Skóre

Skóre https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443430/bmid_skore-lkA-443430.jpg 5 1495 1495

Off-Campus série

On vie, ako skórovať. Na ľade aj mimo neho. Allie Hayesová prežíva krízu. Blížia sa promócie a ona stále netuší, čo bude robiť po vysokej. A aby toho na ňu nebolo málo, pasuje sa so zlomeným srdcom po skrachovaní dlhoročného vzťahu. Samozrejme, že divoký sex na jednu noc jej problémy nevyrieši, ale krásnemu hokejistovi Deanovi Di Laurentisovi sa dá len ťažko odolať. Allie túži aspoň na okamih pustiť z hlavy všetky starosti. Veď na kráľa jednorazoviek si aj tak zanedlho ani nespomenie. Uloviť ju si žiada viac než len pár osvedčených trikov. Dean vždy dostane, čo chce. Dievčatá, dobré známky, dievčatá, uznanie, dievčatá... skrátka, rád si užíva a ešte nestretol takú, ktorá by jeho šarmu odolala. Až kým sa pred jeho dverami neobjaví Allie. Divoká blondína mu za jedinú noc obráti svet hore nohami – a teraz sa chce len kamarátiť? Tak to teda nie! On rozhodne, kedy sa to skončí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (SK)

The Score , 2016

paprika75
18.03.2017 5 z 5

Tak ... Přečteno opět na jeden zátah. Bavilo mně to od začátku do konce, podobně jako 1.dil. Dvojka byla předvídatelná a trochu přeslazená. Dean je přesně ten typ grázla, kterého by holka chtěla poznat, zachránit, trochu předělat a milovat. Je to strašné klišé, ale funguje to. Fakt. 5*

Makulka1992
15.03.2017 5 z 5

No paaaaniiii.... Tak tenhle dil že by u mě zatím vedl? Chechtala jsem se tak až mi stříkali slzy,pak mi i tekly slzy... Byla jsem s knizky hotova a kdyz jsem s ni sla na zachod,vynest odpadky a vecer do vany tak jsem se porad usmivala :D Deana jsem si maximalne zamilovala... A jsem zvedava na Trucka.... Knihu doporucuju. Jinak scena ve vane byla zabijak :D :D :D a pak jak mu volal Garret ze pro nej ma darek tak to uz jsem umirala :D :D

ptavichripkaa
06.03.2017 5 z 5

Tak i tahle kniha byla boží. A scénka v koupelně neměla chybu :D

lilwejnka
03.03.2017 5 z 5

BACHA SPOILER !!!!!!
Nejlepší díl......úplně jsem slzela u scénky kdy Logan přistihne Deana ve vaně s Winstonem :DDDD Miluju tuhle sérii.

Kešu1981
03.03.2017 4 z 5

Příběh se četl rychle a pobavil mě...ponaučení: nejíst rajčatovou polévku při sledování hororu, a když už, tak zamknout byt :o)

zuzikis
03.03.2017 5 z 5

Zase skvělé čtení. Dean hodně překvapil. V prvních dvou dílech se jevil jako namachrovaný týpek a byla jsem překvapená, že v sobě skrýval mnohem více. S Deanem byla opravdu velká legrace. Humor nechyběl.

Téra
03.03.2017 4 z 5

Po druhém nemastném neslaném díle, je toto opravdu navrácení se ke kvalitě prvního dílu. Bylo to vtipné, svižné čtení. Doufám, že u dalšího dílu se taky tak pobavím.

avalonek
26.02.2017 5 z 5

Nééééé....Já už jsem to zase dočetla..Proč to není delší.Bylo to perfektní čtení.Jednička super,dvojka slabší,ale tohle prostě paráda..Humor,sex,láska parádní postavy a výborný uvěřitelný děj..Nemohla jsem se tý knihy nabažit,a proto jsem ji tak rychle slupla..Tak už se těším na další díl..Zase někdy Allie a Deane..

alice18
26.02.2017 5 z 5

Třetí díl absolutně nezklamal! Postava Deana a její vývoj během příběhu se mi moc líbil. Nechyběla ani zajímavá a napínavá zápletka. Vypjaté situace a spousta romantiky knihu parádně okořenily!

janesy
23.02.2017 5 z 5

Tak tuhle sérii jsem si od vydání 1. dílu "šetřila", že si přečtu celou sérii najednou, až vyjdou všechny díly (neskutečně mne vytáčí, jak naše vydavatelství nás napíná u každé série a jednotlivé díly se vydávají až někdy s půlročním rozestupem). No nakonec jsem nevydržela a musím říci, že to "byla jízda", perfektně jsem se se sexy hokejisty a jejich dívkami bavila od začátku až do konce. Teď budu netrpělivě čekat na poslední díl s Tuckerem a veřím, že si čtení užiju stejně, jako v předchozích dílech.

Market = )
20.02.2017 5 z 5

OK. Vím, že v reálu asi těžko najdeme tři kluky, který budou tak strašně super a fešáci, navíc budou hrát hokej, všichni budou chytrý, kamarádi a najednou vlastně všichni zjistí, že jediný, co chtějí, je vážný vztah a dají se dohromady se slečnama, který už jsou kamarádky nebo se zázrakem kamarádkama stanou a nakonec budou tvořit takovou šťastnou skupinu, která se společně setkává doma a navzájem se mají všichni rádi a je s nima legrace. Ale je mi to úplně jedno, protože přesně to mě na tom strašně baví a kdyby měly knížky 2.000 stránek, byla bych naprosto spokojená. Kdyby "konečný zvrat" nebyl tak smutný, byla bych za něj zatím nejradši, je mnohem víc reálný, než například násilný a vyděračský otec. Ach jo :-(. Ale jinak to bylo vážně boží. A teď si jdu číst Jsou světla, která nevidíme, abych neměla pocit, že čtu jen literaturu pro mladé dámy :-).

