Mapa dní

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Poté co odvrátil obrovskou hrozbu, která téměř zničila svět podivných, se Jacob Portman vrací tam, kde jeho příběh začal – na Floridu. Avšak s tím rozdílem, že teď jsou slečna Peregrinová, Emma a jejich podivní přátelé s ním a snaží se co nejlépe splynout se světem normálních. Ovšem bezstarostné dny na pláži a poznávání reálií 21. století brzy přeruší objev – podzemní bunkr, který patřil Abeovi, Jacobovu dědečkovi. Na povrch vycházejí překvapivé informace o Abeově dvojím životě, dávná tajemství se odhalují přímo před očima. A Jacob začíná poznávat nebezpečný odkaz, který zdědil a který byl jeho součástí dávno předtím, než vstoupil do časové smyčky slečny Peregrinové. V sázce je teď víc než kdykoli dříve. Jacob a jeho přátelé jsou vrženi do temného světa amerických podivných – do světa, v němž existuje jen několik ymbryn a téměř žádná pravidla. V brilantním pokračování úspěšné série o podivných dětech slečny Peregrinové na vás čekají nové zázraky, nebezpečí i láska. Příběh opět provázejí zvláštní dobové fotografie, v tomto zcela novém americkém dobrodružství dokonce barevné....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/404936/mapa-dni-yrj-404936.jpg 4.543
Série:

Sirotčinec slečny Peregrinové/Neobyčajné deti slečny Peregrinovej (4.)

Žánr:
Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno:, Jota
Orig. název:

A Map of Days (2018)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (20)

Kniha Mapa dní

Přidat komentář
kleous
včera

ráda jsem se opět vrátila k této sérii, chvilku mi trvalo než jsem si po více než roce opět připomněla všechny postavy, ale kniha mile překvapila. Jen jsem byla trochu v rozpacích ze závěru, zřejmě toto není poslední díl, ikdyž si osobně myslím, že by se už série dala ukončit, nevím zda budu mít ještě stále chuť číst třeba další dva tři díly. Jinak ale opět velice čtivé, už jen ta vazba čtenáře nadchne ke čtení:)

Patapuf
včera

I když přišla o prvotní okouzlení, pořád je to ke čtení... začátek je jako od Foglara, příprava na tábor.... pak už se to konečně rozjede a končí to.... no to zjistíte sami... každopádně i když mi to s každým dílem přijde slabší a slabší, stále je to na čtyři hvězdy...

cerna7151
12. června

Opět nezklamala!

martinkaLLL
08. června

Už čtvrtá a tak dobrá. Většinou to bývá, že čím více pokračování, tím se to stává nudným. Tady to vůbec neplatí, to vás drží v napětí a musíte číst a číst a číst. Prostě potřebuji pokračování.

Scathia
06. června

Další povedená kniha. Trochu jsem se bála, že s novým příběhem upadne úroveň celkového příběhu, ale vrhlo se to do nových obrátek. Závěrem snad jen dodám, že jsem moc ráda, že Riggs neplánoval jednu dodatkovou knihu, ale s Podivnými se podle příběhu budeme ještě nějakou dobu potkávat... :-)

martina1199
02. června

Bylo to super:-)
Podivné děti v Jacobově současnosti - to je zase jiný rozměr příběhu :-) Moc se mi to líbilo, i vývoj postav, které jsou méně dětmi a více teenagery. Dobrodružná a nebezpečná mise vás pohltí, nové informace o Abeovi překvapí a divoká "podivná" Amerika okouzlí :-)

Kdo ještě nečetl, neváhejte, no a my ostatní musíme čekat na další díl, protože ten konec, to bylo jako WTF???

haannyys
02. června

Nečekala jsem, že vyjde další kniha z této řady, ale víc jsem nečekala (asi naivně - pozor, malý spoiler), že se touto knihou připraví spisovatel na řadu dalších dílů. To mě trochu mrzelo (aby autor nešel jen po penězích, neochudil děj...), nicméně kniha je po vlažnému začátku dobře čtivá, rozvíjí dál oba světy, objasňuje, vytahuje kostlivce ze skříní. Ve výsledku se na další díly těším.

veronika0382
01. června

Sice je Mapa dní méně akční než předešlé díly, začátek je takový vlažnější, ale i přesto jsem si knihu moc užila a těším se na další díl. :-) Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách