreni ;-)

kikies
16.01.2017 3 z 5

Kdysi dávno jsem měla období, kdy jsem louskala paperbacky z edice Harlequin... a jedna z nich (tuším, že se jmenovala Rukojmí a únosce, nebo nějak tak podobně) byla téměř na chlup stejná, jako tento kus. Abych nebyla špatně pochopena - tímto žánrem nijak neopovrhuji, i já se ráda jednou za čas nechám unést představami do náruče nějakého náruživého drsňáka/zachránce, někam hodně daleko a na hodně opuštěné místo... ale je fakt, že jak obálka, tak anotace ve mně vzbuzovaly drobet odlišnou představu a očekávání spíše nějakého thrilleru. Je to trochu utažené za vlasy, je to hodně romantické, místy možná až lehce erotické, ale neupírám tomu ani určitou dávku napětí a dějový zvrat, Čte se to dobře, ale nelze se divit, že většina čtenářů očekává něco jiného, než dostane...

Ivajda
15.01.2017 2 z 5

Tesila jsem se na mrazivy thriler a zezacatku kniha nenaplnovala me ocekavani. Nejsem zrovna na cervenou knihovnu a prvky toho zde jsou,coz jsem podle anotace uplne necekala a neprijemne me to prekvapilo. Jednu chvili jsem si myslela, ze ani nedoctu. Nicmene musim uznat, ze druha polovina knihy ma spad a zaver je pomerne necekany. Takze ano, az na to vzdychani, se to da precist.

raty
15.01.2017 4 z 5

Tak nevím. Asi jsem se "přebrownovala". Tato kniha se dobře čte (hlavně druhá polovina má dobrý spád), ale připadalo mi, že už ji čtu podruhé.

denisa7776
11.01.2017 5 z 5

Po dlouhé době suprová kniha! Za dva dny jsem jí úplně zhltla :) Za mě super!

oleg
09.01.2017 5 z 5

Bezva čtení,opět napnutá až do překvapivého konce,doporučuji si ji přečíst,jedna z velmi dobrých knih od Sandry

berydana
09.01.2017 4 z 5

A já proč mi připadá známá,jako bych ji už četla, ano přesně tak (pro putpuda) je hodně podobná Osamělé smrti.
Jinak mě se kniha vcelku líbila, ikdyž z recenzí jsem očekávala nějak víc než jsem dostala.

meduzka123
07.01.2017 5 z 5

Skvělá kniha!

januchka
05.01.2017 3 z 5

Bohuzel, knizka mne moc nezaujala. Ocekavala jsem napeti ve stylu Larse Keplera.

maelichka
05.01.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila, bylo to napínavé, trochu romantiky pro nás ženy a pro mě docela nečekané rozuzlení.
Co mě naopak dost nemile překvapilo, byl překlad. Nejen, že některé pasáže byly jak přeložené v google translator, ale bylo tam i dost překlepů. Někde písmena chyběla, jinde přebývala. Z mého pohledu nejhorší překlad a na korekci snad nezbyl čas???

stolbice
03.01.2017 3 z 5

Trochu vycucané z prstu, ale šlo to :-) styl celkem svižný a tak, i když některé situaci byly docela mimo, se to četlo dobře.

lifeoptimist
28.12.2016 5 z 5

kniha výborná a můžu jen doporučit, pokud máte rádi knihy tohoto typu - pro mě určitě super i kvůli nečekanému závěru zase jsem jednou nevěděla kdo je "záporák" a tím je pro mě kniha vždycky lepší ...... od Sandry si ještě určitě přečtu další

PetK
28.12.2016 3 z 5

Líbilo se mi několik nečekaných zvratů a překvapení v ději, nicméně romantická linka byla na můj vkus trošku až moc romantická. :-) Tak nějak by mi bylo milejší, kdyby se dva hlavní hrdinové tomuto vyhnuli. Ale zase chápu, že to jsou ženské romány. Zdůvodnění hlavního hrdiny pro jeho současnou situaci mi přišlo trochu přitažené za vlasy, ale myslím, že autorce dám časem ještě šanci. Teď zase sáhnu po nějaké severské studené detektivce. :-)

MelodyFox
13.12.2016 4 z 5

Když jsem knihu kupovala, čekala jsem trošičku jiný, oblíbenější žánr, nikdy totiž nečtu anotaci až do konce, abych nevěděla hned všecko :D, ale i přesto se mi román moc líbil, ocenila jsem romantiku a rozuzlení a myslím, že hlavně dámy tuto knihu ocení :) přece jen, každá máme svého Bannocka někde v mysli vykresleného :)

putpuda
05.12.2016 3 z 5

Ze začatku mi připomínala Osamnělou smrt od Lisy Jackson, asi tou zimou a srubem.... pod názvem Skryté zlo jsem si tedy představovala něco jiného. Ale spíš bych tuto knihu přirovnala k Elizabeth Lowell -dobrodružství, romantika (na mě až moc)...knihu jsem měla problém spíše dočíst než ji odložit. Docela mě to mrzí, protože S.Brown patřila mezi mé nejoblíbenější spisovatelky, teď mám pocit, jakoby to už ani nepsala ona.
(Ale Reportér se mi zase líbil.) No třeba bude ta další zase o něco lepší.

swixl
05.12.2016 5 z 5

Knížka se četla jedním dechem, po dlouhé době, co mě knížka opravdu zaujala a nebyla jsem schopná se odtrhnout. Můžu jen doporučit.

napětí tajemství romantika

Sandra Brown