Skóre

Skóre https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443430/bmid_skore-lkA-443430.jpg 5 1491 1491

Off-Campus série

On vie, ako skórovať. Na ľade aj mimo neho. Allie Hayesová prežíva krízu. Blížia sa promócie a ona stále netuší, čo bude robiť po vysokej. A aby toho na ňu nebolo málo, pasuje sa so zlomeným srdcom po skrachovaní dlhoročného vzťahu. Samozrejme, že divoký sex na jednu noc jej problémy nevyrieši, ale krásnemu hokejistovi Deanovi Di Laurentisovi sa dá len ťažko odolať. Allie túži aspoň na okamih pustiť z hlavy všetky starosti. Veď na kráľa jednorazoviek si aj tak zanedlho ani nespomenie. Uloviť ju si žiada viac než len pár osvedčených trikov. Dean vždy dostane, čo chce. Dievčatá, dobré známky, dievčatá, uznanie, dievčatá... skrátka, rád si užíva a ešte nestretol takú, ktorá by jeho šarmu odolala. Až kým sa pred jeho dverami neobjaví Allie. Divoká blondína mu za jedinú noc obráti svet hore nohami – a teraz sa chce len kamarátiť? Tak to teda nie! On rozhodne, kedy sa to skončí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (SK)

The Score , 2016

Blanka29
21.05.2021 5 z 5

Treti dil za mnou, a vubec nechapu, ze uz jsem na konci. Jako predchazejici dily se to doslova cetlo samo :)
Tento dil vypravi pribeh Deana a Allie. Allie na rozdil od Deana nemela na ruzich ustlano, musela se vyrovnavat s velkou ztratou jiz v mladem veku. Dean na rozdil od ni mel vse. Doslova se narodil se zlatou lzickou v puse. Bohuzel i on musel celit ztrate....

Sarkak94
07.05.2021 5 z 5

No páááni…..Miluju tuto sérii. A tento díl je za mě zatím nejlepší. Příběh se četl rychle a neskutečně mě pobavil. Bylo to perfektní čtení. Jednička super, dvojka slabší, ale tohle prostě paráda. Humor, sex, láska, skvělé postavy a výborný děj. Další úžasná oddechovka.
Už jsem se dlouho u knížky neměla záchvaty smíchu tak jako u této. Hlavně scéna z koupelny mě rozesmála jako už dlouho nic, u té jsem doslova řvala smíchy
Dean je prostě skvělý, hodně mě překvapil. V prvních dvou dílech se jevil jako namachrovaný týpek a byla jsem překvapená, že v sobě skrýval mnohem více. Allie je super holka, chytrá, krásná, sebevědomá a Dean k ní naprosto pasuje.
Pokud tedy hledáte něco, co vás pobaví, zbožňujete romantiku a jste fanoušci hokeje, tak rozhodně tuto sérii doporučuji.
Jen mě mrzí, že se už tyto knihy nedají téměř nikde koupit.

Raislin
27.04.2021 5 z 5

Skvělá oddechovka z vysokoškolského prostředí. Plná sexy hokejistů. Vykouzlila úsměv na tváři. Oba hlavní hrdinové byli sympatičtí! Hurá na poslední díl.

VercaV
27.04.2021 5 z 5

Já se do té knžní série naprosto zamilovala. Dean je zlatíčko. Děj sice stejný jako u předchozích dílů i jiných jejich sérií typu nejdřív nezávazný sex, pak spolu budou jen pro sex a pak se jeden do druhého zamilují, ale i tak mě to baví číst pořád a pořád dokola. Je to naprosto fantastické. V tomto dílu oproti předchozím bylo více sexu, nadrženosti a tak celkově erotiky. Těším se na poslední díl.

oresvo
21.04.2021 5 z 5

Skvělá romantika plná humoru. Tahle série se hodně povedla .

Dermiska
14.04.2021 5 z 5

Opět úžasné ♥️

badliar_id
11.04.2021 5 z 5

Tohle mě uchvátilo úplně stejně, jako první díl. Dean je naprostý zlato. I když jste ho v předchozích dílech nemuseli, tak tady si ho stopro zamilujete. Určitě udělal špatná rozhodnutí, ale myslím si, že se z nich dostatečně poučil. A Allie byla taky skvělá. A oba je zbožňuju, hned po Hanně a Garrettovi.
Scény na ledě byly opět skvělý. Hlavně když Dean trénoval ty uličníky. Jediná postava, kterou jsem nedokázala vystát byl Sean. Choval se jako naprostý idiot..
Konec byl hezký a skvěle zakončený. Zároveň vás autorka naláká na další díl, protože budete chtít vědět, jak to s Tuckem bude. Opět skvělá oddechovka..