Eevina
18.02.2017 4 z 5

Jak já se na ní těšila! Bohužel se dostavila malinké zklamání, neboť to bylo tak trochu bez děje. Oki bylo to super, knížka je vtipná a dokonce jsem se u jedné scény zasmála tak, až mi tekly slzy. Ale prostě to taková bomba nebyla. U mě stále vede první díl, druhý byl slabší, ale pořád lepší než trojka. Bohužel.

Coucouha
18.02.2017 5 z 5

Úžasná série! Opět jsem byla nadšená - hlavně závěrem knihy.
Kniha mně celkově bavila, měla zajímavý děj, dobře se četla, byla vtipná, s překvapivým dějem...prostě všechno, co by měla takováto oddechovka mít. Rozhodně doporučuji spíše ženám, i když se jedná o zápletku s hokejovou tématikou.

vlcice326
15.02.2017 5 z 5

Boží oddechová knížka. Vždy jsem se těšila, až přijdu z práce a mohla se do knížky začíst (bohužel mi to vydrželo dva dny, protože jsem jí četla dva dny). Byly tam i velmi vtipné chvíle, kdy jsem se opravdu v jednu z nich rozbrečela smíchy (SPOILER! Například když Logan nachytá Deana omylem s Allieiným vibrátorem). I ty komentáře Deana z hokejového prostředí byly super. Rozhodně jsem se při čtení nenudila. Ani moc popisování sexu nebylo - tak akorát ;)
Těšila jsem se a knížka (ani autorka) nezklamala.
Fakt parádní :)

kik68
14.02.2017 5 z 5

Hned jak jsem stáhla tuhle knihu do čtečky tak jsem jí začala číst. Bylo mi úplně jedno, že mám rozečteného něco jiného.
Nemohla jsem se dočkat a teď je mi hrozně líto, že tihle dva nemají ještě aspoň o 200 stránek víc. Je to báječný příběh. Vůbec nedoporučuji číst tuhle knihu na veřejnosti.
Dean je prostě boží. A malej Dean taky :-).
Scéna z koupelny mě rozesmála jako už dlouho nic. Naposledy jsem se takhle nařechtala snad v létě :-).

Samira
14.02.2017 5 z 5

Miluji tuhle úžasnou sérii, přesto že byl druhý díl trošku slabší a ani třetí na ten první výjimečný nedosáhl, stejně se pohybuje ve výšinách žánru.
Rozhodně není vhodné číst ho na veřejných místech a to hned z několika důvodů. Je totiž třeskutě vtipný, nemístný v tom nejlepším slova smyslu, sexy a také pořádně peprný. Nic pro nedělní školu. Sexuální scény, kterých je tentokrát trošku více, jiskří, překvapují a také fungují. Stejně jako skvělá ústřední dvojice.

Přebal se ke knize v tomto případě opravdu hodí, protože Deanovo tělo je prakticky jednou z postav ;). Ale nebojte, kniha si zase na nic nehraje, takže milejší postavu si nemůžete přát.
Konec byl zbytečně pohádkový, ale všechno této skvělé oddechovce odpustíte a v závěru se těšíte na Tuckera, jehož příběh nás brzy čeká. Jen doufám, že jeho polovička překvapí, zatím z ní mám spíš husí kůži.

Výborné, doporučuji!

Kiwicatko
14.02.2017 5 z 5

Fakt zeru tuhle serii :-D jen co sem si knizku nahrala do ctecky, tak sem se do ni pustila a skoncila ve tri rano s tim,ze opravdu musim jit spat a ze poslednich 70 stran muzu docist dalsi den a nezabije me to.....no nezabilo me to, ale ze by to byla buhvi jak klidna noc se rict neda, takze sem se do toho hned po probuzeni vrhla,abych zjistila,jak to s timhle milackem dopadne ;-)
S klidnym srdcem muzu rict, ze tahle serie ze me dela couru :-D Garrett, Logan, Dean....bozsky kluci, co vzdycky neco po..rou, ale jsou tak skveli, ze se z toho zvladnou vylizat :-D a presne takhle to ma v tehle knizkach byt a ja dekuju, ze to tak je :-)

Kristyna.20
12.02.2017 5 z 5

Po nudném druhém díle moc fajn čtení. Já věděla, že mě Dean a Allie nezklamou. Oba hlavní hrdinové sympaťáci, kteří srší humorem a tudíž kniha není ochuzena o spoustu vtipných hlášek a situací. Jsem zvědavá na Tuckera, tak nějak nevím, co od něho čekat. Akorát víme, že v kuchyni se umí sakra dobře otáčet... :)

Hanule9
12.02.2017 3 z 5

Ale jo no, lepší než druhý díl, ale stačila by polovina stránek. Rozhodně mi tady chyběl příběh a i děj (ve srovnání s prvním dílem, kde se opravdu něco řešilo a příběh tam byl). V podstatě se v knize skoro nic neděje, akorát asi tak na posledních 50-ti stránkách se snažila spisovatelka "vmáčknout" nějaké menší drama. No aspoň hlavní hrdinové byli celkem sympatičtí.

Paja1709
11.02.2017 5 z 5

Tak musim rict,ze autorka opet nezklamala .Dean a jeho hlasky ,to me bavilo .Uz se tesim na 4 dil.Za me urcite 5 hvezdicek .