Klíč soudného dne

Klíč soudného dne https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31017/mid_sigma-force-klic-soudneho-dne-dKy-31017.jpg 4 385 53

Sigma Force série

Na Princetonské univerzitě umírá v laboratoři, kde se pracuje s nebezpečným biologickým materiálem, úspěšný genetik. V římské bazilice sv. Petra je nalezen mrtvý vatikánský archeolog. V Africe je u tábora Červeného kříže zavražděn syn amerického senátora. Tři vraždy na třech kontinentech spojuje děsivý detail: všechny oběti jsou označeny druidským pohanským symbolem, který jim někdo vypálil do kůže. Bizarní úmrtí přinutí velitele Graye Pierce a Sigma Force závodit s časem: musejí vyluštit záhadu, jejíž kořeny sahají do dávné minulosti k šokujícímu zločinu proti lidskosti zakódovanému v tajemném středověkém rukopisu. První vodítko se objeví v mumifikovaném těle pohřbeném na anglickém rašeliništi – a jedná se o hrůzné tajemství, které ohrožuje celý svět. S pomocí dvou žen ze své minulosti – bývalé milenky a nové partnerky – musí Gray poskládat z jednotlivých střípků strašlivou pravdu. Odhalení však není zadarmo a pro záchranu budoucnosti musí obětovat jednu z žen, jež má po svém boku. Sigma Force čelí největší hrozbě lidstvu v dobrodružství, které sahá od římského Kolosea přes ledové norské vrcholky a rozvaliny středověkých opatství k zapomenutým hrobkám keltských králů. Nejhorší noční můra je uvězněna v talismanu pohřbeném dávno mrtvým světcem – v artefaktu známém pod označením klíč soudného dne.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , BB art

The Doomsday Key , 2009

stopař
26.12.2014 5 z 5

Opět naprostá spokojenost,čte se jedním dechem.

b.krteckova
18.12.2014 5 z 5

Super!

Vilas1979
25.11.2014 5 z 5

Jo tak tenhle díl byl dobrý, zajímavé téma, líbilo se mi to.

Salinka
29.08.2014 4 z 5

Rollins se prostě čte skvěle. Tato kniha se mi sice líbila o trošku méně než těsně před ní čtený Černý řád, ale jinak opět super čtení!

proton
27.12.2013 4 z 5

Napínavá, dobrý příběh, zápletka i konec.

Hespik
27.08.2013 5 z 5

Gray/Seichan/Kowalski vždy zaručí perfektní čtivo

ina77
07.08.2013 5 z 5

Celá serie S.F.je neuvěřitelná,malokdy se povede,aby nezávislá pokračování měla takový náboj a hlavně zaujala!

Lothorien
16.07.2013 5 z 5

O5 mě nezklamal. Vynikající kniha se skvělým dějem. Prostě ho miluju!

Fuksinka
20.06.2013 5 z 5

Klíč soudného dne mě jenom utvrdil v tom, že Brown je proti Rollinsovi jen amatér. Výborně Jamesi, tohle je jedna z tvých nejlepších knih. Jenom, ehm... no mohli si vrznout trochu dřív, ne?

derminator
23.01.2013 5 z 5

Touto knihou se Rollins u mě zařadil po bok Dana Browna píše skvělé knihy které jsou opravdu bez hluchých a nudných pasáží. Už se těším jakou knihu si od něj přečtu příště za tuto dávám Rollinsovi 99%. A kam se podělo to jedno procento? Nu za to že je to hodně vzdálené pravdě!!!!!!!

sarhod79
29.08.2012 5 z 5

Velice napínavý děj, místami připomínající knihy Dana Browna. Pokud na tím vším začnete přemýšlet, tak se vám nebude dobře spát.

rokofak
25.05.2012 5 z 5

Cetl jsem všech šest dílu Sigmi force,které zatím u nás vyšly, všechny jsou velice čtivé.napinavé bez hluchých míst plné napětí.

memoman
29.06.2011 4 z 5

Zatím předposlední díl Rollinsovy série Sigma force. Opět skvělý akční thriller jak má být. Ps:z úvodu i ze závěru knihy trochu zamrazí každého milovníka konspirací o konci světa. Copak nás asi čeká v příštím románu,Devil colony?

dobrodružství

James Rollins (p)
americká, 1961
2008  86%Amazonie
2013  81%Krvavé evangelium
2006  86%Mapa z kostí
2007  88%Černý řád
2008  88%Jidášův kmen

Kniha Klíč soudného dne je v