NewKiddo
01.04.2021 5 z 5

Dean je prostě zlatíčko.
Elle prostě umí psát skvělé, oddechové a hlavně vtipné knížky a tato není výjimkou. Pokud se člověk chce zasmát a prostě si užít jednoduchou romantiku, je toto něco pro něj. Hodnotím plným počtem hvězdiček, protože já jsem si příběh těchto dvou velice užila.

Kočičáci
18.03.2021 5 z 5

Ufff, tak to bylo žhavé! Zatím nejlepší z této série. Z knihy sexuální napětí úplně stříká, podobně jako u série HIM.
Dean a Allie jsou dobrá dvojka, mladí, vtipní a neustále naddržení... Doporučuji číst, když máte svoji drahou polovičku při ruce, abyste nemuseli hledat svého růžového pana Winstona :-D
Těším se na Tuckera a tu jeho "ostrou žiletku."

Ketfl
18.03.2021 5 z 5

Tak tohle bylo úžasný. Elle má naprostý dar napsat děj s takovou lehkostí a humorem, že to prostě musíte milovat. Jo, bylo to fakt skvělý, vtipný, ale na závěr i dost smutný. Už v minulých dílech jsem přemýšlela, co si o Deanovi myslet, protože... no... Dean je prostě Dean. Ale v tomto díle jsem si ho fakt zamilovala, sice mě občas štval, ale jinak ho miluju. I Allie se mi moc líbila. K závěru mi málem i slzička ukápla, ale naštěstí to dopadlo k mé neskutečné spokojenosti. Jo, žeru to. Jdu číst dál, díl č. 4, prosím! :-D

Klaaarka
25.02.2021 5 z 5

Po opuštění knih Lenky Lanczove (takže krátce po pubertě),jsem četla především detektivky, thrillery atd. Nicméně v posledním roce jsem na to nějak neměla chuť a sílu. Knihy a la červená knihovna mi přišly k odpočinku vhodnější. A tato autorka píše velmi dobře. Její knihy se mi líbí a třetí díl této série stojí za to. Stejně jako dva předchozí. Těším se na závěrečný díl.

Miška935
14.02.2021 5 z 5

Opět dokonalý příběh, opravdu nemam slov.

anna7852
30.01.2021 5 z 5

páni tak třetí díl zatím pro mě nej :-)

Babu002
13.01.2021 5 z 5

Elle Kennedy opět nezklamala.
U dílu jsem se hrozně nasmála. Deana mám hrozně v oblibě, takže jsem se na tento díl velice těšila.
Byla to parádní jízda a knihu vřele doporučuji!

johana3160
04.01.2021 4 z 5

No u tohohle dilu jsem se smala i trosku plakala. Je sice trochu unavujici cist o dalsim napravenym holkari, ale jinak hezky podano. V ramci zanru jedna z nejlepsich, ale jako oddechovka.

Kristy.Seb
23.12.2020 5 z 5

Lítost je pro padavky. Pouč se že svých chyb a jdi dál.
Co je na naději nejhorší? Cl9vake často čeká akorát zklamání.

Obdivuju Allie. Někdy je dost těžké po dlouhém vztahu to ukončit. Le ona to zvládla. A Dean? Ten byl samozřejmě sexy. Byl vtipný. A byl vytrvalý.

kacenka6144
21.11.2020 5 z 5

Tahle série mě prostě pořád baví. Už se těším na poslední díl.

aquaver
20.11.2020 5 z 5

Stejně skvělý jako předchozí díl. Sice ani Dean s Allie na Garretta s Hannou nemají, ale i tak jsem si je oblíbila. Až na pár smutných částí, hlavně jedné konkrétní, jsem se u příběhu dost nasmála. Můžu jen doporučit. Mám v plánu si přečíst i poslední díl této série.

Katka7922
20.11.2020 5 z 5

Tak tuhle prostě miluji. Z celé sérii, která je bombastická je tahle pro mě nejlepší :-)

Pavcas76
18.11.2020 5 z 5

Příběh Deana a Allie mě bavil z celé serie skoro nejvíc. Bylo to vtipný i sexy a četlo se to moc dobře.