Skryté zlo

Skryté zlo https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288054/bmid_skryte-zlo-4GQ-288054.png 4 941 941

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Mean Streak , 2014

swixl
05.12.2016 5 z 5

Knížka se četla jedním dechem, po dlouhé době, co mě knížka opravdu zaujala a nebyla jsem schopná se odtrhnout. Můžu jen doporučit.

levánoha
04.12.2016 5 z 5

Moc pěkná knížka, přečetla jsem ji jedním dechem. Sympatické hlavní postavy, žádné natahování a zbytečné odbočky, trocha romantiky a překvapivý závěr. Za mě plný počet hvězdiček a objevená nová zajímavá autorka.

Knižní střípky
03.12.2016 5 z 5

Opět mohu jen a jen chválit, setkání se Sandrou Brown v její vrcholné formě, kniha byla čtivá od samého začátku až do konce, vše krásně na sebe navazovalo, vše se rozplétalo postupně a velmi často jsem zírala s pusou dokořán, jak se to zase vyvinulo...no a hlavní mužský hrdina, ojojoj, to byl chlap...radost si počíst, opravdu :-) Samozřejmě i hlavní hrdinka byla moc fajn ženská, ale on, to byl chlap na pravém místě.

jana3099
03.12.2016 5 z 5

Užasná knížka, úžasná spisovatelka.Knihu jsem přečetla za necelé dva dny a co dodat,výborně napsaná, nechybí napětí,a nečekané rozuzlení SUPER ČTENI ;-)

Téra
02.12.2016 4 z 5

Brownová nezklamala, výborná kniha. Možná mi trochu připomínala knihu Mrazivý chlad, ale i tak to bylo velmi napínavé a četlo se to velice dobře.

jasmína
26.11.2016 3 z 5

Nepatřím ke skalním fanynkám Sandry Brown, ale kniha byla podobná filmům detektivního (trhillerů ) žánrů na Barrandově.

Nebyla kniha špatná, ale Joy Fieldingová mě udrží vnapětí skoro u všech knih, co napsala, ale u této knihy mi nevadilo, když jsem ji chvilkama odložila.

mmmisulka.r
24.11.2016 5 z 5

Proč už mě ani tolik nepřekvapuje, že to bylo opět skvělé. Napínavé do poslední stránky. Kdo Sandru Brown zná, tak ví, že dokáže perfektně propojit romantiku s krimi zápletkou tak, aby to nebylo ani moc přeslazené a ani moc brutální. Její knihy se prostě musí líbit všem.
Skryté zlo se četlo velmi dobře, nepostrádalo vůbec nic a naprosto uspokojilo má očekávání.
Recenze v záložkách - Knižní deníček

ina77
23.11.2016 5 z 5

Tentokrát se kniha povedla,je jedna z nejlepších jakou autorka napsala a naprosto souhlasím s
Iwíčkem že je to luxusní počtení!!

Iwíček
19.11.2016 5 z 5

Naprosto luxusní počtení plné napětí a nečekaných zvratů. Knihu vřele doporučuji, protože opravdu stojí za přečtení.

Lindulinek
18.11.2016 5 z 5

Skvělá kniha, když už jsem myslela, že je "pachatel" odhalen, přišel naprostý zvrat. Kniha mě zaujala a moc mě bavila. Doporučuji.

Beruska18
15.11.2016 4 z 5

Kniha, u které jsem se nenudila ani minutu .... nechybělo napětí, zápletka ani romantika .... všechno dohromady dalo příběh, který se četl jedním dechem .... moje první kniha od této autorky a určitě ne poslední ....

zuzana2599
14.11.2016 5 z 5

Určitě nejlepší kniha od Sandry Brown, kterou jsem četla. Bavila mě, děj byl napínavý a čtivý od první stránky, autorka skvěle namíchala napětí, romantiku a krimi zápletku. Pro mě to bylo velmi pohodové a zábavné čteníčko :-)

vikimi
13.11.2016 5 z 5

Knizka se cetla moc pekne ;) odpocinula jsem si u toho a jsem opravdu rada, ze jsem po Skrytem zlu sahla. Od vseho tam bylo tak akorat, zadne prehnane sladke recicky. Bylo to vazne pekne a urcite doporucuji ;))

Mischone
10.11.2016 5 z 5

Kniha mě velice mile překvapila, zápletka byla nepředvídatelná, četlo se to samo a jen doporučuji. Nechybělo napětí, překvapení i romantika ( občas jsem si říkala zda je to reálné aby byl někdo takový dobrák, ale bylo to milé x)
Byl by z toho mimochodem výborný film.

Jia
08.11.2016 4 z 5

Detektivní pohádka o krásné lékařce, podlém padouchovi, zrádné kamarádce a statečném zachránci :-)
Kdo má tento žánr v oblibě, pěkně si počte.

kozisek1
31.10.2016 5 z 5

oblíbená autorka.

muzka
18.10.2016

moc dobré, napínavé, zvláštní :-)

martina.tim
18.10.2016 5 z 5

Za sebe říkám: NAPROSTÁ BOMBA! Příběh se mi líbil od samého začátku až do konce. Napínavý, plný zvratů a překvapení. Pomalu začínám mít ráda romány. Byla to první kniha od této autorky a určitě né poslední.

kanitsuj
17.10.2016 3 z 5

Po přečtení "Nízkého tlaku" musím napsat, že tento román byl o malinko lepší, protože zápletka byla napínavější, ale podobně jako u předchozí zkušenosti mi nesedělo propojení vypjaté situace a milostných vytržení. Závěr byl možná zbytečně překombinovaný, chvílemi jsem se ztrácela v časové posloupnosti - kdo byl kde v jakém okamžiku. Je dost možné, že mi uniklo něco zásadního, protože ne na vše jsem v závěru dostala uspokojivé odpovědi:-)

JanaDor
14.10.2016 4 z 5

Během čtení mi v hlavě vyskakovalo mnoho otázek. Je to tak nebo jinak? Líbilo se mi, že autorka mi dala za chvíli odpověď. Nečekala, až na konec knihy, ale pozor! S odpovědí přišla další otázka. Takže jsem byla často překvapená a často zvědavá.
Má romantická duše ocenila milostnou romanci, která mi připadala sice trochu nereálná, ale tak nějak mi tam sedla. Emory totiž poslechla své pocity a potlačila rozumové námitky. Což mi bylo sympatické. To, že se u ní mnoho věcí změnilo, změnilo i jí a její jednání.
Kniha se mi celkově líbila. Není to nezapomenutelná pecka, ale po čase, když ji budu znovu číst. Věřím, že mě bude opět bavit.

napětí tajemství romantika

Sandra Brown